Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

na va pavyko:) dekui ~Dziuliki~ 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Auxiukė @ 2011 07 19, 22:24)
na va pavyko:) dekui ~Dziuliki~ 4u.gif

[


Ner uz ka. tik iskart pakomentuosiu savo nuomone, as jokiu budu nedeciau kriaukles salia dujines, nes isivaizduokit dujinei kepa karbonadas koks, o jus puoda norit praplauti ir netycia uztiska i keptuve, o ta pradeda spragseti... na tikrai neitin malonus jausmas, be to slapia puoda reikes kazkur padeti. mano akimis jeigu ties langu nenorit nieko daryti, tai bent jau as jusu vietoi i kampa deciau kriaukle, o vietoi kriaukles dujine...butu vietos ir papjaustyti kazkam...
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2011 07 19, 08:04)
Sveikos,
gal aš čia nelabai į temą, bet man labai reikia pagalbos.
Gal kuri nors žinot gerą meistrą Kaune, kuris galėtų pagelbėti su virtuvės remontu. Mus vienas žmogus labai pavedė, o dabar turiu kelias savaites kol atveš baldus ir nebežinau ką daryti doh.gif



Aišku reikia kuo greičiau rasti normalų meistrą, bet dar, manau, galima prašyt, kad palauktų ir nevežtų dar baldų. Ne jau geriau atidėti baldų atvežimą, nei kad bus belekaip padarytas remontas.
Atsakyti
QUOTE(Auxiukė @ 2011 07 19, 22:24)
na va pavyko:) dekui ~Dziuliki~ 4u.gif

user posted image

Jei indaplove planuojat prie saldytuvo, tai, manau, ir kriaukles vieta pakeisti yra galimybe. Deciau kriaukle kairiau nuo indaploves(po langu).
Atsakyti
pagaliau ir as uzbaigiau remontus, jau virtuve su spintelemis tik dar truksta stalo su kedemis
http://public.fotki....ai/virtuve.html
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 07 19, 21:45)
Ner uz ka. tik iskart pakomentuosiu savo nuomone, as jokiu budu nedeciau kriaukles salia dujines, nes isivaizduokit dujinei kepa karbonadas koks, o jus puoda norit praplauti ir netycia uztiska i keptuve, o ta pradeda spragseti... na tikrai neitin malonus jausmas, be to slapia puoda reikes kazkur padeti. mano akimis jeigu ties langu nenorit nieko daryti, tai bent jau as jusu vietoi i kampa deciau kriaukle, o vietoi kriaukles dujine...butu vietos ir papjaustyti kazkam...

pritariu viskuo :-) be to tarp kriaukles ir dujines privalo but stalvirsio bent kiek,bet kriaukles po langu tai ir nedeciau

QUOTE(anija_aaa @ 2011 07 20, 19:58)
pagaliau ir as uzbaigiau remontus, jau virtuve su spintelemis tik dar truksta stalo su kedemis
http://public.fotki....ai/virtuve.html

cia ir ta pati problema,vietos tai buvo matau,kad atskirt kriaukle nuo visos virykles..ir plyteles man nelabai..man virsutines spinteles patinka:-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 20 liepos 2011 - 22:57
QUOTE(anija_aaa @ 2011 07 20, 20:58)
pagaliau ir as uzbaigiau remontus, jau virtuve su spintelemis tik dar truksta stalo su kedemis
http://public.fotki....ai/virtuve.html



visai dailiai gavosi, sakyk kokios spalvos realiai yra plokstes ir stalvirsis?
Atsakyti
na turiu ir aš savo virtuvės projektą.
virtuve

mano viršutinės spintelės bus labai didelės, iki pat lubų, todėl galvoju daryti jas dvigubas.
Atsakyti
QUOTE(anija_aaa @ 2011 07 20, 20:58)
pagaliau ir as uzbaigiau remontus, jau virtuve su spintelemis tik dar truksta stalo su kedemis
http://public.fotki....ai/virtuve.html

Grazu smile.gif O kokios cia pas jus rankenos, gal galyte stambiu planu jas nufotogrfuot? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 07 21, 07:27)
visai dailiai gavosi, sakyk kokios spalvos realiai yra plokstes ir stalvirsis?


aciu smile.gif plokste baltas kremas ele medzio imitacija su tokiais smulkiais ruozeliais, stalvirsis juodas
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 07 07, 21:13)
taip dažyta  mirksiukas.gif karkasas, stalviršis egger plokštė, blumai, kilimėliai stalčiuose, padėklas po kriaukle, šiukšlių kibiras (išvažiuojantis). baldų ilgis 3m 300 cm
iš viso kaina 6600lt 4u.gif

dujine balta  4u.gif
user posted image
dėl anstpaudų kol kas negaliu pasakyt bet matosi šiek tiek  biggrin.gif ar įkyrės man jie nežinau  ax.gif  bet manau lengvai valysis  thumbup.gif


Grazu wub.gif rasot dujine balta.. orkaites su baldais spalva labai susitapatinus atrodo foto smile.gif Kokia baldu spalva cia yra pas jus?
Atsakyti
Merginos, ruošiuosi viršutines spinteles daryti su stiklinėmis durelėmis. Mūsų pasirinktas gamintojas sako, kad jas gali padaryti tik su aliuminio rėmeliu. Ar tai yra blogai? Ar čia tik estetinis klausimas?
Atsakyti