Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(vsl @ 2011 08 08, 14:22)
As su tokiu klausimu  ax.gif gal pasidalintumete patirtimi/ziniomis ka geriausa daryti kampineje spinteleje? T.y. Koki atsidaryma, koki mechanizma ar pan. viduje? Kad geriausiai ir optimaliausiai bei patogiausiai isnaudoti ta kampine spintele  blush2.gif

pas mane kampine isilanksto dureles per puse,bute buvo deta kampu dureles ...tai taip man graziau
o viduje lentynos ,ten sudeta buitine technika ...aliejaus ,mineralinio buteliai smile.gif
norejau karuseles ,bet atkalbejo dizaineris ,kad vietos neisnaudojimas su ja yra ...is istikro viska prieinu pasimti ,ir susidejo tikrai nemazai ten thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 08 08, 15:35)
pas mane kampine isilanksto  dureles per puse,bute    buvo deta  kampu dureles  ...tai taip man graziau 
o viduje lentynos ,ten sudeta  buitine technika  ...aliejaus ,mineralinio buteliai  smile.gif
norejau karuseles ,bet  atkalbejo dizaineris ,kad  vietos neisnaudojimas su ja yra ...is istikro viska prieinu pasimti ,ir susidejo tikrai nemazai ten  thumbup.gif


Dekui labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2011 08 06, 14:34)
Pasidariau savo toki virtuves projekteli.  blush2.gif
Noreciau sulaukti is jusu pastabu, nuomoniu smile.gif.

user posted image

user posted image

user posted image


Virš šaldytuvo spintelė labai maža... gal daryti iki šaldytuvo spinteles arba kaip tik truputį aukščiau nei suplanuota dabar...
Atsakyti
sveikos merginos, su kokiom programom darotės virtuvės maketėlius? reikia ir man jau pradėti derintis blush2.gif
Atsakyti


QUOTE(soninta @ 2011 08 08, 19:12)
Virš šaldytuvo spintelė labai maža... gal daryti iki šaldytuvo spinteles arba kaip tik truputį aukščiau nei suplanuota dabar...

user posted image


jei imontuotas saldytuvas galima jo duris padaryti sulyg spinteliu virsumi ,o virs saldytuvo gaunasi lentyna smile.gif as ten laikau vaistus
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2011 08 08, 20:24)
sveikos merginos, su kokiom programom darotės virtuvės maketėlius? reikia ir man jau pradėti derintis  blush2.gif



Alno
Atsakyti
Ar labai patogu stalčiuose skirtukai? Mane vadybininkas perkalbėjo verysad.gif sakė, kad labai brangu IŠ BLUM.
Radau IKEA panašų, ką manote?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salduke: 09 rugpjūčio 2011 - 07:24
Sveikos,
gal zinote kokios firmos maisytuvais prekiauja Aquasanita Kaune
http://www.aquasanit...ktai/maisytuvai
tik numeriai pateikti, o pati imone dabar atostogauja, tai niekas man atsakyti negali..
Atsakyti
QUOTE(salduke @ 2011 08 09, 07:19)
Ar labai patogu stalčiuose skirtukai? Mane vadybininkas perkalbėjo  verysad.gif sakė, kad labai brangu IŠ BLUM.



kiek tas brangus? man vienam stalciuje pasiteisino kiteme ne (NEBEPAMENU KOKIOS FiRMOS PIRKOME), nors issivaizdavau kad tiks abiejuose
Atsakyti
QUOTE(salduke @ 2011 08 09, 08:19)
Ar labai patogu stalčiuose skirtukai? Mane vadybininkas perkalbėjo  verysad.gif sakė, kad labai brangu IŠ BLUM.
Radau IKEA panašų, ką manote?


Aš tai labai patenkinta, turiu stalčiuose, visada tvarką labai lengva palaikyti:
user posted image
Atsakyti
Kokią virtuvės buitinę techniką naudojate, perkate?
Gal yra kokių kurių daugiau niekada nebepirktumėte? 4u.gif
Atsakyti
Mano nuomone skirtukai stalciuose reikalingi ax.gif nera tokios betvarkes..

Beja, gal dar merginos pasisakys del kampiniu spinteliu, norisi ir daugiau patirciu/ nuomoniu ir patarimu kaip geriau ja isnaudoti blush2.gif 4u.gif
Atsakyti