Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(perkūnija @ 2011 08 19, 18:32)
Graži virtuvė. Gal galite pasakyti, kur pirkote kaitlentę.( kaip suprantu iš foto ji dujinė, o gal klystu)

taip dujine Fagor firmos ,pirkome siauliuose

o virtuve paprasta ,nieko mandraus ...norejosi paprasto bet patogaus varijanto...ir cia skaitinedama susirinkau sau info smile.gif
Atsakyti
Osera, labai tvarkinga, aiškiai išplanuota, daili virtuvė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 08 19, 15:56)
prisiruosiau ir as nufotografuoti savo virtuve ...

gamintojo psl daugiau foto yra musu virtuves ax.gif


labai graži, bet atrodo labai didelė... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 08 19, 16:56)
prisiruosiau ir as nufotografuoti savo virtuve ...

user posted image

gamintojo psl daugiau foto yra musu virtuves ax.gif

labai gražu thumbup.gif

mane domina lango uždangalas, kiek kainavo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 08 19, 15:56)
prisiruosiau ir as nufotografuoti savo virtuve ...

user posted image

gamintojo psl daugiau foto yra musu virtuves ax.gif

Grazi virtuve.... o plokstes apatines kokia spalva? ir stalvirsis? o tarpa nieko nedejote?
ar stiklas yra?
Atsakyti
QUOTE(Skambute @ 2011 08 20, 12:48)
Grazi virtuve.... o plokstes apatines kokia spalva? ir stalvirsis? o tarpa nieko nedejote?
ar stiklas yra?



plokste apatiniu spinteliu - egger H1555 ST15 Wenge ji grubleta

user posted image

stalvirsis egger F558 Balta, Unica jis su smulkiais taskiukais ,kurie pasimato tik is arti

user posted image


romanetes siutos ne salone kainavo 700 lt smile.gif

tarp spinteliu planuose buvo stiklas ,kol kas nieko nedejome ,jei apsitasko puikiai nuo sienu nusivalo thumbup.gif tad ir neskubu nieko ten deti ,nes stiklo kazkaip nebesinori
virtuveje vienoje erdveje su svetaine ,tai gal del to ir atrodo kad didele ,bet realiai ji 15 kv ,tai nera ipatingai didele
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 08 19, 17:56)
prisiruosiau ir as nufotografuoti savo virtuve ...

user posted image

gamintojo psl daugiau foto yra musu virtuves ax.gif

Labai garzi,musu lygei toks pats isplanavimas tik planuojam deti kaitlente i kita kampa desiniau,kur uzsakinejot ir kiek kainavo jei nepaslaptis galit i az ,dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2011 08 18, 19:16)
Kas turite blizgias sviesias metalik spinteles ,gal galit pakomentuot apie jas is praktiskos puses.Man jos grazu ,bet bijau kad reiks tarnaut joms  tongue.gif


Turim, baltas blizgias spinteliu dureles ir neatsidziaugiam. Nieko nesimato, jokiu pirstu antspaudu, valosi kai reikia puikiai, svelniai, paprasta kempinele su vandenuku. Kur detas vienas sonas rudos matines plokstes, tai kiekvienas prisilietimas matosi.
Atsakyti
QUOTE(gandrė @ 2011 08 20, 17:24)
Turim, baltas blizgias spinteliu dureles ir neatsidziaugiam.  Nieko nesimato, jokiu pirstu antspaudu, valosi kai reikia puikiai, svelniai, paprasta kempinele su vandenuku. Kur detas vienas sonas rudos matines plokstes, tai kiekvienas prisilietimas matosi.


o gal galetumet savo virtuvinio foto ikelti? smile.gif Nes planuojam kaip tik balta blizgu uzsisakyti smile.gif
Atsakyti
O as noriu paklausti del imontuotos orkaites, kai ji montuojama ne po kaitlente,o auksciau spinteleje- ar nieko nesidaro spintelei, kai atidarai ja karsta? Juk atidarius garai eina i virsu, ir siaip ar patogus toks variantas?
Dar norejau pasiklausti del imontuojamu saldytuvu-ar ju yra visokiu dydziu ar eina standartas, ar uztektinai juose vietos? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babis: 20 rugpjūčio 2011 - 18:20
QUOTE(babis @ 2011 08 20, 19:20)
O as noriu paklausti del imontuotos orkaites, kai ji montuojama ne po kaitlente,o auksciau spinteleje- ar nieko nesidaro spintelei, kai atidarai ja karsta? Juk atidarius garai eina i virsu, ir siaip ar patogus toks variantas?
Dar norejau pasiklausti del imontuojamu saldytuvu-ar ju yra visokiu dydziu ar eina standartas, ar uztektinai juose vietos? ax.gif


Pas mane orkaite imontuota auksciau ir prie baltos sienos, tai per metus nieko jai nenutiko, tai nemanau kad kas nors ir tai spintelei nutiks smile.gif o del patogumo as tai labai dziaugiuosi ir nekeisciau rolleyes.gif
o saldytuvu yra ivairiu dydziu, koki noresit toki susipirksit, tik nera dvieju duru (kitaip dar dvigubu) imontuojamu arba bent jau man neteko apie tokius girdeti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inčius: 21 rugpjūčio 2011 - 10:42
QUOTE(Inčius @ 2011 08 21, 11:41)
Pas mane orkaite imontuota auksciau ir prie baltos sienos, tai per metus nieko jai nenutiko, tai nemanau kad kas nors ir tai spintelei nutiks smile.gif o del patogumo as tai labai dziaugiuosi ir nekeisciau rolleyes.gif
o saldytuvu yra ivairiu dydziu, koki noresit toki susipirksit, tik nera dvieju duru (kitaip dar dvigubu) imontuojamu arba bent jau man neteko apie tokius girdeti ax.gif

yra ir dvigubu tu dideliu saldytuvu smile.gif mums siule gaggenau firmos


o orkaite virsuje man super patogu thumbup.gif nebedaryciau po kaitlente niekada
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osera: 21 rugpjūčio 2011 - 11:07