Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

mes buvom apsiziuret Jeger ploksciu, ir patiko poliruotos (blizgios).. gal turit ka gero/blogo apie tokias pasakyt?
Atsakyti
QUOTE(perkūnija @ 2011 08 17, 14:47)
O kurią pasirinkote? Kaip jas atskirti?

kaip pasiūlė taip ir pasirinkome, korpusas kurio nematyti lenkiškas, o visa kita vokiška Egger 4u.gif

QUOTE(Osera @ 2011 08 17, 15:21)
be problemu buvo atskirti ...
o nemanau kad ir noretu apgauti rimta firma ...nes niekad nezinai kam gamini  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
laba diena, gal atsilieptų klaipėdiečių, kurios patenkintos savo virtuvių baldinikais. Lauksiu rekomendacijų. Labai labai ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2011 08 17, 18:25)
Jums pasiulytas geras varijantas . O ir nereik tos lenkiskos bijoti , nes nauju spalvu atsiradusiu mazdaug nuo 2008 , kokybe labai gera. (i jas ieina visokios Legno ,nabukas, kalifornijos riesutas  ir kitos naujos spalvos) Gerai apsidirba, gerai "devisi" , pralenkia kai kurias senos gamybos vokiskas spalvas (pvz guoba yra tokia , nu visi pirstai matosi,riebalai susigeria ) . Zinau ka kalbu , nes baldu gamyboj sukuosi jau 10 metu.  ax.gif

MDF yra dazomas, lakuojamas , todel iskyla jo kaina ...

drinks_cheers.gif O taip, ypač tekstūrinės thumbup.gif
Nu graži paskutinė įkelta virtuvytė, liuks thumbup.gif Ale rankenas ateity garantuoju, kad įsisuksit į viršutines spinteles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2011 08 17, 20:25)
Jums pasiulytas geras varijantas . O ir nereik tos lenkiskos bijoti , nes nauju spalvu atsiradusiu mazdaug nuo 2008 , kokybe labai gera. (i jas ieina visokios Legno ,nabukas, kalifornijos riesutas  ir kitos naujos spalvos) Gerai apsidirba, gerai "devisi" , pralenkia kai kurias senos gamybos vokiskas spalvas (pvz guoba yra tokia , nu visi pirstai matosi,riebalai susigeria ) . Zinau ka kalbu , nes baldu gamyboj sukuosi jau 10 metu.  ax.gif

MDF yra dazomas, lakuojamas , todel iskyla jo kaina ...


Nu visai pasimečiau, išsiaiškinau, kad mums paiūlyta yra MDF lenkiškas, tai dabar jau nebežinau, ar čia tikrai nieko blogo, ar tikrai nieko gero doh.gif biggrin.gif
O sakykit, kai lukštu dengtos plokštės, tai svarbu jų gamintojas? nes aš pavyzdziui tik vienoje paletėje suradau , tai ko noriu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maklere @ 2011 08 18, 11:54)
Nu visai pasimečiau, išsiaiškinau, kad mums paiūlyta yra MDF lenkiškas, tai dabar jau nebežinau, ar čia tikrai nieko blogo, ar tikrai nieko gero  doh.gif  biggrin.gif
O sakykit, kai lukštu dengtos plokštės, tai svarbu jų gamintojas? nes aš pavyzdziui tik vienoje paletėje suradau , tai ko noriu  unsure.gif



Pirmiausiai issiaiskinkit,norit plokstes laminuotos ar lukstu dengtos. Kaina laaabai skiriasi. Lukstu dengta plokste galima "nuspalvint" kokiu nori atspalviu, ir ji bus ale medis. O laminuotos plokstes spalva yra tokia kokia yra.
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2011 08 18, 16:06)
Pirmiausiai issiaiskinkit,norit plokstes laminuotos ar lukstu dengtos. Kaina laaabai skiriasi. Lukstu dengta plokste galima "nuspalvint" kokiu nori atspalviu, ir ji bus ale medis. O laminuotos plokstes spalva yra tokia kokia yra.

hmmm... bet tai lukštu dengta - skaitosi laminuota??? aš kiek ieškojau, tai kokį lukštą išsirenki tokia spalva ir yra, nesidažo niekas.... nežinau, o kuri brangesnė? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maklere @ 2011 08 18, 14:58)
hmmm... bet tai lukštu dengta - skaitosi laminuota??? aš kiek ieškojau, tai kokį lukštą išsirenki tokia spalva ir yra, nesidažo niekas.... nežinau, o kuri brangesnė? doh.gif

laminuota yra laminuota,lukstas yra lukstas.visai skirtingi dalykai.Lukstas yra brangiau,apie 90,100
Atsakyti
Užsisakėm ir mes virtuvę, už mėnesiuko kažkur turėtumėm jau sulaukti. Kainelė sakyčiau puse bėdos 3150 už 3 metrų virtuvę + 550 už pusbariuką tokį pavadinkim smile.gif

Kaip atrodo ar kainelė normali? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 08 18, 17:50)
laminuota yra laminuota,lukstas yra lukstas.visai skirtingi dalykai.Lukstas yra brangiau,apie 90,100

Tai aš taip ir galvojau nuo pat pradžių, tik čia mane subalamutino biggrin.gif aš išsirinkusi lukštą , o ne laminuotą plokštę.
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2011 08 17, 20:16)
mes buvom apsiziuret Jeger ploksciu, ir patiko poliruotos (blizgios).. gal turit ka gero/blogo apie tokias pasakyt?

is jos norim gamintis dureles virtuviniam, idomu, kaip "nesiojasi" tokia plokste? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2011 08 18, 17:22)
Užsisakėm ir mes virtuvę, už mėnesiuko kažkur turėtumėm jau sulaukti. Kainelė sakyčiau puse bėdos 3150 už 3 metrų virtuvę + 550 už pusbariuką tokį pavadinkim smile.gif

Kaip atrodo ar kainelė normali?  g.gif

na ziurint is ko ta virtuve, jeigu is plokstes tai viskas normalu, jei is faneruotes tai stebuklas smile.gif
Atsakyti