Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

O tuos skirtukus patiems reikia nusipirkti? Užsakius virtuvinį manęs nieko neklausė dėl jų, tai kaip suprantu skirtukų ir nepadarys, o aš visai norėčiau...
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 08 09, 08:30)
Kokią virtuvės buitinę techniką naudojate, perkate?
Gal yra kokių kurių daugiau niekada nebepirktumėte?  4u.gif

oo..siuo klausimu as snobe:-D daug domejaus,konsultavaus del kiekvienos smulkmeneles su zmonem,kurie supranta tai.Indaplove Siemens(del ilgaamziskumo,pagal mano keliamus reikalavimus programoms),saldytuvas imont Electrolux,nors pirmumas buvo Bosh,bet nebuvo su tokiom funkcijom,gartraukis Gorenje,pirma del dizaino,antra traukia ziauriai gerai:-),orkaite aeg,kaitlente zanussi,nebrangi,bet man lb grazi,ir ketaus laikiklius turinti,kas man svarbiausia buvo,ai ir atkrasti turi.saldiklis bosch,va situo tai labai dziaugiuos,gerai,kad ant snaiges nepuoliau.niekad nepirkciau nieko is Ardo,turiu daug nusivylimu.nepirkciau Beko,Candy,samsung ir t.t. rimtos buitines tecnikos,nebent tai butu kokia kaitlente
Atsakyti
QUOTE(salduke @ 2011 08 09, 08:19)
Ar labai patogu stalčiuose skirtukai? Mane vadybininkas perkalbėjo  verysad.gif sakė, kad labai brangu IŠ BLUM.
Radau IKEA panašų, ką manote?
user posted image

manau kad jis toks pat bus kaip is Blum smile.gif

o as i stalcius lekstems nedejau nei skirtuku ,nei laikikliu lekstem....tiesiog nupirkau paklota kad neslidinetu indai ,ir viskas sudeta ant jo smile.gif


man gartraukiai -Elica ,Nef firmu
indaploves siemens
saldytuva turiu elektrolux ,nors labai norejau LIEBHERR ,taciau per brangu buvo verysad.gif
mikrobangine ir orkaite pasirinkome siemens firmos ,patiko dizainas ir atliekamos funkcijos
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 08 09, 09:52)
oo..siuo klausimu as snobe:-D daug domejaus,konsultavaus del kiekvienos smulkmeneles su zmonem,kurie supranta tai.Indaplove Siemens(del ilgaamziskumo,pagal mano keliamus reikalavimus programoms),saldytuvas imont Electrolux,nors pirmumas buvo Bosh,bet nebuvo su tokiom funkcijom,gartraukis Gorenje,pirma del dizaino,antra traukia ziauriai gerai:-),orkaite aeg,kaitlente zanussi,nebrangi,bet man lb grazi,ir ketaus laikiklius turinti,kas man svarbiausia buvo,ai ir atkrasti turi.saldiklis bosch,va situo tai labai dziaugiuos,gerai,kad ant snaiges nepuoliau.niekad nepirkciau nieko is Ardo,turiu daug nusivylimu.nepirkciau Beko,Candy,samsung ir t.t. rimtos buitines tecnikos,nebent tai butu kokia kaitlente

Gal konkrečiau galima blush2.gif
Kuri indaplovė, šaldytuvas, orkaitė? O gartraukis koks geriau, montuojamas ar ne?
Kaitlentė pas mus bus dujinė, kad ketaus laikikliai geriau jau skaičiau daug kur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 08 09, 09:06)
Gal konkrečiau galima  blush2.gif
Kuri indaplovė, šaldytuvas, orkaitė? O gartraukis koks geriau, montuojamas ar ne?
Kaitlentė pas mus bus dujinė, kad ketaus laikikliai geriau jau skaičiau daug kur  4u.gif

indaplove sn65t051sk,orkaite bp5013021m,saldytuvas enn28600.Gartraukis kaip pati norit,jei jo charakteristikos geros,man pvz sikart norejos atviro,nemontuojamo.. Ketaus laikikliai ir tik ketaus,jau tik nepirkit emaliuotu ten kokiu,ir aisku geriau/patogiau,kad jie nebutu atskiri anu kiekvieno degiklio,geriau kaip tose senoviskose,2 dalys ir viskas
Atsakyti
Gal galit rekomenduoti koki baldininka Marijampolej. Mama nori atsinaujinti spinteliu dureles ir stalvirsi, bet pasirodo, kad yra problema surasti, kas tai padarytu. Buciau dekinga uz bet kokia info i AZ.
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 08 09, 08:59)
Sveikos,
gal zinote kokios firmos maisytuvais prekiauja Aquasanita Kaune
http://www.aquasanit...ktai/maisytuvai
tik numeriai pateikti, o pati imone dabar atostogauja, tai niekas man atsakyti negali..

kazkokiais italiskais, tipo geri, neatsimenu pavadinimo, nuo 16tos dienos jie jau neatostogaus

QUOTE(vsl @ 2011 08 09, 09:35)
Mano nuomone skirtukai stalciuose reikalingi  ax.gif nera tokios betvarkes..

Beja, gal dar merginos pasisakys del kampiniu spinteliu, norisi ir daugiau patirciu/ nuomoniu ir patarimu kaip geriau ja isnaudoti  blush2.gif  4u.gif

as desiu ikejine karusele uz 300Lt -
user posted image
Atsakyti
QUOTE(salduke @ 2011 08 09, 08:19)
Ar labai patogu stalčiuose skirtukai? Mane vadybininkas perkalbėjo  verysad.gif sakė, kad labai brangu IŠ BLUM.
Radau IKEA panašų, ką manote?
user posted image

Skirtukai tikrai patogus dalykas:4u: as toki is Ikejos planuoju isigyti ax.gif dar tik idomu kiek is Blumo tokie kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2011 08 02, 19:14)
user posted image
Sveikos, kas gali pasakyti koks šioje foto stalviršis, kaip jis vadinasi, noriu ir aš tokio šviesaus , nu bet pas baldininką tokios neužmačiau  doh.gif , pas jį daugiau tamsūs buvo
Gal maždaug žinote kas, o gal kas turite tokį kreminį, šviesų ?


Papildyta:
QUOTE(Stalla @ 2011 08 09, 13:24)

Sveikos! Tikriausiai tai iš dirbtinio akmens Corian arba Montel (pigesnis variantas), kuo storesnis stalviršis, gražiau atrodo
Atsakyti
QUOTE(Lana*** @ 2011 08 09, 12:57)
Skirtukai tikrai patogus dalykas:4u: as toki is Ikejos planuoju isigyti  ax.gif  dar tik idomu kiek is Blumo tokie kainuoja? g.gif

www.furnitanas.com kataloge 87 psl. yra parašyta. Nu man gaunasi 50 cm stalčiui apie 140 lt g.gif, bet vadybininkas aiškino kad daugiau kažkodėl. Gal dar kažko nepriskaičiuoju.
Iš Ikejos būtų apie 40 lt.

Aš atsispausdinau iš Blum katalogo reikalingus pavydžius su matmenim ir kainomis, kišau vadybininkui po nosim, rodžiau ir derinom apsimoka - ne, išeis padaryti - ne.

Mano buitinė technika - kaitlentė, orkaitė ir indaplovė Elektroliux, šaldytuvą Hansa palikom seną, neįmontuojamą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salduke: 09 rugpjūčio 2011 - 13:15
[quote=kristi777,2011 08 09, 10:35]
Gal galit rekomenduoti koki baldininka Marijampolej. Mama nori atsinaujinti spinteliu dureles ir stalvirsi, bet pasirodo, kad yra problema surasti, kas tai padarytu. Buciau dekinga uz bet kokia info i AZ.
As irgi noreciau Marijampolej susirasti,tik kad sunkiai sekasi schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Furtado, o kokios spalvos technika rinkaisi? (primink jei sakei) blush2.gif As butinai noriu visos technikos baltos spalvos, bet pasirinkimas... galima sakyt nulinis unsure.gif
Atsakyti