Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(Irce6 @ 2014 01 10, 16:16)


o taip thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai ačiū
Atsakyti
labukas mergaites gal kas isjusu man galetu padeti?kaip galima ant paveiksliuko uzdeti puzles trafareta kad paskui printinti ir iskirpti?
Atsakyti
labas mergaites,gal galetu kuri man padaryt etikete sampanui ir saldainiam popereli?arba zinot kas galetu padaryt rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas galėtų pagelbėti su kvietimais gimtadieniui. Ieškau pati bet niekas neišeina. Man reikia paprasto kvietimo su gražiomis raidėmis smile.gif jei kas galite pagelbėti , gal galite parašyti į A.Ž
Atsakyti
Laba,
Noriu instaliuoti šią programą savo kompe. Kažkada turėjau kažkurią senesne versija, bet ištrynė kompiuteristas, kai reikėjo iš naujo perinstaliuot kompa.
Patarkit kur galiu rasti ir kuri versija naujausia? rolleyes.gif
Būna piratinių ar dabar jau viskas tik legalu? blush2.gif
Atsakyti
Laba diena mergaitės, gal iš čia esančių kas galėtų pagelbėti su photoshop? Reikia Kalėdinį atviruką padaryti mokslams, o aš net programos neturiu ir žiūrių kad jos nemokamos nėra sad.gif Ačiū
Atsakyti
sveikos,

gal kuri pagelbes- reikia etikeciu buteliui 30 jubiliejui, dekui! 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri pagelbės, ar/kaip galima su photoshopu pakeisti paveikslėlio formą? Ta prasme, neapkirpti, o išgaubti jį, iš kvadratinio padaryti lenktą, bet nekerpant, o kažkaip ištampyti. blush2.gif Niekaip neįsikertu doh.gif
Atsakyti
sveiki.

arteja musu pagranduko 1 - asis gimtadienis

gal turite kokiu sablonu, maketuku, papuosimu, apdovanojimu-na kazko-visko kas susieje su gimtadieniu pirmuoju???

pasidalinkite prasau... lauksiu

egle.biskauskiene@gmail.com
Atsakyti
Sveiki.
Gal kas galėtu įmest nuorodą,iš kur galėčiau parsisiust photoshopa ,kad galėčiau nuotraukas tvarkyti?Būtu gerai,kad būtu lengvai naudojamas ir be virusų.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Bambiziukė* @ 2014 02 23, 11:45)
Sveiki.
Gal kas galėtu įmest nuorodą,iš kur galėčiau parsisiust photoshopa ,kad galėčiau nuotraukas tvarkyti?Būtu gerai,kad būtu lengvai naudojamas ir be virusų.Ačiū.

Bandykit per torentus (jei jau taikot i nemokamus) smile.gif O del "lengvai naudojamo" tai photoshopas yra photoshopas jis nera baisiai lengvai valdomas jei neturit uzsispyrimo daug mokytis arba jei neturit pradmenu wink.gif Yra paprastesniu programu ir nemokamu nuotrauku koregavimui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2014 02 24, 10:51)
Yra paprastesniu programu ir nemokamu nuotrauku koregavimui wink.gif

Gal ką pasiulysit?Aš nieko nenusimanau apie jas,tad turėčiau pažaist....
Atsakyti