Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Forgete @ 2011 08 19, 09:26)
o tai prie kriaukles gi stalvirsis  g.gif

biggrin.gif Kai pirkau šituos, tada stalviršiai tik tik atsiradę buvo, kaina kosminė buvo, taigi kriauklės viena spintelė, o kita spintelė šalia pristatyta, nėra stalviršio blush2.gif Bet ir aplink visas dureles visa apdaila, laminuotas kraštelis atsilaupojo, pagelto...
Atsakyti
del kainu galiu pasakyti, kad gali skirtis antra tiek doh.gif

as buvau isikvietusi 4 firmas ,skaiciavo visos vienodom medziagomis,begelias ir rankenelemis ....ir kaina svyravo nuo 7000 iki 14000 doh.gif virtuves apie 7 metrus

tad uzsisakeme kur paskaciavo 7000 ir esu patenkinta kokybe smile.gif netikiu kad kitaip butu padare uz 14t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2011 08 19, 10:44)
biggrin.gif Kai pirkau šituos, tada stalviršiai tik tik atsiradę buvo, kaina kosminė buvo, taigi kriauklės viena spintelė, o kita spintelė  šalia pristatyta, nėra stalviršio blush2.gif Bet ir aplink visas dureles visa apdaila, laminuotas kraštelis atsilaupojo, pagelto...

na bet pati gi sakot pirkot pries 10 metu, lenkiskus, man atrodo cia nelabai lyginami dalykai. Musu nuomajam bute stovejo pries 15 metu lenkiski plokstiniai pirkti ir ka, niekada nepirkciau, nes taip kaip jus sakot dureles apsilaupe issipute, prie kriaukles irgi (bet gal ten silikonavimo beda). taip kad...
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 08 19, 09:53)
na bet pati gi sakot pirkot pries 10 metu, lenkiskus, man atrodo cia nelabai lyginami dalykai. Musu nuomajam bute stovejo pries 15 metu lenkiski plokstiniai pirkti ir ka, niekada nepirkciau, nes taip kaip jus sakot dureles apsilaupe issipute, prie kriaukles irgi (bet gal ten silikonavimo beda). taip kad...

Gal ir nelyginami blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 08 19, 09:46)
del kainu galiu pasakyti, kad  gali skirtis  antra tiek  doh.gif

as buvau isikvietusi 4 firmas ,skaiciavo  visos vienodom medziagomis,begelias ir rankenelemis  ....ir kaina svyravo nuo  7000 iki 14000 doh.gif  virtuves apie 7 metrus

tad  uzsisakeme kur paskaciavo 7000 ir esu patenkinta kokybe  smile.gif netikiu kad kitaip butu padare uz 14t. ax.gif


Gal galit rekvizitus firmos bigsmile.gif Galit ir i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerai bus @ 2011 08 19, 09:33)
Garantuoti galima daug ką, tiesiog priežiūra tų faneruočių tikrai sudėtingesnė nei laminuotos plokštės,gali jie ten sakyt ką nori. Priklauso nuo daug ko - ir nuo darbų atlikimo kokybės, ir nuo pačio baldų naudotojo, kaip jie dėvisi smile.gif
Jei ta virtuvė reikalinga tik kavai užsivirt, tai aišku ilgai gražu bus.
Lakuotą paviršių galima greit sugadint valant netinkama chemija, ar šveičiant grubia kempinėle.
Dar reikia nepamiršt, kad yra tikimybė kad laikui bėgant faneruotė gali pakeisti spalvą, ypač jei gauna tiesioginės saulės.
Aišku jei pinigai kišenę spaudžia tai kodėl gi ne, tikrai gražiai galima pasigaminti.
Man tai toks kosmosas kai klausia ar normalu 4 metrai virtuvės už 15000lt...

Viskas pasakyta teisingai, juk mes ir kalbam, kad tai yra natūralus produktas, natūrali faneruotė, kaip ir masyvas, šis tai ir vaikšto, klaiposi, bet abeji keičia spalvą, galų gale ateina laikas apsinerša ir atrodo tikrai nekaip, jį reikia labai prižiūrėt ir elgtis labai atsargiai, mylėt, tarnaut wub.gif Tolimesniuose kambariuose lukštas tarnaus ilgai, kaip ir durys sakykim į kambarius, nereikalaus kažkokios super duper priežiūros, o virtuvei tai tikrai labai gerai pagalvočiau...
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 08 19, 10:46)
del kainu galiu pasakyti, kad  gali skirtis  antra tiek  doh.gif

as buvau isikvietusi 4 firmas ,skaiciavo  visos vienodom medziagomis,begelias ir rankenelemis  ....ir kaina svyravo nuo  7000 iki 14000 doh.gif  virtuves apie 7 metrus

tad  uzsisakeme kur paskaciavo 7000 ir esu patenkinta kokybe  smile.gif netikiu kad kitaip butu padare uz 14t. ax.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif . Aš taip pat kviečiua 4 "matuoklius" - tai garažiniai su lenkiška plokšte ir pigiausia furnitūra (plastikas, akmens amžius) paskaičiavo beveik tiek pat, kiek normalus meistras su MDF ir Blum'ais biggrin.gif . Ir stalviršis austriškas, ne tas lenkiškas
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2011 08 19, 12:05)
Gal galit rekvizitus firmos  bigsmile.gif Galit ir i az  4u.gif

mes siauliuose smile.gif Dare si firma thumbup.gif
Atsakyti
prisiruosiau ir as nufotografuoti savo virtuve ...

user posted image

gamintojo psl daugiau foto yra musu virtuves ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osera: 19 rugpjūčio 2011 - 15:56
QUOTE(Osera @ 2011 08 19, 16:56)
prisiruosiau ir as nufotografuoti savo virtuve ...

user posted image

gamintojo psl daugiau foto yra musu virtuves ax.gif

Graži virtuvė. Gal galite pasakyti, kur pirkote kaitlentę.( kaip suprantu iš foto ji dujinė, o gal klystu)
Atsakyti
Osera, graži jūsų virtuvė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 08 19, 15:56)
prisiruosiau ir as nufotografuoti savo virtuve ...

user posted image

gamintojo psl daugiau foto yra musu virtuves ax.gif



Superine thumbup.gif
Atsakyti