Įkraunama...
Įkraunama...

Atsisakiau vakarienės ;)

vat ir as taip maniau, bet tikrai ne mitas. juk kai kas dar teigei, kad kai valge vakariene 20val-tai kg kaip stovi taip stovi. o kai pradejo valgyt 18val - atrodo kas cia - tik 2val skirtumas - oi, kaip rieda zemyn. MAN LYGIAI TAS PATS. o maniau - mirsiu nei gyvensiu pagal si metoda. nes esu labai veikli, sociali, su draugem sian ten - pas mane valgymai vakare - tai jaukumo, bendravimo nuosirdumo ritualas.
tai dabar dar 2 su puse savaites kaip taikau si metoda - tai darau taip:
jei rimtesni baliukai - tai valgau "pas kitus zmones" ir 'sveciuose"\arba - bent jau geriu arbata ar siaip koki vaisiu. kad neizeist zmoniu.

bet tas nevalgymas "rimtu dalyku"- tikrai veikia.

bet siaip del sveikatos reikia daug kitu dalyku - ne bet ka kimsti IKI 18VAL doh.gif doh.gif , o derint maista, arba siaip kuo daugioau gyvo maisto, vaisiu, darzoviu, ech....sunkus dalykas ta sveikata AINU SPORTUOT.judejimas mergos judejimas............ ax.gif ax.gif
Atsakyti
Na čia kiekvienos asmeninis reikalas, ar tuo tikėti ar ne smile.gif
Aš tai tikrai nemanau, kad čia yra mitas, nes rezultatai akivaizdūs thumbup.gif
Atsakyti
Ir as labai stengiuosi nevalgyti po 18 val. bet man sunkiai sekasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledireal @ 2012 06 14, 18:47)
Ir as labai stengiuosi nevalgyti po 18 val. bet man sunkiai sekasi  doh.gif




Tam dalykui pradžioje manau valios ir užsispyrimo reikia daug, bet po to viskas kaip per sviestą! Sekmės jums 4u.gif
Atsakyti
jau dvi savaites nevalgau vakarais, rezultatas - 2 kg. wub.gif
Atsakyti
Sveiki, na tas nevalgymas po 18 val dažnai minimas metančių svorį lūpose smile.gif Džiugu, kad ir Jums padeda, išmėginčiau gal ir aš, bet viena bėda, aš iki 18 val dirbu, tai namie būnu apie 18.30, dažnai maisto gaminimas užtrunka iki 19.30-20.00 val. Tai kaip tada gyvent? Valgyt vien pusryčius ir pietus, kurie yra 12 val.?
Atsakyti
QUOTE(evesunny @ 2012 08 21, 14:24)
Sveiki, na tas nevalgymas po 18 val dažnai minimas metančių svorį lūpose  smile.gif  Džiugu, kad ir Jums padeda, išmėginčiau gal ir aš, bet viena bėda, aš iki 18 val dirbu, tai namie būnu apie 18.30, dažnai maisto gaminimas užtrunka iki 19.30-20.00 val. Tai kaip tada gyvent? Valgyt vien pusryčius ir pietus, kurie yra 12 val.?




o jums neiseina darbe pavakarieniaut?
4u.gif
as dirbu nuo 6 .00ryto iki 19.00 val, tai su savim i darba pasiimu ne tik pietus, bet ir pusrycius ir vakariene. paskutini karta pavalgau apie 16 - 17 val. blush2.gif
Atsakyti
Nelabai išeina, pietų metas tai oficialus, kai galiu išeiti iš ofiso, o daugaiu dirbu su klientais tiesiogiai, tai nelabai pavyktų, o pasislėpus kažkur tolete greituoju būdu pasimaitinti ir dar kasdien taip irgi nevilioja biggrin.gif Vis tik nusprendžiau bandyti spėti pasigaminti vakarienę ir pavalgyti iki 19 val, parašysiu kaip sekėsi po kiek laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evesunny @ 2012 08 22, 12:40)
Nelabai išeina, pietų metas tai oficialus, kai galiu išeiti iš ofiso, o daugaiu dirbu su klientais tiesiogiai, tai nelabai pavyktų, o pasislėpus kažkur tolete greituoju būdu pasimaitinti ir dar kasdien taip  irgi nevilioja  biggrin.gif Vis tik nusprendžiau bandyti spėti pasigaminti vakarienę ir pavalgyti iki 19 val, parašysiu kaip sekėsi po kiek laiko  smile.gif




tai sekmes tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2012 05 12, 12:48)
Merginos, kol dabar berželiai yra neseniai susprogę, prisiskinkite jų lapelių kur atokiau, auga nuo gatves beržai, sudėkite į puodą ir užpilkite vandeniu, užkaiskite, tai puiki arbatėlė šalinanti toksinus  4u.gif Na skonis nėra pasakiškas, bet tikrai jaučiasi,kad organizmas valosi nespėju į tualetą bėgiot sisiot  lotuliukas.gif

Atsiprašau, bet šiuo patarimu vadovaukitės itin atsargiai: beržo lapai varo iš organizmo skysčius ir tiek. Daugiau vartojant išderina virškinimo sistemą.
Atsakyti
QUOTE(evesunny @ 2012 08 21, 14:24)
Sveiki, na tas nevalgymas po 18 val dažnai minimas metančių svorį lūpose  smile.gif  Džiugu, kad ir Jums padeda, išmėginčiau gal ir aš, bet viena bėda, aš iki 18 val dirbu, tai namie būnu apie 18.30, dažnai maisto gaminimas užtrunka iki 19.30-20.00 val. Tai kaip tada gyvent? Valgyt vien pusryčius ir pietus, kurie yra 12 val.?

o kelinta gulates miegoti? jeigu kokia 23-24val, tai laisvai galite, manau, valgyti iki kokios 20val.
siaip ta nevalgyma po 18val, manau reiktu keisti i nevalgyma kokias 3-4 val iki miego g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegapelė** @ 2012 08 27, 10:10)
o kelinta gulates miegoti? jeigu kokia 23-24val, tai laisvai galite, manau, valgyti iki kokios 20val.
siaip ta nevalgyma po 18val, manau reiktu keisti i nevalgyma kokias 3-4 val iki miego  g.gif



Pritariu, jeigu greitu laiku patvirtins mano temą (jau antrą kartą keliu ir vis nepatvirtina) galėsite įsitikinti, kad viskas įmanoma ir valgant 8 ir 10 val vakaro tongue.gif
Atsakyti