Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Osera @ 2011 08 19, 16:56)
prisiruosiau ir as nufotografuoti savo virtuve ...

user posted image

gamintojo psl daugiau foto yra musu virtuves ax.gif

Labai graži jūsų virtuvė.o sakykit, kaip ant tos tamsios plokštės ar nesimato pirštų antspaudų, ar netepli jinai g.gif Ir stalviršis ar gerai valosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(gandrė @ 2011 08 21, 17:17)

Aciu  4u.gif . Kuriau pati. Ilgis 3m. Stalciai yra du, tik platus. Virsutiniam irankiai, o po jais visokie smulkus rakandai, bet reikia pakelti visa padekla irankiu  doh.gif . Na bet ten mazai naudojamos smutkes. O apatiniam maisto, t.y. prieskoniu dezutes, kruopu ir t.t. dezute nemaza, aliejai ir pan.
Kadangi del skalbykles reikejo daryt placias duris, automatiskai ir visas kitas likusias darem didesnes, kad butu bent kokios proporcijos.

Aš irgi savi virtuvę kūriau pati, nes prjektuotojas visai nutolo nuo mano norų. Tai dėl to ir atrodo turbūt trumpesnė, kad skalbyklę virtuvėj montavot. Nes sakau pas mus apatiniu spintelių 3 blokai po 60 cm. ir dar stalčių blokas 54 cm.
Atsakyti
sveikos bites darbininkes. Pradesime statytis namuka, tai jau domiuosi visomis namu seimininkems aktualiomis temomis, tuo paciu ir virtuve. Reikia apie jos isplanavima jau dabar viska sumastyti, kad kaip reikes vedzioti visokius vandzius jau nereiketu sukti del to galvos. isplanavima jau galvoje turiu ir ant lapo, bet va esu zalia tiek spinteliu matmenyse, tiek visuose kituose reikaluose...

gal kuri nepatingetu surasyti spinteliu matmenu standartiniu 60*60? o virsutines?
Kiek zinau stalvirsio aukstis turetu buti apie 10 cm zemiau sulenktos alkunes, tai man iseitu 90 cm kazkur. Tai jeigu stalvirsis eis 90 cm aukstyje, koks butu standartinis tarpas tarp stalvirsio ir sieniniu spinteliu.

Aciu labai uz info 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2011 08 20, 19:20)
O as noriu paklausti del imontuotos orkaites, kai ji montuojama ne po kaitlente,o auksciau spinteleje- ar nieko nesidaro spintelei, kai atidarai ja karsta? Juk atidarius garai eina i virsu, ir siaip ar patogus toks variantas?
Dar norejau pasiklausti del imontuojamu saldytuvu-ar ju yra visokiu dydziu ar eina standartas, ar uztektinai juose vietos? ax.gif

Laba pas mus visa technika montuojama:) ir orkaite nebutinai montuojama po kaitlente imetu musu virtuve smile.gif matysi smile.gif
ir istiesu labai patogu ranku aukstyje nereika lankdtytis daug legviau dedasi ir isimasi ( mes dar orkaite emem su begeliais isvis pasaka)
o saldytuvai montuojami tokio pat dydzio kaip ir standartiniai tik plokste vietoj duru pavirsiaus balto smile.gif
user posted image
Dareme su lakuotu pavirsiumu dali baldu esame patenkinti smile.gif o ir tamsus pavirsius prisiziuri lengviau nei tikejomes smile.gif

Ka tik po surinkimo meistu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Akvija @ 2011 08 22, 09:18)
Labai graži jūsų virtuvė.o sakykit, kaip ant tos tamsios plokštės ar nesimato pirštų antspaudų, ar netepli jinai g.gif Ir stalviršis ar gerai valosi g.gif

Na siaip nera tepli ,bet aisku saldytuvo dureles tai nuciupinetos buna ,nes darineja ne uz rankenos ...ir jei nubega kazkas per dureles irgi is sono matosi ...bet nera turbut plokstes kad nesimatytu visai smile.gif o stalvirsis puikus ,nesimato visai nieko ,valosi puikiai
va virsutines sviesios spinteles matines ,tai matosi jei nusiciupineja labiau ...bet cia turbut nuo apsvietimo patalpos priklauso kaip matosi pirstuku antspaudai smile.gif
Atsakyti
sakykit o kaip jums atrodo geraiu spintelės su rankenėlėm ar be , na kaip atsidaro nuo paspaudimo
Atsakyti
nebutinai nuo paspaudimo, paprasciausiai prailgina dureles uz kuriu paemusi gai pakelti ar atidaryti. Na zinoma stalciu neprailginsi manau smile.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
jau neužilgo reikės virtuvę įrenginėti, pats laikas čia pasiskaitinėti. Gatavo projekto neturiu, bet žinau kaip bus. Pirmą projektą kai padarė, tai iškart supratau - KAIP NEBUS lotuliukas.gif - sutikit, irgi privalumas, kitą projektą darė kita motera ir jau beveik žinojau KAIP BUS thumbup.gif o dabar kai suklijavo gipsą, dar mintyse patobulinau projekčiuką, grįš dizainerė iš atostogų - imsimės darbų
mano virtuvė bendroj erdvėj su gyvenamuoju kambariu - nenoriu jokių a la barų, nenorėjau salų - tiesiog mažytė U raidelė. Nuo apačios: grindys pilkos šviesiai, spintelės bus blizgios šviesios, nes kaip teko įsitikinti ant jų mažai matosi pirštų antspaudai, nes ant tamsių.. doh.gif , stalviršis bus tamsus pilkas ir kelios kaip aš sakau "gulsčios" spintelės atsidarančios į viršų. Vienintelis dėl ko esu pilna abejonių - tai tarpas tarp stalviršio ir tų spintelių... g.gif kažkaip linkstu į stiklą, skaičiau jūsų diskusijas už ir prieš... ale dar negaliu apsispręst..

pasisakysiu apie stalviršio aukštį:
aš esu 1,64, bet mano spintelės bus aukštos - 90cm ir man taip yra patogu. Tiesiog pasibandykit aukščius uždėjus kelias lenteles vieną ant kitos - ar jums patogu pjaustyt , dirbt ar ne - mane asmeniškai erzina kai stalviršis žemas - ko vertas teorinis paskaičiavimas prieš asmeninį patogumą

apie plautuves prie lango: aš būtent ten pastačiau kriauklę, nes pirmiausia šviesu indus plauti, dideliam plovimui yra indaplovė, o paprastai kai "labai " plaunu tai man išsilieja į šonus, retai kada aplaistau sienelę prieš
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 08 22, 18:14)
labas visoms  4u.gif
jau neužilgo reikės virtuvę įrenginėti, pats laikas čia pasiskaitinėti.  Gatavo projekto neturiu, bet žinau kaip bus. Pirmą projektą kai padarė, tai iškart supratau  - KAIP NEBUS  lotuliukas.gif  - sutikit, irgi privalumas, kitą projektą darė kita motera ir jau beveik žinojau KAIP BUS  thumbup.gif  o dabar kai suklijavo gipsą, dar mintyse patobulinau projekčiuką, grįš dizainerė iš atostogų - imsimės darbų
mano virtuvė bendroj erdvėj su gyvenamuoju kambariu - nenoriu jokių a la barų, nenorėjau salų - tiesiog mažytė U raidelė. Nuo apačios: grindys pilkos šviesiai, spintelės bus blizgios šviesios, nes kaip teko įsitikinti ant jų mažai matosi pirštų antspaudai, nes ant tamsių..  doh.gif ,  stalviršis bus tamsus pilkas ir kelios kaip aš sakau "gulsčios" spintelės  atsidarančios į viršų. Vienintelis dėl ko esu pilna abejonių - tai tarpas tarp stalviršio ir tų spintelių...  g.gif  kažkaip linkstu į stiklą, skaičiau jūsų diskusijas už ir prieš... ale dar negaliu apsispręst..

pasisakysiu apie stalviršio aukštį:
aš esu 1,64, bet mano spintelės bus aukštos - 90cm ir man taip yra patogu. Tiesiog pasibandykit aukščius uždėjus kelias lenteles vieną ant kitos - ar jums patogu pjaustyt , dirbt ar ne - mane asmeniškai erzina kai stalviršis žemas - ko vertas teorinis paskaičiavimas prieš asmeninį patogumą

apie plautuves prie lango: aš būtent ten pastačiau kriauklę, nes pirmiausia šviesu indus plauti, dideliam plovimui yra indaplovė, o paprastai kai "labai " plaunu tai man išsilieja į šonus, retai kada aplaistau sienelę prieš

Lauksim galutinio rezultato bigsmile.gif As dar galutinai neapsisprendziau del U ar L formos, tai bus labai idomu paziuret rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 08 09, 10:05)


saldytuva turiu elektrolux ,nors  labai norejau LIEBHERR ,taciau per brangu buvo  verysad.gif
mikrobangine ir orkaite pasirinkome siemens firmos ,patiko dizainas ir  atliekamos funkcijos



žiūrėjau ir aš, bet nu labai jie brangūs... išsirinkau siemens, kaip ir orkaitę - ar jau naudojate ją?
Papildyta:
QUOTE(Osera @ 2011 08 19, 16:56)
prisiruosiau ir as nufotografuoti savo virtuve ...



gamintojo psl daugiau foto yra musu virtuves ax.gif



labai šauni virtuvė thumbup.gif pasakykit ar patogios tokios rankenėlės?
Papildyta:
QUOTE(babis @ 2011 08 22, 18:20)
Lauksim galutinio rezultato bigsmile.gif  As dar galutinai neapsisprendziau del U ar L formos, tai bus labai idomu paziuret  rolleyes.gif



dabartinė mano virtuvė ilga... kambarys didžiulis.. nu ko norėt namas '93m statybos - visiems tada reikėjo nerealių erdvių... šaldytuvas kitam gale... pagalvoju kartais kad tokioj virtuvėj reikia dirbt su rolikais ant kojų lotuliukas.gif

antriniam projekte buvo L, bet nusprendžiau daryti U, nes tada nereikia slėpt po spintele gartraukio. Minusas tas, kad gaunasi dvi kampinės spintelės, kurių negalių pakęsti, bet pasidarysiu su pasukimo mechanizmu tai gal kaip nors, nors jos man tokios beviltiškos.. doh.gif

Atsakyti
QUOTE(syri @ 2011 08 19, 14:29)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif . Aš taip pat kviečiua 4 "matuoklius" - tai garažiniai su lenkiška plokšte ir pigiausia furnitūra (plastikas, akmens amžius) paskaičiavo beveik tiek pat, kiek normalus meistras su MDF ir Blum'ais  biggrin.gif . Ir stalviršis austriškas, ne tas lenkiškas


Syri, nustebtum kokios kontoros garažuose dirba bigsmile.gif Furnitūrą, sakai skaičiavo pigiausią? Čia kliento pareiga pasakyti kokį variantą skaičiuoti ekonominį ar su visais bajeriais. Beje, Blum dbr turi tiek analogų, kad neraukiantis žmogus nesusigaudo ar ten grynaveislis Blum, ar klonuotas.

Kuom tamstai bloga lenkiška plokštė? Ir latvis, ir italas kepa ją pagal tą pačią technologiją. Jei technologas į darbą ratų neužrijęs atėjo, vadinasi, ir plokštė normali gavosi. Jam tereikia laiku mygtukus sumaigyti, kitaip jis prie plokštės gamybos "nesiliečia".
Atsakyti
QUOTE(~Jau~ @ 2011 08 22, 14:55)
L
Dareme su lakuotu pavirsiumu dali baldu esame patenkinti smile.gif o ir tamsus pavirsius prisiziuri lengviau nei tikejomes smile.gif

Ka tik po surinkimo meistu smile.gif
user posted image



labai tvarkinga virtuvikė thumbup.gif
kas pas jus tarp stalviršio ir spintelių?
Atsakyti