Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas nėštukių kalendorius

QUOTE(Deville @ 2011 07 14, 23:28)
Sveiki, manau, kad kalendoriuje galetu buti pamineta, kiek/kaip intensyviai konkreciu metu galima myletis, kiek galima sportuot, o ko geriau butu nedaryti, kad butu priminta kada galima pvz: tvarkytis dantis...  rolleyes.gif

g.gif kad jums surasytu kiek/kaip intensyviai myletis???? blink.gif Ir sugalvok tu man taip lotuliukas.gif Gal dar kalendorius ir pozas pasiulys?
Atsakyti
Aš naudojausi nėštumo kalendoriumi ir jis man labai patiko, bet iš kitur pasiskaičiau apie gimdymo būdus, nuskausminimus ir kitus gimdymo dalykus. Taip pat iš kitur stėbėjau filmuotą medžiagą. Kursų mūsų mieste nėra tad vaizdinė medžiaga kartais labai reikalinga smile.gif Tad ir siūlyčiau tai ko pačiai trūko mirksiukas.gif O šeip šis kalendorius labai puikus dalykas, sėkmės jį kuriantiems blush2.gif
Atsakyti
sveiki. noreciau issamiau susizinot kokios yra pacios vaisingiausios mylejimosi pozos, kiek daznai reikia myletis kad greiciau pastoti, ka reikia valgyt daugiausia bei aplamai viska kas susieta su pastojimo procesu ax.gif
Atsakyti
Gal galima būtų išvengti to siaubingo žodžio"nėštukė" ? Tris vaikus pagimdžiau, bet iki šiol ausį rėžia toks nėščios moters apibūdinimas. Absoliuti sąsaja su infantilumu ir išsilavinimo stoka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kiwi82 @ 2011 07 17, 00:13)
Gal galima būtų išvengti to siaubingo žodžio"nėštukė" ? Tris vaikus pagimdžiau, bet iki šiol ausį rėžia toks nėščios moters apibūdinimas.  Absoliuti sąsaja su infantilumu ir išsilavinimo stoka  cool.gif

g.gif g.gif g.gif o ko jau tas zodis nestuke taip ausi rezia mirksiukas.gif as ir 3 pagimdziau nestuke.gif ,tai matyt man issilavinimo truksta,jei neuzkliuva tas pavadinimas doh.gif rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(kiwi82 @ 2011 07 17, 07:13)
Gal galima būtų išvengti to siaubingo žodžio"nėštukė" ? Tris vaikus pagimdžiau, bet iki šiol ausį rėžia toks nėščios moters apibūdinimas.  Absoliuti sąsaja su infantilumu ir išsilavinimo stoka  cool.gif


Kalendorium nesinaudoju, bet nestuke ir man nepatinka, skamba kaip neshcia nepailnamete, kuria reikia globoti ir supuoti, fui schmoll.gif
Atsakyti
o man patinka zodis nestuke smile.gif o ne tai kai buna pasako OOooooo nescia eina sad.gif
as dar nesilaukiu ir mama nesu bet mane domina ekologista kudikio kosmetika ir chigiena.daukartines sauskelnes ir pan kur tai gauti kiek nainuoja ir pan. dar zinoma domina vaiku pcichologijos ir auklejimo literature. manau tai butu galima deti i kalendoriaus pradzia kol dar kudikisnegimes ir yra laiko skatyti knygas ir dometis kaip aukleti savo atzala kad neuzaugtu visa giaunantis montriukas biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif tikiuosi mano nuomone jums kaskuom pades ir bus naudinga kitoms mamytems
Atsakyti
QUOTE(Brunetė30 @ 2011 07 16, 19:08)
g.gif kad jums surasytu kiek/kaip intensyviai myletis????  blink.gif Ir sugalvok tu man taip  lotuliukas.gif Gal dar kalendorius ir pozas pasiulys?

thumbup.gif kiek konkreciu metu blink.gif doh.gif
Kai buna 6 savaites ir 2 dienos tokiu ir tokiu intensyvumu tap 14 ir 18 val.
Kai buna 6 savaites ir 3 dienos negalima is vis.
Kai buna 6 savaites ir 4 dienos galima tik ryte ir vakare apie 7 minutes apie 6 ryto nelabai intensyviai..
Kai buna 6 savaites 5 dienos galima apie 2 val.nakties intensyviai .. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latvė: 17 liepos 2011 - 08:51
labai issijuoket is klausimo. o kai as buvau nescia irgi galvojau kiek galima kazin myletis,kad nekenkti. kiek zinau pradzioj nelabai galima,kad isitvirtintu,ir pacioj pabaigoj gali skatint prieslaikini
Atsakyti
QUOTE(wanile @ 2011 07 17, 16:43)
labai issijuoket is klausimo. o kai as buvau nescia irgi galvojau kiek galima kazin myletis,kad nekenkti. kiek zinau pradzioj nelabai galima,kad isitvirtintu,ir pacioj pabaigoj gali skatint prieslaikini

Na tai tas visoms zinoma ,bet cia klausia ,tai tikrai konkreciai ,kokiu intensyvumu ir kiek kokiu metu ,na man tai pasirode juokinga ir tiek toks jausmas ,kad smulkiai turi nupasakot ir dar intensyvuma ,greiti gal dar nu nezinau nezinau ...Ir kaip brunete sake gal dar pozas pasiulyti nu bukim protingi...
Atsakyti
Na manau būtų smagu kad paskutinėse savaitese tarkim būtų patarimas, ką maždauk reikia turėti važiuojan į gimdimo namus (pvz įklotai, sauskelnes, tepaliukai krutims, iklotai i liemenėlę, geriamas vanduo...) ir ką daryti jei prasideda gimdymas nespejus į ligoninę patekti ar kaip maždauk atpažinti požymius. ax.gif
Aš pvz nesupratau tiksliai kad jau arteja laikas gimdyti nes tiesiog nežinojau kokie tiksliai gali būti požymiai blush2.gif man tiesiog skausmingai ėme sukti klubu sritį, skaudėti nugarą, bet ir prieš tai buvusią dieną skaudėjo ... gimdykloj išaiškėjo kad jau 5 cm ax.gif

dar butų neblogai patarimas kaip prižiūrėti pilvo ir klubu odą kad kuo mažiau atsirastų strijų rolleyes.gif
Atsakyti
O kur cia tas kalendorius yra? blush2.gif
Atsakyti