Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Forgete @ 2011 08 18, 19:26)
na ziurint is ko ta virtuve, jeigu is plokstes tai viskas normalu, jei is faneruotes tai stebuklas smile.gif

Kuo skiriasi plokste nuo faneruotes?
Man atrodo, kad cia reikia koki zodineli uzvesti biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Kas turite blizgias sviesias metalik spinteles ,gal galit pakomentuot apie jas is praktiskos puses.Man jos grazu ,bet bijau kad reiks tarnaut joms tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 08 18, 19:26)
na ziurint is ko ta virtuve, jeigu is plokstes tai viskas normalu, jei is faneruotes tai stebuklas smile.gif

Iš plokštės 4u.gif Tik tiek ilgai rinkausi tarp spalvų, kad nebepamenu austrišką ar vokišką pasirinkau biggrin.gif O dabar vistiek neramu ar būsiu gerai išsirinkus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(aksome @ 2011 08 18, 20:16)
Kas turite blizgias sviesias metalik spinteles ,gal galit pakomentuot apie jas is praktiskos puses.Man jos grazu ,bet bijau kad reiks tarnaut joms  tongue.gif

Man irgi labai gražu wub.gif bet žiūrėdama iš praktiškos pusės jų nesirinkau. Nes jau žiūrint pavyzdžius jau taip nučiupinėti atrodo, ko tikrai nepasakysi apie matinius. O mes su vyru virtuvėje lb daug sukamės tai likom prie gal ne tokio gražaus bet žymiai praktiškesnio varianto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 08 18, 19:52)
Kuo skiriasi plokste nuo faneruotes?
Man atrodo, kad cia reikia koki zodineli uzvesti  biggrin.gif  doh.gif

lotuliukas.gif zinok nezinau, kai pas mane atejo meistras as jam keliau viena reikalavima kad krasta eitu nupjauti nuozulniai (45 laipsniu kampu) tai pasake, kad plokstes pjaut negali, gali tik MDF ir faneruote (tai cai gal tas lukstas? biggrin.gif ) Tai pas mane irgi karkasas bus is plokstes, o fasadai is faneruotes, sviesia spalva turi dazyti pagal musu pageidavimus, tai man jau idomu kas cia gausis. Kaina tai solidi gavosi...

QUOTE(Tomike @ 2011 08 18, 20:23)
Iš plokštės  4u.gif  Tik tiek ilgai rinkausi tarp spalvų, kad nebepamenu austrišką ar vokišką pasirinkau  biggrin.gif  O dabar vistiek neramu ar būsiu gerai išsirinkus  doh.gif


man atrodo maziau pergyvenkit, galu gale tokia kaina tai po 5 metu galesit negailet ir pasikeist. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 08 18, 18:52)
Kuo skiriasi plokste nuo faneruotes?
Man atrodo, kad cia reikia koki zodineli uzvesti  biggrin.gif  doh.gif

faneruote(lukstas liaudiskai) yra sluoksnis naturalios medienos,klijuotos ant drozliu ar dulkiu plokstes.Minusas didelis,kad neatsparus dregmei,karsciui,chemijai,jokie pavalymai kempinem su sveitimu negalimi,virtuvei nepasakyciau,kad tai labai geras variantas,tuo labiau seda garai su dulkem,kuo toliau tuo labiau tai matysis,jausis.Jei lukstas del grozio,yra dabar lmdp tokiu,kad nelabai besigaudantis toj vietoj neatskirs..O kaina,devejimasis tikrai nesulyginami,ir po 5 ar 10 metu nereikes drebet,kad jau bus taukais apauge,mada jau isejus senai,ir galvot,kad 15 ar liezuvis jau nesivercia ir sakyt 20 ir daugiau stuku padejau.Galesit bet kada pasikeist fasada ar net visa virtuvini
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 08 18, 23:04)
faneruote(lukstas liaudiskai) yra sluoksnis naturalios medienos,klijuotos ant drozliu ar dulkiu plokstes.Minusas didelis,kad neatsparus dregmei,karsciui,chemijai,jokie pavalymai kempinem su sveitimu negalimi,virtuvei nepasakyciau,kad tai labai geras variantas,tuo labiau seda garai su dulkem,kuo toliau tuo labiau tai matysis,jausis.Jei lukstas del grozio,yra dabar lmdp tokiu,kad nelabai besigaudantis toj vietoj neatskirs..O kaina,devejimasis tikrai nesulyginami,ir po 5 ar 10 metu nereikes drebet,kad jau bus taukais apauge,mada jau isejus senai,ir galvot,kad 15 ar liezuvis jau nesivercia ir sakyt 20 ir daugiau stuku padejau.Galesit bet kada pasikeist fasada ar net visa virtuvini

pries uzsakant pas baldininka teiravomes, tai uzgarantavo kad bus lakuota ir impregnuota, specialiai pritaikyta virtuvei ir jokiu tokiu bedu nebus. Dabar paziurejau tai dauguma imoniu siulo virtuvinius is faneruociu, tai gal ner taip blogai kaip jus rasot?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 08 19, 09:51)
pries uzsakant pas baldininka teiravomes, tai uzgarantavo kad bus lakuota ir impregnuota, specialiai pritaikyta virtuvei ir jokiu tokiu bedu nebus. Dabar paziurejau tai dauguma imoniu siulo virtuvinius is faneruociu, tai gal ner taip blogai kaip jus rasot?



Man irgi faneruota virtuve siule. Sake su siendieninem technologijom nebus jokiu bedu. Susilaikiau del kainos ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2011 08 19, 10:05)
Man irgi faneruota virtuve siule. Sake su siendieninem technologijom nebus jokiu bedu. Susilaikiau del kainos  ax.gif  ax.gif

musu tik fasadai is faneruotes, tai kaina gavosi praktiskai tokia pati kaip MDF
Atsakyti
Jaučiu, mano iš faneruotės virtuvinis, lenkiškas, pirktas prieš kokius 10m g.gif Š... g.gif paskutinis... Teisingai Furtado rašo, nuo drėgmės išsikilnojo kraštelis (kur prie kriauklės buvo), apdaila atsilaupė... Aišku, praėjo nemažai jau metų, technologijos kitos, bet tokio tikrai nepirkčiau jau...
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2011 08 19, 10:21)
Jaučiu, mano iš faneruotės virtuvinis, lenkiškas, pirktas prieš kokius 10m g.gif Š... g.gif  paskutinis... Teisingai Furtado rašo, nuo drėgmės išsikilnojo kraštelis (kur prie kriauklės buvo), apdaila atsilaupė... Aišku, praėjo nemažai jau metų, technologijos kitos, bet tokio tikrai nepirkčiau jau...

o tai prie kriaukles gi stalvirsis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 08 19, 08:51)
pries uzsakant pas baldininka teiravomes, tai uzgarantavo kad bus lakuota ir impregnuota, specialiai pritaikyta virtuvei ir jokiu tokiu bedu nebus. Dabar paziurejau tai dauguma imoniu siulo virtuvinius is faneruociu, tai gal ner taip blogai kaip jus rasot?

Garantuoti galima daug ką, tiesiog priežiūra tų faneruočių tikrai sudėtingesnė nei laminuotos plokštės,gali jie ten sakyt ką nori. Priklauso nuo daug ko - ir nuo darbų atlikimo kokybės, ir nuo pačio baldų naudotojo, kaip jie dėvisi smile.gif
Jei ta virtuvė reikalinga tik kavai užsivirt, tai aišku ilgai gražu bus.
Lakuotą paviršių galima greit sugadint valant netinkama chemija, ar šveičiant grubia kempinėle.
Dar reikia nepamiršt, kad yra tikimybė kad laikui bėgant faneruotė gali pakeisti spalvą, ypač jei gauna tiesioginės saulės.
Aišku jei pinigai kišenę spaudžia tai kodėl gi ne, tikrai gražiai galima pasigaminti.
Man tai toks kosmosas kai klausia ar normalu 4 metrai virtuvės už 15000lt...
Papildyta:
QUOTE(justagnė @ 2011 08 19, 09:21)
Jaučiu, mano iš faneruotės virtuvinis, lenkiškas, pirktas prieš kokius 10m g.gif Š... g.gif  paskutinis... Teisingai Furtado rašo, nuo drėgmės išsikilnojo kraštelis (kur prie kriauklės buvo), apdaila atsilaupė... Aišku, praėjo nemažai jau metų, technologijos kitos, bet tokio tikrai nepirkčiau jau...

Tai jei lenkiškas, gal ten išvis vos ne popierius, gamino jie ten tokius baldelius neaiškius melaminu dengtus ar kažkuo panašiu.
O prie kriauklės tai vistiek stalviršis turi būt, ir jei ten kas išsikilnojo, tai visų pirma gal pagailėta silikono ir blogai užsandarintas sujungimas pats tarp kriauklės ir stalviršio, ne visada medžiagos kaltos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerai bus @ 2011 08 19, 10:33)

Man tai toks kosmosas kai klausia ar normalu 4 metrai virtuvės už 15000lt...


na tiek tai tikrai ir man kosmosas, bet sakau musu atveju kaina gavosi kaip MDF, o paprasta plokste mums netiko. Na ryt prades rinkt karkasa, kai susistatysim viska galesiu pademonstruot smile.gif
Atsakyti