Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Furtado @ 2011 08 09, 10:16)
indaplove sn65t051sk,orkaite bp5013021m,saldytuvas enn28600.Gartraukis kaip pati norit,jei jo charakteristikos geros,man pvz sikart norejos atviro,nemontuojamo.. Ketaus laikikliai ir tik ketaus,jau tik nepirkit emaliuotu ten kokiu,ir aisku geriau/patogiau,kad jie nebutu atskiri anu kiekvieno degiklio,geriau kaip tose senoviskose,2 dalys ir viskas


o kuom negerai jei ant kiekvieno degiklio? is estetines puses tai zymiai graziai kai atskiri degikliai, o patogumo prame?? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 08 09, 15:54)
Furtado, o kokios spalvos technika rinkaisi? (primink jei sakei)  blush2.gif As butinai noriu visos technikos baltos spalvos, bet pasirinkimas... galima sakyt nulinis  unsure.gif

Pas man metalic su tamsintu stiklu, nebalta. Baltos tikrai labai menkas pasirinkimas, o jei dar pradedi žiūrėt funkcijas ir žiūrėk nėra ką rinktis..Man kaitlentė balta nieko, bet orkaitė tai nelabai...bet nedėsi vieno daikto balto kito juodo biggrin.gif

QUOTE(Doly @ 2011 08 09, 18:31)
o kuom negerai jei ant kiekvieno degiklio? is estetines puses tai zymiai graziai kai atskiri degikliai, o patogumo prame?? smile.gif

Tik dėl patogumo..Nu pagalvokit, reikia išplaut kaitlentę - nuimi paprastai laikiklius 2, o be to jie ant kaitlentės "nelaksto". O grožis labai subjektyvus dalykas..Aš mačiau būtent baltą kaitlentę su man rodos ketaus tipo laikikliais atskirais, nu jetau jetau tokie plonučiai, išsiskėtę kaip voro kojos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Furtado: 09 rugpjūčio 2011 - 18:51
Ziurinejuos Furnitanas.lt ir ar as nerandu, ar ten nera kainu? Ir dar - ten ivairios prekes surasytos pvz 20vnt, 30 vnt, tai vadinas tik tokiais vienetais ir prekiaujama?
Atsakyti
Atsivertus katalogą, kairėje pusėje atsiranda toks a le turinys. Pasirinkus prekę ir psl., spaudžiat ieškoti. Tada išmeta kodus, aprašymus ir kainas.
Atsakyti
http://www.kasdienpo...mpaign=kartu.lt
Gal kam pravers ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos o kriauklės tokios geros, neįgeria jos kavos ar kitko. Kažin kaip jų naudojimas g.gif

user posted image
Atsakyti
kriaukles tai geros ,aisku ir nuo firmos priklauso smile.gif isigeria bet su cilit isivalo puikiausiai
Atsakyti
Gal kažkas galit pasakyti atsiliepimų apie "Nabukas" firmą? Galvoju užsisakyti baldus virtuvės pas juos, nors kaina ne maža, bet man patinka jie. Tik įdomu ar gera kokybė? Gal kažkas jau kurį laiką turite jų virtuvę ???? g.gif
Atsakyti
Gal kas turit patarimų, kuri kriauklė geresnė naudojant? Metalinė lygiu paviršiumi ar metalinė su reljefu / grublėta?
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 08 09, 19:50)

Tik dėl patogumo..Nu pagalvokit, reikia išplaut kaitlentę - nuimi paprastai laikiklius 2, o be to jie ant kaitlentės "nelaksto". O grožis labai subjektyvus dalykas..Aš mačiau būtent baltą kaitlentę su man rodos ketaus tipo laikikliais atskirais, nu jetau jetau tokie plonučiai, išsiskėtę kaip voro kojos  biggrin.gif

na cia ar 2 ar 4-5 nuimti manau jau neesme smile.gif pas mane fagor kaitlente 5 skyliu ,su ant kiekvieno atskiru ...jie sunkus, tvirti ir puodai stovi tikrai stabiliai ...

o del grozio cia jau kiekvienam skirtingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieninė @ 2011 08 12, 12:35)
Gal kas turit patarimų, kuri kriauklė geresnė naudojant? Metalinė lygiu paviršiumi ar metalinė su reljefu / grublėta?
Tik reljiefinė, jei nenori po kiekvieno plovimo dar kriauklės šveisti ir sausai šluostyti-matosi ant lygios kiekvienas lašas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieninė @ 2011 08 12, 11:35)
Gal kas turit patarimų, kuri kriauklė geresnė naudojant?  Metalinė lygiu paviršiumi ar metalinė su reljefu / grublėta?

Pasisakau už grublėtą su reljefu, viena tokia iš pažiūros neaktuali smulkmena, bet kai naudoji tampa aktualu, tai vanduo kai bėga iš krano reljefinė geriau sugeria garsą ir taip nebarška kaip lygi ir aišku prižiūrėt lengviau, mažiau braižosi ir t.t. g.gif
Atsakyti