Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas nėštukių kalendorius

QUOTE(HappyAngel @ 2011 07 15, 14:53)
Bet čia jau nebe nėštumo kalendoriaus temos.

Cia turbut turetu buti kalendorius ne tik nestumo, bet ir gimus vaikeliui. Nuo pirmu dienu mamytei ir vaikeliui. Kaip jauciasi mamyte ir ka turetu daryti ir elgtis po gimdymo, maitinimas, vaikucio augimas, primaitinimas, skiepai ir..t.t.t.
Manau butu labai patogu.

Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2011 07 15, 14:53)
Bet čia jau nebe nėštumo kalendoriaus temos.

Norėtųsi kuo daugiau profesionalių ir kompetetingų nuomonių, ne tik
neštukių kalendoriuj, bet visose temose. ax.gif
Atsakyti
manau labai svarbi informacija apie mityba ir maisto suderinamuma, ka naudinga valgyti, kiek reiktu gauti paros racione, kur gausu vitaminu ir pan, ko labiausiai truksta organizmui nestumo metu ir ypac vaiko vystymuisi. pvz kokie maisto produktai turtingi gelezimi, fosforu, kalciu ir t.t. ir kokie pagrindiniai ju naturalus saltiniai.
4u.gif
Atsakyti
paziurekit sita psl ,,geras
Atsakyti
informacijos apie daugiavaisius nėštumus, jų ypatybes ir būtent daugiavaisių išskirtines problemas, bei pavojus...
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2011 07 15, 15:15)
Norėtųsi kuo daugiau profesionalių ir kompetetingų nuomonių, ne tik
neštukių kalendoriuj, bet visose temose. ax.gif

Gal ir taip, tačiau dabar būtent apie nėštumo kalendorių ir jo atnaujinimą kalba eina wink.gif
Atsakyti
Būtų labai naudinga ir įdomu, jei būtų sukurtas dvynukų besilaukiančios kalendorius. Tai visai kitoks kalendorius, kai laukiausi, informacijos ieškojau užsienio tinklapiuose. LT beveik nėra jokios info ir ji prieštaringa. Gal ir sudėtinga būtų, bet labai labai dvynukų mamos būtų dėkingos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, prisidėsiu ir aš smile.gif Aš turbūt labai bloga mama, nes pirmojo nėštumo metu kalendoriaus neskaičiau, o antrojo - tiesiog nebuvo tam laiko doh.gif Ieškodavau info internete kai kildavo klausimų.. Manau čia būtų galima pasiskaityti apie vizitus pas gydytojus, ko klausti, kas priklauso, kokie tyrimai reikalingi ir kodėl. Aš besilaukdama pirmojo vaiko napasidariau paskutinio tyrimo nėštumo pabaigoje, nes gulėjau ligoninėje, o pasekmėje- mano vaikutis vos gimęs gavo stiprius antibiotikus visą savaitę verysad.gif , o reikėjo tik gimdymo metu man suleist vaistų ir butume to išvengę..Labai trūko išsamesnės info apie sarėmius ir kada jau važiuoti į ligoninę unsure.gif Labai padėjo mamų nuomonė forumuose apsisprendžiant kur važiuoti gimdyti ir ko reikia. Ačiū visoms besidalinančioms savąja patirtimi wub.gif
Atsakyti
Sveikutės, sėkmės gražiuose darbuose.
Šiais laikais yra tikrai daug info knygose, tačiau visų jų nesusipirksi, o ir tiesą paskius yra tikrai net dėmesio nevertų. Siūlyčiau padaryti elektroninį nėštukės kalendorių, nuo minčių apie nėštumą, planavimą, pastojimą visą nėštumo eigą....... Kaip ir knygose apie ką imti mąstyti, pavojus, grėsmes, ką padaryti, ko reikės ir tt. Iš patirties galiu pasakyti žinių ant pečių nesineši, ir apie vaiko auginimą, grėsmes turi žinoti prieš gimstant mažyliui.
Skirkite dėmesio realioms istorijoms, protingas mokosi iš svetimų klaidų. 4u.gif
Atsakyti
Na as tai noreciau, kad butu uzakcentuota butent apie tai KOKIUS tyrimus privalomus ir NEPRIVALOMUS gali pasidaryti busima mamyte ir kokiu metu! Nes tarkim as pati turejau UMIA TOKSOPLAMOZE viso nestumo metu, laiku pastebeta ir gydyta, todel norisi, kad busimos mamos zinotu kada ir ka reikia issitirti, kad kazko nepraziopsoti... 4u.gif

Sekmes dideliuose darbuose ir graziu permainu kalendoriuje wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morfija: 15 liepos 2011 - 14:54
Sveiki, labai dziugu,kad atnaujinimas ar visiskas pakeitimas informacijos apie busimus, esamus pasikeitimus esant nestumo periode, po gimdymo ir auginant stebukliukus wub.gif
As is savo puses nepasigedau nieko,nes nelabai ieskojau,tai jau matyt buvo lemta,kad daug ka ismokau augindama ir matydama kaip auga kiti vaikai. Tik jeigu darysit skyreliais, tai butu smagu skaityti skyriuka skirta visiskai ,,zalioms mamytems", nesupykit uz toki issireiskima, bet tokiu yra, ir joms yra sunku susirinkti informacija is daugybes saltiniu.O cia butu super vieta, SUPERMAMOSE,joms skaityti ir taikyti pagal savo situacija.

Saunuolis SUPERMAMU KLUBAS 4u.gif
Atsakyti
Pirmo nėštumo metu nėštumo kalendorių analizavau kone kiekvieną savaitę-buvo labai įdomu ir tuomet naudinga.Ko trūktų jame ????Pritarčiau nuomonei,kad būtų galima vietoj nuotraukų,kiek įmanoma,įdėti video,taip pat naudinga būtų surašyti apie nėščiosioms privalomus ir neprivalomus tyrimus skirtingais laikotarpiais.Tokia mano nuomonė smile.gif
Atsakyti