Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

na gi papasakokite kaip jus darote is foto ,kad gautisi piestas?
Atsakyti
QUOTE(fuksas11 @ 2011 10 20, 11:50)
na gi papasakokite kaip jus darote is foto ,kad gautisi piestas?

"vietiniais" fotošopiniais filtrais arba plaginais...aš naudoju plaginą PostworkShop...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 10 20, 12:04)
"vietiniais" fotošopiniais filtrais arba plaginais...aš naudoju plaginą PostworkShop...

ups o kur jis?gal galit parasyt kai ikeli foto ,ka tada spaust,kad gautusi toks efektas kaip 2 foto? gal galite parasyti ka po ko spaust ikelus foto ,aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksas11: 20 spalio 2011 - 13:53
QUOTE(fuksas11 @ 2011 10 20, 13:47)
ups o kur jis?gal galit parasyt kai ikeli foto ,ka tada spaust,kad gautusi toks efektas kaip 2 foto?

...geriau susipažinsit su filtrais, kai juos (visokius) išbandysit biggrin.gif
atidarot foto, tada einat Filter>Artistic , ir maigot įvairius filtriukus, žiūrit kas gaunas... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 20 spalio 2011 - 13:55
QUOTE(Irmavi @ 2011 10 20, 13:54)
...geriau susipažinsit su filtrais, kai juos (visokius) išbandysit  biggrin.gif
atidarot foto, tada einat Filter>Artistic , ir maigot įvairius filtriukus, žiūrit kas gaunas... smile.gif

aciukas isejo thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, prašau pasakykite kur kelti rėmelius kai juos atsisiunčiu fotoshopui smile.gif ačiūūū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2011 10 21, 08:48)
Sveiki, prašau pasakykite kur kelti rėmelius kai juos atsisiunčiu fotoshopui smile.gif ačiūūū 4u.gif

Tiesiog atsidarai photoshopą,spaudi FILE/OPEN ir susirandi savo atsisiūtus rėmelius,pasirenki kurį nori įsikelti ir spaudi ATIDARYTI 4u.gif
Tiesa,o jei nežinai kur laikyti parsisiūstus rėmelius,tai pasidaryk ant darbalaukio naują papkę,parašyk rėmeliai ir ten visus susikelk.Nes pačioj programoj jų neįmanoma laikyti.Tikiuosi bent kiek pagelbėjau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Irmavi @ 2011 10 20, 12:04)
"vietiniais" fotošopiniais filtrais arba plaginais...aš naudoju plaginą PostworkShop...

Gal galit patarti iš kur siūstis blush2.gif nelabai gaudausi tuose reikaluose 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 21 spalio 2011 - 12:37
nu bet aš pvz turiu omenį kažką tokio http://browse.devian...q=frame#/dd68hf ar irgi taip pat??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2011 10 21, 16:39)
nu bet aš pvz turiu omenį kažką tokio http://browse.devian...q=frame#/dd68hf ar irgi taip pat???  doh.gif

čia teptukai... smile.gif
ABR failas, talpinamas C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS...\Presets\Brushes adresu.
Tada, kai pasirenkat teptuką, galit tiesiog tokius rėmelius piešti... biggrin.gif
Atsakyti
Merginos visažinės, man reikia labai didelės raiškos backgroundo, kokio nors vintažinio gelsvo... kažkokia velniava, neberandu is kur pasiimti. Deviant nebeduoda parsisiųsti, o šiaip išsisauganti kažkoki foną raiška bus per maža. Didelį plakatą darysiu, kas žinot nuorodų ar turit gatavų? Pati gaminti tingiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauragana @ 2011 10 22, 20:39)
Merginos visažinės, man reikia labai didelės raiškos backgroundo, kokio nors vintažinio gelsvo... kažkokia velniava, neberandu is kur pasiimti. Deviant nebeduoda parsisiųsti, o šiaip išsisauganti kažkoki foną raiška bus per maža. Didelį plakatą darysiu, kas žinot nuorodų ar turit gatavų? Pati gaminti tingiu...  ax.gif

...einate šiuo adresu...
kairėj paieškos juostoje (Поиск) įrašykit "Vintage backgrounds"...
-manau, gausit ko reik rastose nuorodose...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 10 21, 17:02)
čia teptukai... smile.gif
ABR failas, talpinamas C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS...\Presets\Brushes adresu.
Tada, kai pasirenkat teptuką, galit tiesiog tokius rėmelius piešti... biggrin.gif


hmm tai kažkokia nesamonė biggrin.gif o iš kur gauti tokių rėmelių paprastų kad tiesiog juos uždėti? doh.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti