Įkraunama...
Įkraunama...

Atsisakiau vakarienės ;)

saunuoles merginos, as irgi prie jusu prisidedu, siaip jau ilga laika vis bandau nevalgyti po 18 val, bet vis tiek koki karteli i savaite turiu nusideti, tad pasiskaiciusi jusu pasnekesiu nusprendziau susiimti dar stipriau ir paziuresim kaip tai veiks smile.gif siaip pries kokius 5 metus pavyko numesti 20 kg per keturis menesius ir net pati jokiu pastangu i tai nedejau, tiesiog pakeiciau gyvenimo buda, dirbau, studijavau, mazai laiko turejau ilsetis ir uzkandziauti. bet laikui begant tie kilogramai po truputi atauginejo, pradejau sportuoti, kad sutvirtinti kuna ir dar reikia laikytis nevalgau po 18 val politikos smile.gif tikiuosi kartu su jusu pagalba pasieksiu savo tiksla ir numesiu dar kokius 5 kg wink.gif
Atsakyti
as pasistenksiu nor nuo 19val vakare nevalgyt tada veliau geriau miegot nueisiu, nes nelabai man iseina nuo 18 val nevalgyt. siandien po 18val tik is darbo gryzau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausriuke456 @ 2012 11 02, 20:24)
saunuoles merginos, as irgi prie jusu prisidedu, siaip jau ilga laika vis bandau nevalgyti po 18 val, bet vis tiek koki karteli i savaite turiu nusideti, tad pasiskaiciusi jusu pasnekesiu nusprendziau susiimti dar stipriau ir paziuresim kaip tai veiks smile.gif siaip pries kokius 5 metus pavyko numesti 20 kg per keturis menesius ir net pati jokiu pastangu i tai nedejau, tiesiog pakeiciau gyvenimo buda, dirbau, studijavau, mazai laiko turejau ilsetis ir uzkandziauti. bet laikui begant tie kilogramai po truputi atauginejo, pradejau sportuoti, kad sutvirtinti kuna ir dar reikia laikytis nevalgau po 18 val politikos smile.gif tikiuosi kartu su jusu pagalba pasieksiu savo tiksla ir numesiu dar kokius 5 kg wink.gif





Žinoma pasieksit! thumbup.gif
Man va dabar vakarais, jau nuo 16 val valgyt nebesinori... Gal dėl tos sutemos čia taip blink.gif
Papildyta:
QUOTE(eeglle2 @ 2012 11 02, 23:50)
as pasistenksiu nor nuo 19val vakare nevalgyt tada veliau geriau miegot nueisiu, nes nelabai man iseina nuo 18 val nevalgyt. siandien po 18val tik is darbo gryzau  verysad.gif




Bandykit ir nuo 19val, priprasit nuo to laiko nevalgyt, po to lengviau bus ir po 18val mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!
Perskaiciau visa tema, jungiuosi prie Jusu. Nusprendziau nevalgyti nuo 18h. Geriau letai bet uztikrintai thumbup.gif
Pries 7metus buvau numetusi 8kg per 10dienu- ir kur buvo mano protas doh.gif Rezultatu norisi taip greitai, taciau..
Tikiuosi vasara nebetureti didziausio pilvo, kuris sukelia diskomforta. Tik beda ta, kad niekada nesportuoju. Kazkaip reikia prisiversti kas ryta daryti atsilenkimus.
Atsakyti
yra gera mankstele youtubej 8 minute abs ar kazkas panasaus, kita diena sunku net atsisesti buna. na va dvi dieneles nevalgiau po 6 ir dazniau valgiau bet mazesnem porcijom per 2dienas apie 1 kg nukrito thumbup.gif bet sunku labai man saldumynu atsisakyti, sportuoti o ypac pries mm doh.gif valgyt norisi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eeglle2: 05 lapkričio 2012 - 19:58
QUOTE(Jorinte @ 2012 11 04, 11:59)
Sveikos merginos!
Perskaiciau visa tema, jungiuosi prie Jusu. Nusprendziau nevalgyti nuo 18h. Geriau letai bet uztikrintai  thumbup.gif
Pries 7metus buvau numetusi 8kg per 10dienu- ir kur buvo mano protas  doh.gif Rezultatu norisi taip greitai, taciau..
Tikiuosi vasara nebetureti didziausio pilvo, kuris sukelia diskomforta. Tik beda ta, kad niekada nesportuoju. Kazkaip reikia prisiversti kas ryta daryti atsilenkimus.




Su sportu man ir problema, lankiau badmintoną, bet dėja dėl sveikatos nebegaliu lankyti verysad.gif
Bet atsilenkimukų padarau vakarais kai prisimenu, šiaip per dieną daugiau pasistenkit judėti, nevažiuokit liftu - lipkit laiptais, kur įmanoma eikit pėsčiomis, o ne automobiliu, šiek tiek aktyviau judėkite dieną ax.gif
O rezultatų, tai visada norisi greitų, puikiai sutinku, bet tai nieko naudingo, tik savęs kankinimas, numeti ir po to vėl priaugi, nepamirškit, tai turi būti gyvenimo būdas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(eeglle2 @ 2012 11 05, 23:27)
yra gera mankstele youtubej 8 minute abs ar kazkas panasaus, kita diena sunku net atsisesti buna. na va dvi dieneles nevalgiau po 6 ir dazniau valgiau bet mazesnem porcijom per 2dienas apie 1 kg nukrito  thumbup.gif  bet sunku labai man saldumynu atsisakyti, sportuoti o ypac pries mm  doh.gif  valgyt norisi



Šita mankštelė tikrai gera, bet sudėtinga, manau nereiktų pradėt iškart nuo jos, pirmiausia kokį mėnesiuką padaryt paprastų atsilenkimų, o po to tik pereiti prie šitos, nereikia apsunkinti iš karto raumenukų smile.gif
Šaunuolė, taip ir toliau :4u:Saldumynų ir man norisi, smaližė esu, neatsisakiau aš jų visai tongue.gif Kartais pasilepinu, geriausia juos suvartoti pirmoje dienos pusėje, tada angliavandenius išnaudojame energijai smile.gif Aš dažniausiai ryte prie kavos kokį saldainuką pačiumpu, yra posakis: bandelė pusryčiams - nieko bloga, pietums - nieko vertingo, vakarienei - nieko gero cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikavaida: 07 lapkričio 2012 - 20:51
jau 4 dienas nevalgau po 18 val nebent arbata geriu ir nukrito 1.7 kg thumbup.gif aisku dar mm buvo siek tiek svorio prideje. bet kaip iveikt ta nora ir toliau taip atsilaikyt vakarienei verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglle2 @ 2012 11 18, 09:00)
jau 4 dienas nevalgau po 18 val nebent arbata geriu ir nukrito 1.7 kg  thumbup.gif  aisku dar mm buvo siek tiek svorio prideje. bet kaip iveikt ta nora ir toliau taip atsilaikyt vakarienei  verysad.gif

va va kaip įveikt tą norą...
Atsakyti
na as stengiuosi arbatas gert arba koki vaisiu, greifruta ar obuoli blush2.gif . sunku bet stengiuosi. jei nepavyks, pradesiu vel isnaujo biggrin.gif bandysiu iki kaledu laikytis rolleyes.gif
Atsakyti
na va, atejau ir as pasigirti, jau 3 savaites kaip meginu nevalgyti nuo 6 val (buvau pora kartu nusidejusi), bet pavyko atsikratyti 3 kg, aisku dienos metu irgi stengiuosi ziureti ka valgau, bandau atsisakyti duonos, kuria labai megstu, bet ji labai labai negerai. tad manyciau rezultatai neblogi, iki Kaledu liko numesti 2 kg ir busiu pasiekusi savo plana smile.gif
Atsakyti
tai nemazai per 3savaites 3kg, kad man taip sektusi mesti tai laabai dziaugciausi nes iki vasaros noreciau numesti kokius 8kg, aisku kiek numesiu tiek bus gerai, svarbu per sventes labai nepriaugt biggrin.gif
Atsakyti
dar norejau paklausti sios temutes autores, ar jum uzteko atsisakyti tik vakarienes ir tas svoris krito? kaip krito? kiek kg per svaite numesdavote? ar sportavote? ar keitete mityba? ar daug ko atsisakete ar tik vakarienes?
Atsakyti