Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(JEma @ 2013 12 02, 18:42)
Busiu labai dekinga uz nuoroda wink.gif Tik man ne foto remeliu ten visokiu su drugeliais, gelytemis reikia o grynai koliazams smile.gif Nes tu remeliu tai ir pati www platybese randu, nors ju nelabai man ir reikia.


Kažko tokio?
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2013 12 02, 17:42)
Busiu labai dekinga uz nuoroda wink.gif Tik man ne foto remeliu ten visokiu su drugeliais, gelytemis reikia o grynai koliazams smile.gif Nes tu remeliu tai ir pati www platybese randu, nors ju nelabai man ir reikia.

jei moki kažkiek su PS dirbti,tai gal pravers pamoka
koliažas su PS
šiaip internete yra įvairių ir padarytų,daug materintstvo.ru randu,tik ten registruotis reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 02 gruodžio 2013 - 20:40
QUOTE(Hmmm... @ 2013 12 02, 18:30)

Ačiū ir nuo manęs 4u.gif pravers tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 12 02, 18:30)

Labai aciu 4u.gif Greituoju budu perziurejau tai tikrai lyg kazkas tokio. Kai vaikai nelips ant galvos pabandysiu ramiai koki koliaza sumesti ir paziuresiu kaip gausis smile.gif

QUOTE(Irce6 @ 2013 12 02, 20:38)
jei moki kažkiek su PS dirbti,tai gal pravers pamoka
koliažas su PS
šiaip internete yra įvairių ir padarytų,daug materintstvo.ru randu,tik ten registruotis reikia  smile.gif

Kazka panasaus ir bandydavau daryti rolleyes.gif Aciu, pabandysiu grynai pagal aprasa ir paziuresiu kaip seksis. Na ka turesiu namu darbu truputeli smile.gif

Dar karta aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galetu pagelbeti? fotkino tokia fotografe doh.gif , pinigai mazi, nuotrauku kokybe prasta, ir dukros akinukai svyti, gal butu galima nuimti ta atspindi? atsiusciau fotke ir gal kas is jusu padailintu? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Ieskau kas padarytu kvietimus gimtadienio proga su photosopu mano dukrytei, tik nerandu kur galeciau kreiptis. Padekit, rasykit i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2013 12 12, 17:30)
Sveiki, gal kas galetu pagelbeti? fotkino tokia fotografe  doh.gif , pinigai mazi, nuotrauku kokybe prasta, ir dukros akinukai svyti, gal butu galima nuimti ta atspindi? atsiusciau fotke ir gal kas is jusu padailintu?  4u.gif

g.gif dauguma fotografu nemegsta fotografuoti zmones su akinukais del atspindziu. Atsiuskit man kokia nuotrauka, paziuresiu ar kazkuo galiu padeti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2013 12 14, 19:56)
g.gif dauguma fotografu nemegsta fotografuoti zmones su akinukais del atspindziu. Atsiuskit man kokia nuotrauka, paziuresiu ar kazkuo galiu padeti  rolleyes.gif



Aciu jums ir kitoms mamytes kurios pagelbejo !!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snail: 14 gruodžio 2013 - 20:17
QUOTE(Laurax @ 2013 12 14, 19:10)
Sveiki  4u.gif
Ieskau kas padarytu kvietimus gimtadienio proga su photosopu mano dukrytei, tik nerandu kur galeciau kreiptis. Padekit, rasykit i AZ  4u.gif

Dekui visiems atsiliepusiems 4u.gif Jau radau kas padarys
Atsakyti
Prasau Jusu patarimo.
Atsisiunciau paveiksliuka is interneto galybiu ir labai noreciau ji panaudoti savo vizitines korteles fonui, taciau sio paveikslelio dydis 14.11 x 14.11 cm, o viztines dydis 4.5 x 9 cm. Kazkiek moku dirbti su PS5, bet kai sumazinu iki norimo dydzio, tai man isnyksta visas paveiksliuko fonas, lieka tik remelis.
Prasau, patarkite ar imanoma kazka sukurti ar ne?
Atsakyti
sveikos, gal galite parasyti psl rusika kur yra daug remeliu, klipartu ir pan. bet ne http://www.materinstvo.ru/ kitas kazkoks yra lygtais i L raides. perinstaliavo kompiuteriir issitryne tas psl verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2014 01 10, 10:28)
sveikos, gal galite parasyti psl rusika kur yra daug remeliu, klipartu ir pan. bet ne http://www.materinstvo.ru/ kitas kazkoks yra lygtais i L raides. perinstaliavo kompiuteriir issitryne tas psl  verysad.gif

GAL ŠIS 4u.gif
Atsakyti