Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Iškilo kvailas klausimas - kiek cm turi būti tarp apatinių ir viršutinių spintelių? g.gif

jepa - labai įdomi ir erdvi virtuvė thumbup.gif
Atsakyti
manau einamiausias tarpas yra 60-75 cm
Atsakyti
55 cm dažniausiai, 65cm-75cm daromas tarpas tarp viryklės (kaitlentės) ir garintuvo, ypač jei ji dujinė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Xinvest: 15 rugpjūčio 2011 - 20:58
QUOTE(Xinvest @ 2011 08 15, 21:56)
55 cm dažniausiai,  65cm-75cm daromas tarpas tarp viryklės (kaitlentės) ir garintuvo, ypač jei ji dujinė.

mum visi baldininkai sake kad dazniausiai 60 g.gif
Atsakyti
man irgi sake kad apie 60 cm
o siaip tai pridure, kad realiai daroma individualiai, kad butu patogu uzsakovui, jei jis zemas, tai zemiau, jei labai aukstas- ir auksciau, --svarbu kad jums butu patogu..
Atsakyti
QUOTE(jepa @ 2011 08 15, 19:34)
Virsutine plokste - blizgi kremine, bet sakyciau tokia "keistoka" smile.gif , nes labai keiciasi spalvyte nuo apsvietimo, nuo kremines iki geltonos spalvytes ir lengvai valosi, net nesitikejau. Tarpas tai is tu paciu ploksciu - dalis stalvirsio, dalis tos blizgios, kazkaip pasiule baldininkas, bet sakyciau labai idomiai gavosi, nes plyteliu nebesinorejo.

Apatine yra su gilesne tekstura, tikiuosi, kad tokia bus lengviau priziureti, ta prasme nesimatys visokie pirstukai ir pan. Termopalo puslapiuke kodas LG54 (bet kad tik sviesi ten parodyta) yra ir ruda is tos serijos, bet kodo neberandu, niekur neuzsiraseme blush2.gif

Bet kiek iziuriu, tos stalvirsines ir kremines plokstes ant sienos storiai skiriasi?
Virtuve grazi, virsutines spinteles, stalvirsis labai patinka, tik asmeniskai man geriau butu viena plokste ant sienos, arba bent vienodo storio g.gif
Atsakyti
skambute, virtuvinio gavosi 5 metrai + baras. Viso kaina 5300, zinoma be plautuves, maisytuvo ir buit. technikos smile.gif

taip, ten ant sieneles skitringi storiai ploksciu, bet mes patenkinti, vis nestandartiskai gavosi smile.gif

kas dar dvejoja (man taip buvo) del dvigubu (imontuotu) stalciu, tai mes dziaugiames, praktiska, tik zinoma, kitam gali graziau ziuretis trys atskiri stalciukai.
Atsakyti
Jepa, grazi virtuve 4u.gif O kokie pritraukejai ideti? kaip atsidaro virsutines spinteles: kaip vienos triju daliu durys ar atskirai? kur gaminote? gal kontaktus i AZ
Aciu aciuks.gif
Atsakyti
blum dejome visur. Pirmos dvi dureles atsidaro lankstu, o virsutines nuo paspaudimo. Gamino UAB "Baldu aibe". Kretingoje ji isikurusi, bet kiek zinau dirba visoje LT.
Atsakyti
QUOTE(jepa @ 2011 08 16, 10:30)
skambute, virtuvinio gavosi 5 metrai + baras. Viso kaina 5300, zinoma be plautuves, maisytuvo ir buit. technikos smile.gif

taip, ten ant sieneles skitringi storiai ploksciu, bet mes patenkinti, vis nestandartiskai gavosi smile.gif

kas dar dvejoja (man taip buvo) del dvigubu (imontuotu) stalciu, tai mes dziaugiames, praktiska, tik zinoma, kitam gali graziau ziuretis trys atskiri stalciukai.

labai grazus virtuvinis thumbup.gif o ir kaina labai gera
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif Gal žinot kokios kainos bėginio metro klasikinės virtuvės iš medžio?
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 08 16, 12:19)
labai grazus virtuvinis  thumbup.gif o ir kaina labai gera

kaina tai tobula smile.gif man uz 3 metrus 5 000 paskaiciavo g.gif
Atsakyti