Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Furtado @ 2011 08 06, 16:28)
Labai toli kriauklė nuo viryklės
Kriauklė prieš langą  schmoll.gif Pastoviai nutaškytas bus. (ne apie baldus kalbant, gerai pasvarstykit, apvalios kriauklės netokios patogios, nei kampuotos, kalbu iš savo patirties)
Viršutinės spintelės tokios mažokos, daryčiau 4 vienodo dydžio ir po kokį 40cm, kad gautųsi pailgos (ištemtų kambarį labiau)
Čia mano smulkmeniškumas - indauja su matoma panele  schmoll.gif
Stalčius po 3 daryčiau, 2 gilesnius, vieną siaurą. Rankenos vertikalios neitin patogu
Ta lentynėlė viena prieskoniam ar kam tokia kaip našlaitė  biggrin.gif Reik antros ar kažko kito
Mikrobangė ten valgomajam?Slėpt  cool.gif


Del lango nutaskymo nesutinku, pati turiu kriaukle prie lango, nesitasko tikrai, tuo labiau, kad stalvirsis toje vietoje platesnis (prisideda ir palanges gylis).
Dabar turiu gilia apvalia kriaukle, anksciau turejau kvadratine ir dar su padeklu.Man patogiau (ir graziau) apvali.

Del visu kitu patarimu sutinku. drinks_cheers.gif
QUOTE(goldmine @ 2011 08 06, 18:43)
Mes specialiai norim kriaukle prie lango daryt, kad galeciau beplaudama pazvilgciot pro langa. Tik va gal tolokai tikrai nuo dujines  g.gif
Virsutines spinteles, jei daryciau po tris, tuomet dujine reiktu stumti pagal jas, o arciau saldytuvo nenoriu, o toliau tai gautus beveik ant kampo, kazki kaip ten iseitu, bandysiu dar paprojektuot. unsure.gif
Su mikrobange tikrai nezinau ka daryt

Mikrobange kiskit i uzdaroma spintele.Mes taip turim, man grazu ir patogu.Tik mikrobangei veikiant rekomenduojama spintele laikyti atidaryta.

Orkaites kelt nenorit? ax.gif
Papildyta:
Ranksluostines neturiu ir nepasigendu.Man asmeniskai jos grozio nepriduoda.Panaudotus ranksluostukus metu skalbti. ax.gif Arba jei kioks svarus, bet slaias, tai nakciai ant krano uzmetu, isdziusta.
Atsakyti
Sveikos, pas mus virtuvej nuo lango eis saldytuvas, paskui orkaite su virykle, darbastalis ir kriaukle. keisti vietomis kitaip negalim, ner laiko kviesti meistrus keisti elektros rozeciu dislokavimo vietos- jos bus virs darbastalio - ir toj vietoj negalima nei kaitlentes nei kriaukles daryti....

so, problemele - tarpas tarp saldytuvo ir orkaites-kaitlentes. virtuvele maza, visiskai nenorejau jokiu "prieskoniniu" ar "pasluostiniu" skyreliu.
bet kadangi ner gerai kad saldytuvo sonas kaistu, teks daryti maza tarpa tarp siu prietaisu...ir mastau ka cia pasidarius, kad racionaliai isnaudojus ta ploteli 8-10 cm.....kokie dar varijantai galimi be prieskonines, pasluostines ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~VEGA~: 06 rugpjūčio 2011 - 19:14
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 08 06, 19:14)
Sveikos, pas mus virtuvej nuo lango eis saldytuvas, paskui orkaite su virykle, darbastalis ir kriaukle. keisti vietomis kitaip negalim, ner laiko kviesti meistrus keisti  elektros rozeciu dislokavimo vietos- jos bus virs darbastalio - ir toj vietoj  negalima nei  kaitlentes nei kriaukles daryti....

so, problemele -  tarpas tarp saldytuvo ir orkaites-kaitlentes. virtuvele maza, visiskai nenorejau jokiu  "prieskoniniu" ar "pasluostiniu" skyreliu.
bet kadangi ner gerai kad saldytuvo sonas kaistu, teks daryti maza tarpa tarp siu prietaisu...ir mastau ka cia pasidarius, kad racionaliai isnaudojus ta ploteli  8-10 cm.....kokie dar varijantai galimi be prieskonines, pasluostines ?

dek kokius maiselius,maisus,tie 8-10cm yra labai mazai,o apacioj daugiau ka tu bepadarysi..
----------
nu negali nesitaskyt kriaukles prie lango..jei taskos ant plyteliu,taskos ir ant lango,o kriaukles forma man isbandyta,kampuota yra patogesne man,o grozis skonio reikalas,kazkada apvalios buvo grazu,dabar ir vel griztam i kampus.Virtuve balta man ir nekele susizavejimo,o dabar mmm:-) Truksta dar,kad ant klasikos persimesciau,nors to irgi krataus :-D
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2011 08 06, 18:43)
Mes specialiai norim kriaukle prie lango daryt, kad galeciau beplaudama pazvilgciot pro langa. Tik va gal tolokai tikrai nuo dujines  g.gif



na nezinau jusu ismatavimu virtuves ,bet nemanau kad tolokai metras yra smile.gif
bent man patogu ,o kriaukle tai tikrai nesitasko ,nezinau kaip reikia paluti kad apsitaskytu smile.gif
QUOTE(Furtado @ 2011 08 06, 20:58)

nu negali nesitaskyt kriaukles prie lango..jei taskos ant plyteliu,taskos ir ant lango,o kriaukles forma man isbandyta,kampuota yra patogesne man,o grozis skonio reikalas,kazkada apvalios buvo grazu,dabar ir vel griztam i kampus.Virtuve balta man ir nekele susizavejimo,o dabar mmm:-) Truksta dar,kad ant klasikos persimesciau,nors to irgi krataus :-D

na va kiek nuomoniu skirtingu ,pas mane kriaukle apvali su sone padekliuku ...nu tikrai nera nepatogu ,puodas telpa ,o kazko kvadratinio didelio ir neplaunu


mano virtuves projektas smile.gif tik kriaukle pastumta desiniau siektiek

user posted image
Papildyta:
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 08 06, 20:14)
S.ir mastau ka cia pasidarius, kad racionaliai isnaudojus ta ploteli  8-10 cm.....kokie dar varijantai galimi be prieskonines, pasluostines ?

galima chemines priemones ,valiklius susideti smile.gif bet realiai pas mane imontuota salia orkaite ir saldytuvas .nekaista niekas smile.gif tik kaip kepu nedarineti reikia saldytuvo taip rekomendavo ,o daugiau nesake kaip pirkome buitine technika
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 08 06, 21:42)
galima chemines priemones ,valiklius susideti    smile.gif bet realiai pas mane imontuota salia orkaite ir saldytuvas .nekaista niekas  smile.gif tik kaip kepu nedarineti reikia saldytuvo taip rekomendavo  ,o  daugiau nesake  kaip pirkome  buitine technika


dar pribijau kad jei stipriai valysiu saldytuvo sona nuo apsitaskiusiu riebalu, tai greit nusitrins tas sonas,,galvoju atskirti saldytuva plokste ta pacia
http://2.bp.blogspot...0/image_016.jpg

jus neatskyret sadytuvo?
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 08 06, 18:24)
Pritariu Furtado, be to ranksluostines nera, o kaip zinia ji labai reikalinga smile.gif Jusu vietoi keisciau indaplove su kriaukle vietom, biskiuka patogiau butu smile.gif ir klausimas, ar per krana iseis paskui atidaryt langa?


Del ranksluostines tai nutarta- jos nebus.
O indaplove su kriaukle banysiu padeliot, kazi kas gausis, nes vamzdziai tai jau iskisti tose vietose g.gif
Langas atsidaro tik i virsu, taip kad problemos nebus
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 08 06, 22:22)
dar pribijau kad jei stipriai valysiu saldytuvo sona nuo apsitaskiusiu riebalu, tai greit nusitrins tas sonas,,galvoju atskirti saldytuva plokste ta pacia
http://2.bp.blogspot...0/image_016.jpg

jus neatskyret sadytuvo?

pas mus imontuotas saldytuvas ...manau gera ideja atskirti saldytuva plokste thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 08 06, 18:24)
Pritariu Furtado, be to ranksluostines nera, o kaip zinia ji labai reikalinga smile.gif

nesutinku - visai nereikalingas dalykas, gadina visą virtuvinį su tais kabančiais ant akių ne visuomt ideliai baltais rankšluosčiais

* stalčiai netoli indaplovės - kaip jie darinėsis - trankysis savo briaunomis į deinės spintelės rankenas?
* sudėliokite rankenas viename lygyje ir vienoje pozijoje - dabar bardakėlis - vienos vertikaliia, kitos horizontaliai..
Atsakyti
Sveikutes biggrin.gif
Man asmeniskai labai patinka kad kriaukle prie lango,bet kai pagalvoju o kur jus ketinate deti isplautus indus? kazkaip iprasta kad virs kriaukles kabinama spintele indams,mat as pati ir bandau kurti sau virtuve.Gal ir kvailai cia paklausiai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 08 06, 20:58)
----------
nu negali nesitaskyt kriaukles prie lango..jei taskos ant plyteliu,taskos ir ant lango,o kriaukles forma man isbandyta,kampuota yra patogesne man,o grozis skonio reikalas,kazkada apvalios buvo grazu,dabar ir vel griztam i kampus.Virtuve balta man ir nekele susizavejimo,o dabar mmm:-) Truksta dar,kad ant klasikos persimesciau,nors to irgi krataus :-D

schmoll.gif Nesitasko, nes prie lango pvz. pas mane stalvirsis 85cm gylio(iki lango), o ne kaip standartinis stalvirsis 60cm.

QUOTE(Osera @ 2011 08 06, 21:42)


Papildyta:

galima chemines priemones ,valiklius susideti    smile.gif bet realiai pas mane imontuota salia orkaite ir saldytuvas .nekaista niekas  smile.gif tik kaip kepu nedarineti reikia saldytuvo taip rekomendavo  ,o  daugiau nesake  kaip pirkome  buitine technika


Dar vyno ar kt stipriuju gerimu butelius galima susideti. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(singrida25 @ 2011 08 07, 16:11)
Sveikutes  biggrin.gif
Man asmeniskai labai patinka kad kriaukle prie lango,bet kai pagalvoju o kur jus ketinate deti isplautus indus? kazkaip iprasta kad virs kriaukles kabinama spintele indams,mat as pati ir bandau kurti sau virtuve.Gal ir kvailai cia paklausiai... blush2.gif

Jei turesite indaplove ir ja daznai naudosite, tai minimaliai reikes dziauti indus.As indaploveje neplaunu tik astriu peiliu ir pjaustymo lenteliu (medines jos pas mane).
Atsakyti
QUOTE(singrida25 @ 2011 08 07, 16:11)
Sveikutes  biggrin.gif
Man asmeniskai labai patinka kad kriaukle prie lango,bet kai pagalvoju o kur jus ketinate deti isplautus indus? kazkaip iprasta kad virs kriaukles kabinama spintele indams,mat as pati ir bandau kurti sau virtuve.Gal ir kvailai cia paklausiai... blush2.gif

pas mane lekstes, puodeliai laikomi apacioje stalciuje thumbup.gif rankomis retai plaunu ,dziovinti nereikia ,o jei koki puodeli isiplaunu tai issluostau iskart
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 08 06, 22:42)


user posted image
Papildyta:



As su tokiu klausimu ax.gif gal pasidalintumete patirtimi/ziniomis ka geriausa daryti kampineje spinteleje? T.y. Koki atsidaryma, koki mechanizma ar pan. viduje? Kad geriausiai ir optimaliausiai bei patogiausiai isnaudoti ta kampine spintele blush2.gif
Atsakyti