Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(soninta @ 2011 08 03, 22:05)
Neteko taip matyti, bet net neįsivaizduoju kaip taip galėtų būti. Kriauklės tai yra specialiai į kampus gaminamos, tokios kaip dvigubos. O kaip viryklė ten įmontuoti neįsivaizduoju...

na va čia kaip pavyzdys
user posted image


tik įdomu ar patogu,kažkaip atrodo kad visai liuks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 08 03, 22:13)
na va čia kaip pavyzdys

tik įdomu ar patogu,kažkaip atrodo kad visai liuks  ax.gif



patogu tai patogu, bet labai neekonomiskai isnaudojama vieta, paziurekit kokia spintele bene metras ant metro o orkaite juk 60cm ir visas galas lieka tuscias. jeigu kriaukle buna dedama i kampa, po apacia juk galima daug ko susideti i ta spintele, o cia nieko nebeidesi. nebent ten nebutu orkaites. tada sutinku, kad ir vieta isnaudosit normaliai ir manau turetu patogiai atrodyt. Gal kiek sunkiau butu jeigu virtu kokie 3 puodai tarkim, prie galiniu puodu sunkiau prieiti
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2011 08 03, 19:14)
Aš taip pat planuoju daryti, šviesus stalviršis ir tamsi akmens masės kriauklė derės su spintelių apačia ir juoda kaitlente, manau atrodys gerai, kaškur esu mačiusi taip . O kokį stalviršį jum rekomendavo ?


Stalviršis EGGER plokštė bus, o spalvos dar nežinau... Planuojam virtuvės komplektą darytis Kauno "easy kithen", modelis "šokoladas". Plokštės spalvą galima rinktis, bet aš linkisi prie šviesios, o kriauklės noriu tamsios, tai ir mąstau dabar... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 08 03, 20:18)
Merginos ar kas nors turit ar matėt realiai viryklę virtuvėj kampe? Ta prasme kaip kriauklės būna tai viryklę taip kampe. Kažin ar patogu?  4u.gif

darant kaitlente kampe turite pagalvoti apie garu surinkeja ..jei jis kampinis bus tai ju kainos gerokai didesnes nei paprastu ,o jei paprasta deti tai reikia pagalvoti kaip i ta kampa reikes ji pritaisyti .uztai ir retai kas taip daro
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 08 03, 19:18)
Merginos ar kas nors turit ar matėt realiai viryklę virtuvėj kampe? Ta prasme kaip kriauklės būna tai viryklę taip kampe. Kažin ar patogu?  4u.gif

va sita teko matyti gyvai ax.gif ..viskas labai patogiai atrodo.Ten toliau uz vyrikles tokia kaip pakyla padaryta ir ten statosi maisantys puodai nuo vyrikles, irankiu krepselis.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2011 08 04, 10:41)
va sita teko matyti gyvai  ax.gif  ..viskas labai patogiai atrodo.Ten toliau uz vyrikles tokia kaip pakyla padaryta ir ten statosi maisantys puodai nuo vyrikles, irankiu krepselis.
user posted image
user posted image
user posted image

SUPER VIRTUVE thumbup.gif man laaaaaabai patinka. yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 08 03, 12:21)
Derėtų su kaitlente, šaldytuvu (abu juodi bus) bei pati virtuvinio komplekto apačia bus tamsiai ruda. Tai manau, kad nieko blogo, dar dizainerės pasiklausiu... O gal kuri realiai esate mačius tokį variantą?


Pas mus lygiai toks pats variantas kaip pas jusu ir baltame stalvirsyje juoda akmens mases kriaukle, man graziai ziurisi tikrai nekeisciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inčius @ 2011 08 04, 14:35)
Pas mus lygiai toks pats variantas kaip pas jusu ir baltame stalvirsyje juoda akmens mases kriaukle, man graziai ziurisi tikrai nekeisciau smile.gif


O gal nepatingėtumėte foto įkelti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 08 04, 13:54)
O gal nepatingėtumėte foto įkelti?  blush2.gif


jau buvau kelusi kazkada tai ikeliu tik ta kampa kur kriaukle 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2011 08 04, 09:41)
va sita teko matyti gyvai  ax.gif  ..viskas labai patogiai atrodo.Ten toliau uz vyrikles tokia kaip pakyla padaryta ir ten statosi maisantys puodai nuo vyrikles, irankiu krepselis.

ačiū labai už vaizdinę medžiagą, tikrai labai liuksiškai atrodo thumbup.gif o gartraukis man atrodo tikrai nebūtinas kampinis,darysim spintelę kampinę, bet montuosim paprastą gartraukį smile.gif
Atsakyti
jeigu darysit orkaite po apacia, prarasit daug vietos. atkreipkit demesi, kad nuotraukoje po kaitlente nera orkaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 08 04, 19:26)
jeigu darysit orkaite po apacia, prarasit daug vietos. atkreipkit demesi, kad nuotraukoje po kaitlente nera orkaites smile.gif

vietos mes turim daug, tai manau ne problema tas bus ax.gif
Atsakyti