Įkraunama...
Įkraunama...

Atsisakiau vakarienės ;)

QUOTE(Miegapelė** @ 2012 08 27, 10:10)
o kelinta gulates miegoti? jeigu kokia 23-24val, tai laisvai galite, manau, valgyti iki kokios 20val.
siaip ta nevalgyma po 18val, manau reiktu keisti i nevalgyma kokias 3-4 val iki miego  g.gif


Miegoti paprastai einu 24-01 val.
Jau beveik 3 savaites nevalgau po vakarienės, kurią stengiuosi pasigaminti ir suvalgyti iki 19-20 val. Ant svarstyklių nelipu, bet jaučiu pokyčius ant kūno. Pilvas nebeišsipūtęs, rytais nebūnu užtinusi. Liux. Dar rimčiau sportą įvesiu į programą (nes db numuilinu truputį) ir žiūrėsiu kokie bus rezultatai po mėnesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evesunny @ 2012 09 10, 15:34)
Miegoti paprastai einu 24-01 val.
Jau beveik 3 savaites nevalgau po vakarienės, kurią stengiuosi pasigaminti ir suvalgyti iki 19-20 val. Ant svarstyklių nelipu, bet jaučiu pokyčius ant kūno. Pilvas nebeišsipūtęs, rytais nebūnu užtinusi. Liux. Dar rimčiau sportą įvesiu į programą (nes db numuilinu truputį) ir žiūrėsiu kokie bus rezultatai po mėnesio  smile.gif




Šaunuolė, sekmės 4u.gif
Atsakyti
Taigi taigi, po mėnesio nevalgymo vakarais -1 kg. Atrodytų nedaug, bet man pastaruosius metus tie kg tik augo, o db nudžiugau pamačiusi minusą. Taip pat matavausi apimtis, tai per mėnesį nuo liemens -5 cm. Garantuotai rezultatai būtų žymiai geresni, jeigu sportuočiau atsakingiau, o db tik kartais prisiverčiu. Bet nepasiduosiu, žiūrėsim kaip bus po dar mėnesio, gal organizmas pagaliau supras, jog yra sumažintas maisto kiekis vakarais ir pasidavęs pradės sparčiau mesti tuos kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evesunny @ 2012 09 28, 14:54)
Taigi taigi, po mėnesio nevalgymo vakarais -1 kg. Atrodytų nedaug, bet man pastaruosius metus tie kg tik augo, o db nudžiugau pamačiusi minusą. Taip pat matavausi apimtis, tai per mėnesį nuo liemens -5 cm. Garantuotai rezultatai būtų žymiai geresni, jeigu sportuočiau atsakingiau, o db tik kartais prisiverčiu. Bet nepasiduosiu, žiūrėsim kaip bus po dar mėnesio, gal organizmas pagaliau supras, jog yra sumažintas maisto kiekis vakarais ir pasidavęs pradės sparčiau mesti tuos kg smile.gif




Didelių rezultatų neverta tikėtis labai greitai wink.gif
Vakarienės atsisakymas yra lėtas, bet užtikrintas svorio metimas smile.gif
Atsakyti
paprastai kai svoris pradeda didėti, susilaikau nuo vėlaus valgymo, dabar vakarienė iki 19 val. ir paskui tik geriu. Man toks būdas lengvas ir padeda atsikratyti pilvo. Šiaip norėčiau valandą paankstinti vakarienę, bet nevisada neišeina, antraip tik jos atsisakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vike: 11 spalio 2012 - 09:28
Ir as pries savaite nustojau valgyt vakariene. T.y. po 18 val nieko i burna. Pries 4 metus buvau numetus 13 kg (per metus laiko). Is 67 i 54. Geriau obuoliu sidro kapsules ir nevalgiau po sesiu. Nesenai pradejau be saiko ryt viska is eiles. Dabar sveriu 65 kg, ugis 163 cm. Metas susiimt 4u.gif . Sekmes ir jums thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineta.V @ 2012 10 13, 21:35)
Ir as pries savaite nustojau valgyt vakariene. T.y. po 18 val nieko i burna. Pries 4 metus buvau numetus 13 kg (per metus laiko). Is 67 i 54. Geriau obuoliu sidro kapsules ir nevalgiau po sesiu. Nesenai pradejau be saiko ryt viska is eiles. Dabar sveriu 65 kg, ugis 163 cm. Metas susiimt  4u.gif . Sekmes ir jums thumbup.gif





Pati pastebėjote, kad tai yra veiksminga tongue.gif
Tai turėtų būti gyvenimo būdas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vike @ 2012 10 11, 12:57)
paprastai kai svoris pradeda didėti, susilaikau nuo vėlaus valgymo, dabar vakarienė iki 19 val. ir paskui tik geriu. Man toks būdas lengvas ir padeda atsikratyti pilvo.  Šiaip norėčiau valandą paankstinti vakarienę, bet nevisada neišeina, antraip tik jos atsisakyti.





kaip aš visada sakau, kad viskas yra įmanoma tik reikia noro 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, na nerealiai greitai dar vienas mėnuo pralėkė. Ir mano svarstyklės vėl rodo -1 kg. thumbup.gif Norėčiau daugiau, bet geriau jau taip, negu kas mėnesį +1 schmoll.gif Liemens apimtis sumažėjo dar pora cm. Nuo kitos savaitės užsirašiau į kalanetiką, tikiuosi po mėnesio dar geresnių rezultatų.

Vakarienę pavyksta pavalgyti iki 7-8 vakaro. Daugiau tik arbata ir jeigu labai jau norisi tai koks nors vaisus. Savaitgaliais leidžiu sau daugiau, jeigu su draugais kur išeinam pasitūsint blush2.gif Bet ankščiau kokiais kiekiais kimšdavau keptą duoną su sūrio padažu doh.gif o dabar išsirenku iš meniu ką nors padoresnio smile.gif

Kikavaida, o kaip Jums su svoriu šiuo metu sekasi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evesunny @ 2012 10 29, 15:56)
Sveiki, na nerealiai greitai dar vienas mėnuo pralėkė. Ir mano svarstyklės vėl rodo -1 kg. thumbup.gif  Norėčiau daugiau, bet geriau jau taip, negu kas mėnesį +1  schmoll.gif  Liemens apimtis sumažėjo dar pora cm. Nuo kitos savaitės užsirašiau į kalanetiką, tikiuosi po mėnesio dar geresnių rezultatų.

Vakarienę pavyksta pavalgyti iki 7-8 vakaro. Daugiau tik arbata ir jeigu labai jau norisi tai koks nors vaisus. Savaitgaliais leidžiu sau daugiau, jeigu su draugais kur išeinam pasitūsint  blush2.gif  Bet ankščiau kokiais kiekiais kimšdavau keptą duoną su sūrio padažu  doh.gif  o dabar išsirenku iš meniu ką nors padoresnio  smile.gif

Kikavaida, o kaip Jums su svoriu šiuo metu sekasi?  smile.gif




Dieną labai apetitas padidėjęs, čia tikriausiai dėl to, kad darosi vis šalčiau ir energijos išeikvojama daugiau, tai kūnas ir prašo maisto smile.gif
Svoris laikėsi vietoje 58, o dabar dieną gerai pavalgius, nors ir po 18 val nė kąsnio, turiu +4kg...
Bet reikia susiimti ir mažinti porcijas tongue.gif
Kas su manimi? smile.gif
Atsakyti
Aš irgi vis bandau atsisakyti maisto vakare, bet praeina kokia savaitė ir vėl tas pats doh.gif
Atsakyti
tikrai sunku nevalgyti po 18 val. kad ir siandien, sese su saldainiais vakare erzina tai as kelias saldytas braskes suvalgiau ziuredama `moterys meluoja geriau` verysad.gif
Atsakyti
Merginos, viskas įmanoma 4u.gif
Viena kartą nepavyko - nenuleiskit rankų. Man pačiai tik iš kokių 10 kartų pavyko ax.gif
Atsakyti