Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(Irmavi @ 2011 09 30, 04:36)
"nenorėkit už dyką"...o tai ką- ten pridėta daug darbo, kad išgaut tas "grožybes"?
aš galiu , jei tų tinklelių realiai kam reik- nors po 10 vnt. į dieną čia išklot, kiek png, tiek psd formatais- ir visiškai nemokamai. Tokie daiktai daromi kelių minučių bėgyje...
O dėl to forumo...tiek to- buvau ten...nekomentuosiu... biggrin.gif

Prie mano posto pridėkite ironijos gaidelę ir gausite tą pačią nuomonę kaip jūsų.
Aš tik už tai, kad čia dedi tai kuo tau negaila dalintis, jei pati sukūrei ar rastomis laisvai prieinamomis gėrybėmis, na bet yra forumai yra ir konkurencija.

SM pasižymi tuo, kad visi visko tik nori, pažiūrėkite koki nickai kelia darbus vis tie patys, o kiti tik prašo. AI ŽODŽIU kiekvienam savo.
Ko man negaila viskuo galiu pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čiaro @ 2011 09 30, 14:40)
Prie mano posto pridėkite ironijos gaidelę ir gausite tą pačią nuomonę kaip jūsų.
Aš tik už tai, kad čia dedi tai kuo tau negaila dalintis, jei pati sukūrei ar rastomis laisvai prieinamomis gėrybėmis, na bet yra forumai yra ir konkurencija.

SM pasižymi tuo, kad visi visko tik nori, pažiūrėkite koki nickai kelia darbus vis tie patys, o kiti tik prašo. AI ŽODŽIU kiekvienam savo.
Ko man negaila viskuo galiu pasidalinti 4u.gif

aš dedu tą ką sukurė nemokama, ar nukrekinta programa, plius kuo negėda pasidalinti su merginom (jei savo darbo gražus darbelis)...ir visiškai kvaila siūlit nuorodą į Depositfiles ar kt., jei darbas ne JŪSŲ ar vogtas. Aš nešneku,kad kartais dalinuos krekintom nuorodom---na, ne visi šventi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 30 rugsėjo 2011 - 15:12
QUOTE(Irmavi @ 2011 09 30, 16:09)
-na, ne visi šventi  biggrin.gif

Aš jūsų neteisu, nereikia teisintis. Aš tiesiog sutinku su jūsų nuomone.

O kad nenukrypti nuo temos, nes kiek žinau, ši tema skirta viskam kas dėl PS. o PS PLEPALAI TIKRAI NEREIKALINGI, tad keliu šį bei tą iš rusiško frm, gal kam pravers 4u.gif

1.user posted image 2. user posted image
3. user posted image 4.user posted image
5. user posted image 6. user posted image
Atsakyti
Keli fonai smile.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
Tik nelabai suprantu pas mane kai kurie iš tų fonų tai dideli o čia susikelia nedideli kažką keliant ne taip darau jaučiu g.gif
Atsakyti
Nežinau ar tokių jau buvo įkelta,senų temų neperžiūrėjau blush2.gif
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Papildyta:
Scarlette,kai keli per radikalą nuimk visas varneles,ir vietoj 180 įrašyk kokius 300,tada įkėlus kopijuok 3 raudoną nuorodą 4u.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
Irce6 ačiū bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
sveiki gal kas turit 2012 kalendoriu, nu kad butu ant balto arba permatomo fono... noriu kalendoriuka pasidaryti...smile.gif

Papildyta:
dar mamytes reiktu makveeno... nu tos raudonos masineles
Atsakyti
QUOTE(nkarolina @ 2011 10 01, 09:55)
sveiki gal kas turit 2012 kalendoriu, nu kad butu ant balto arba permatomo fono... noriu kalendoriuka pasidaryti...smile.gif

Papildyta:
dar mamytes  reiktu makveeno... nu tos raudonos masineles

tai kalendorių ne vienas yra kalendorių temoje ten tikrai pasirinkimas didelis pažiūrėkit.
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(nkarolina @ 2011 10 01, 08:55)
sveiki gal kas turit 2012 kalendoriu, nu kad butu ant balto arba permatomo fono... noriu kalendoriuka pasidaryti...smile.gif

PAŽIŪRĖKIT ČIA,TIKRAI NEMAŽAI YRA
Atsakyti
Labukas mergaites,turiu skubu prasyma-gal kuri turite is jusu futbolo aiksteles sablona,lauksiu i az jei galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksas11 @ 2011 10 02, 09:43)
Labukas mergaites,turiu skubu prasyma-gal kuri turite is jusu futbolo aiksteles sablona,lauksiu i az jei galima  4u.gif

stenkitės patikslinti, kokiame formate reikia...ir kokio vaizdo (iš viršaus, iš šono...)-taip lengviau bus orientuotis 4u.gif

user posted image

šitas PSD .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 02 spalio 2011 - 12:03
QUOTE(Irmavi @ 2011 10 02, 12:02)
stenkitės patikslinti, kokiame formate reikia...ir kokio vaizdo (iš viršaus, iš šono...)-taip lengviau bus orientuotis  4u.gif

user posted image

šitas PSD .

na turiu gera foto kur vaikas su kamuoliu fubolo noriu idet i aisktele jis tupi o formatas PNG tai net nezinau kokio sablono ka galite idekite ,gal net noriu kad vartai matytusi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksas11: 02 spalio 2011 - 13:32