Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas nėštukių kalendorius

As taip noreciau,kad nestumo kalendoriuje, salia vienvaisio nestumo butu aprasytas ir daugiavaisis nestumas.Kuo skiriasi,ko reiktu labiau papildomai saugotis ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Atleiskit, jei kuri nors tai jau minejo, bet pastebejau, kad mamos is anksto nusistato ir nori darytis cezari. Galetumet papasakoti apie cezario pasekmes kudikiui. Kokie buna sveikatos sutrikimai ir koks pavojus kyka gimdyvei.
Atsakyti
QUOTE(Latvė @ 2011 07 17, 12:41)
Na tai tas visoms zinoma ,bet cia klausia ,tai tikrai konkreciai ,kokiu intensyvumu ir kiek kokiu metu ,na man tai pasirode juokinga ir tiek toks jausmas ,kad smulkiai turi nupasakot ir dar intensyvuma ,greiti gal dar nu nezinau nezinau ...Ir kaip brunete sake gal dar pozas pasiulyti nu bukim protingi...


Kai norima prisikabint, tai ir prie stulpo galima prikibt...normalus klausimas. As kai tapau nescia, ieskojaus visokios informacijos kas ir kaip galima-ypac vyrai daznai i tai atsainiai zvelgia-atseit nenori "badyti" smile.gif, tai vat ir reikia tiksliai zinoti ar kenkia intensyvumas ir tam tikros pozos, kad ir vyriskiams perpasakot galima butu.
Atsakyti
Sveikos... siaip tos informacijos yra tikrai nemazai, tik kad butu visai gerai tureti viena tokia "enciklopedija" vienoje vietoje...kad netektu skaityti daug straipsniu is kuriu tikrai ne daug naudos... gal kazkurioms panelems ir labai neaktualu, bet man butu visai gerai kad butu skiltis apie gydytojas akuseres ginekologes, taip pat kaip minejo viena panele koks gimdymas geresnis- naturalus, cezario ar su nuskausminamaisiais i stuburo sriti... taip pat bunant nesciajai reiktu galvot apie vaiku darzeli, dekretines atostogas, apie padarytus tyrimus laiku... apie merginas turincias virsvori ir per mazai svorio- ka daryt tokiais atvejais... kokie pratimai butu naudingesni ir kokia klubai bei kursai yra vos ne butini (kazkas jau minejo apie tai)... man labai svarbi taip pat info apie besivystanti vaisiu, nes skirtingose puslapiose skirtingai nusako svori- vienur 70 g o kitur jau vors 100g? kaip taip gali but?..na vienu zodziu daug klaidu yra kitose puslapiose... ir tikrai butu gerai jei gerbtume viena kita... nes kokia jaunute paraso, o vyresnes pradeda vos ne juoktis is jos...cia skaiciau kai paklause ar galima rukyt ir kiek? tai kai uzpuole- mergaite nieko neparase daugiau...man jos labai pagailo...tad tikrai kiekviena tegu paraso savo nuomone tik jei jauciame kad galime izeisti, tai geriau patylet... nebent kokia latryne rasys blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pritariu nuomonei, kad supermamos tinklalapyje sunku atrasti rupima tema, toks kaip ir temu kratinys. Reiktu tikrai kazkaip viska susisteminti.
Atsakyti
QUOTE(Vaivute2 @ 2011 08 03, 20:56)
pritariu nuomonei, kad supermamos tinklalapyje sunku atrasti rupima tema, toks kaip ir temu kratinys. Reiktu tikrai kazkaip viska susisteminti.

as taip pat pritariu, kad reikia truputi tvarkos, didelis balaganas, ypac jei reikia ka nors konkreciai susirasti, dubliuojasi arba kartojasi temos, reikia geros piktos ukvedes thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu :-)
Na aš šiuo metu laukiuosi pirmagimio,kartais labai trūksta informacijos :-)
pvz:dėl judesiukų skaičiavimo...gydytoja sake kasdien tuo pačiu metu skaičiuoti vakare ir jei mažiau nei 5 judesiukai per 30min reiškia jau blogai kažkas-skubiai į ligoninę...O pas mane mažylis labai įvairiai juda,dažniausiai būna aktyvus rytais,o ne vakarais.O jei vakare tai vieną dieną 7,kitą dieną 10 val....tai jei tuo pačiu kaiku skaičiuojant-gali gautis labai blogi rezultatai ir toks ''neišaiškinimas''kaip reaguoti ir pan.dažnai kelią paniką-nes skamba tik tie žodžiai-''mažiau nei 5 kartai-labai blogai''....
Šiaip džiaugiamės kiekviena diena,nesulaukiam savo mažylio ir jei kyla kokių klausimų visgi dažniausiai tenka kreiptis į ''supermamas'' forumuose arba ieškome knygose, kuriose irgi ne visada viską rasi... :-)
Atsakyti
Sveiki,

As pilnai pritariu visoms. Nors dar nesu mama, bet nestumo planavimas jau sukasi musu su vyru galvose. O ir begale klausimu neduoda ramybes. Kadangi esu gana ligotas zmogus, tai man kyla klausimu, apie nestuma tokiais atvejais: turiu keleta cistu vienoje kruty ir mamologe sako,kad norint planuot nestuma jas reiketu salint, bet tokio mazo dydzio dar nelabai salina. Tai taip ir nelabai aisku, ka reiketu daryti.
Taip pat turiu igimta hemangioma blauzdoje, kurios deka reikia gerti nuskausminancius kas kelios dienos. Kaip sia problema reiktu spresti nestumo metu ir pan.
Nesitikiu,kad bus atsakymai konkreciai mano atveju, bet tokie dalykai mane domintu labai. Manau, kad ne as viena turiu tam tikru sveikatos problemu smile.gif
Atsakyti
manau reikia sudeti viska ,ka reikia butinai zinoti busimai mamytei,ypac laukiant pirmagymio
Atsakyti
Cia tokie trumpi patarimai naujoms mamytems:

http://www.vaikas.lt...mai-per-nestuma
Atsakyti
man ir senasis kalendorius buvo puikus,va antra nestuma su juo praleidau. neapkrovusi sau galvos bereikalingais rupesciais,viskas aiskiai ir paprastai smile.gif
Atsakyti
Pritariu, kad reikia daugiau informacijos apie daugiavaisį nėštumą, Išskirti gimdančioms pirmą kartą, gimdančioms pakartotinai pridėti ir informacijos apie kitus vaikus( kaip juos tinkamai psichologiškai nuteikti, kokios galima sulaukti kitų vaikų reakcijos ir pan.) Manau būtinas ir skyrelis toms kurios pirmagimio laukiasi vyresnės(tokių dabar daugėja o ir požiūris į vėlyvą nėštumą keičiasi). manau visa ką išvardinau reiktu padaryti atskiru skyreliu. Aišku medicininės, psichologinės informacijos, galimybė pasidalyti savo patirtimi ir pasiskaityti apie kitų patirtį. Mankštos mityba tyrimai tai savaime suprantama. Kursai gerai bet ne visos gali juos lankyti dėl keletos priežaščių, kaip kad finansinių ar gyvenamos vietos(l daug mamų gyvena ir kaimuose ir mažuose miesteliuose) taigi norėtusi kad ir jos nebųtų nuskriaustos. Ir svarbiause paaiškinti kodėl reikia vieno ar kito dalyko negazdinti nepamokslauti o paaiškiti. Reikėtų kad vieną ar kitą informaciję būtų galima komentuoti. Ir nepamiršti tėvelius, jiems atskira informacija, informuoti su kuo jie susidurs ir kaip elgtis, kad abiem būtų gėriau kaip padėti būsimai mamai gėriau jaustis, nes dalyvavimas procese manau labai suartins du žmones ir būsimas tėvelis nesijaus nereikalingas. Beje kalendoriaus tobulinimo galimybės. Tai neturi būti statiškas dalykas, informacija privalo būti papildoma atsisakoma tos kuri mažiau naudinga įdedama papildoma jei yra daugiau pageidavimų. Taigi sėkmės visoms ypač kūrėjams.
Atsakyti