Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(Bambiziukė* @ 2014 02 25, 11:47)
Gal ką pasiulysit?Aš nieko nenusimanau apie jas,tad turėčiau pažaist....

Picasa 3 jeigu reikia tik nuotrauką paryškinti, patamsinti ar dar kažką mirksiukas.gif lengvai naudojama, ir LT kalba už tai viskas labai aiškų mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi Picasa siulyciau. Pakankamai galimybiu paprastoms korekcijoms wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2014 02 25, 13:38)
Picasa 3 jeigu reikia tik nuotrauką paryškinti, patamsinti ar dar kažką  mirksiukas.gif  lengvai naudojama, ir LT kalba už tai viskas labai aiškų  mirksiukas.gif

labai paprasta naudotis PhotoScape programa tokiais atvejais. Nepamainomas dalykas greitam ir minimaliam koregavimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2014 02 25, 17:09)
labai paprasta naudotis PhotoScape programa tokiais atvejais. Nepamainomas dalykas greitam ir minimaliam koregavimui  smile.gif

Galimas ir sis variantas, nors man si programa tik greitiems koliazams smile.gif Bent jau pas mane tai ji veikia gerokai leciau nei Picasa jei daug nuotrauku folderyje... Tai net koliazams nervina ja naudoti wink.gif
Atsakyti
Beja kur ieskote lietuvisku sriftu (fonts)? Nu viska, ka randu idomesnio viskas be lietuvybes. Sakau gal koki zodeli reiktu i paieska prideti ir ismestu su lietuvybe ax.gif doh.gif
Tie kur ismeta ivedus lietuviski sriftai tai visi zinomi. Sakau gal kokiu uzsleptu puslapiuku yra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JEma: 26 vasario 2014 - 13:04
O gal žinote, kodėl naudojant PhotoScape vienas foto atidaro/leidžia koreguoti, o kitas norint atidaryti meta File does not exist or is unreadable g.gif
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2014 02 26, 13:52)
Beja kur ieskote lietuvisku sriftu (fonts)?

sunku su lietuviskais sriftais. As dazniausiai su photoshop'u susilietuvinu smile.gif "uzpiesiu" varneles, taskucius ar nosine.

QUOTE(uopliuke @ 2014 03 16, 22:43)
O gal žinote, kodėl naudojant PhotoScape vienas foto atidaro/leidžia koreguoti, o kitas norint atidaryti meta File does not exist or is unreadable g.gif

Gal nuotraukos formatas "nepatinka" PhotoScap'ui rolleyes.gif
Atsakyti
Gal nuotraukos formatas "nepatinka" PhotoScap'ui rolleyes.gif


Ir aš taip pagalvojau, tačiau fotografuota tuo pačiu fotoaparatu, formatas toks pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2014 03 17, 14:41)
sunku su lietuviskais sriftais. As dazniausiai su photoshop'u susilietuvinu smile.gif "uzpiesiu" varneles, taskucius ar nosine. 
Gal nuotraukos formatas "nepatinka" PhotoScap'ui  rolleyes.gif


Kartais randi nuostabu srifta, o jis be lietuvybes zenklu. Kaip kitsune sako uzpiesi varneles ar sudedi taskucius, juk mes isradingi ax.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau paprasyti mamyciu pagalbos kurios galetu pagelbeti darant etikete ant brendzio 60 jubiliejaus proga blush2.gif Niekaip neuzdedu fono ant tu sablonu doh.gif O gal kas jau turit brdzio etikete tokiam jubiliejui ? 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti