Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(sniegal @ 2013 11 24, 21:18)
Laba, gal kam teko susidurti su tokia problema, kad išsaugant nuotrauką neleidžia pasirinkti formato jgp, o tik duoda išsaugoti photoshop formatu. Kažką ne taip būsiu pridariusi  ax.gif



QUOTE(Scarlette @ 2013 11 26, 08:10)
yra man taip buvę, ir kiek pamenu, man atrodo nieko ir nepadarysi, tik nežinau kodėl įdomu būtų sužinoti nuo ko čia priklauso  ax.gif


"That means the image is not in RGB color mode. To show those extensions click –> image->mode->RGB Color. Now you can see the other extensions like jpeg, gif, etc. rather than psd or rtf after clicking save as."

Turėtų suveikt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Doliux @ 2013 11 26, 03:00)
pas mane ir ta pati beda tik man krikstynom reikia as kelias naktis naktineju vis bandydama sluoksniais uzdeti nuotrauka ant etikes bet niekaip nesigauna ga kas galetu man pagelbeti nes jau puolusi i nevilti esu  doh.gif  blush2.gif


Pamoka kaip įterpti veidą

Nuotraukų redagavimo pagrindai

Kaip įdėti nuotrauką į rėmelį
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 11 26, 09:35)
"That means the image is not in RGB color mode. To show those extensions click –> image->mode->RGB Color. Now you can see the other extensions like jpeg, gif, etc. rather than psd or rtf after clicking save as."

Turėtų suveikt 4u.gif
Papildyta:
Pamoka kaip įterpti veidą

Nuotraukų redagavimo pagrindai

Kaip įdėti nuotrauką į rėmelį

reiks išmėginti dėkui mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 11 26, 09:35)
"That means the image is not in RGB color mode. To show those extensions click –> image->mode->RGB Color. Now you can see the other extensions like jpeg, gif, etc. rather than psd or rtf after clicking save as."

Turėtų suveikt 4u.gif
Papildyta:
Pamoka kaip įterpti veidą

Nuotraukų redagavimo pagrindai

Kaip įdėti nuotrauką į rėmelį


Aciu labai vakar dar pasinagrinejau ir siandien su jusu nuorodom i pamokeles viskas tapo aisku ir man pavyko thumbup.gif labai dziaugiuosi ax.gif ir dar karta DIDELIS ACIU aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2013 11 26, 10:23)
reiks išmėginti dėkui  mirksiukas.gif  4u.gif


Kažkada pati tokią problemą turėjau, tai man padėjo 4u.gif

QUOTE(Doliux @ 2013 11 26, 14:55)
Aciu labai vakar dar pasinagrinejau ir siandien su jusu nuorodom i pamokeles viskas tapo aisku ir man pavyko thumbup.gif  labai dziaugiuosi ax.gif  ir dar karta DIDELIS ACIU  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif


Visada prašom, svarbu kad gavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 11 26, 15:30)
Kažkada pati tokią problemą turėjau, tai man padėjo 4u.gif
Visada prašom, svarbu kad gavosi smile.gif



o sakykit merginos kaip reiktu pakeisti sablone zodzius pvz kaip tau tokiam Sablonas ar imanoma ar ne ? g.gif noreciau kitus irasyti ax.gif
ir gal kas turit pinigeliu sablonu?labai reiketu..... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doliux: 27 lapkričio 2013 - 15:44
sveiki, gal kas galit padėti, nuotraukoj makiažas atrodo kaip fanarai virš akių, ar galima ką nors su fotošopu padaryt? ačiū
Atsakyti
QUOTE(Doliux @ 2013 11 27, 16:37)
o sakykit merginos kaip reiktu pakeisti sablone zodzius pvz kaip tau tokiam Sablonas ar imanoma ar ne ? g.gif noreciau kitus irasyti  ax.gif
ir gal kas turit pinigeliu sablonu?labai reiketu..... blush2.gif


Tai kitoj temoj gi klausėt to paties, pakeist galima, tačiau labai daug darbo ir neaiškus rezultatas. Lengviau būtų uždėl naują panašų foną (jei toks patinka) ir užrašyt kokius norit žodžius. Arba pasiimt etikečių šabloną ir darytis kaip tik širdis geidžia. Tikrai būtų greičiau nei kad keist ant tos etiketės, kurią įkėlėt. Nu nebent jos psd formatą turit, tada pakeist nėr problemų smile.gif

Dėl pinigų tai susiranda kupiūrą norimą internete ir "iškerpat" norimą vietą, o po apačią "pakišat" norimą vaizdą smile.gif

QUOTE(mars @ 2013 12 02, 11:18)
sveiki, gal kas galit padėti, nuotraukoj makiažas atrodo kaip fanarai virš akių, ar galima ką nors su fotošopu padaryt? ačiū


Klonuot ar kitap retušuot galima, priklausomai nuo nuotraukos ir problemos dydžio skirtingi įrankiai patogūs gali būt... Google pilna pamokėlių, kaip pašalinti mėlynes, odos nelygumus ar pigmentacines dėmes, jos turėtų padėt ir šiuo atveju.

Pvz.

Pasirinkti reikiamą pamokėlę galima
Atsakyti
ačiū, bandysim ką nors pasidaryt, darn orėjau paklaust ar galima iš nuotraukos kuri padaryta visu ugiu, ta prasme biški iš tolo, padaryt kaip portretine, ta prasme veidus tik , kad įdėt į rėmelį? jei šiaip tą nuotrauką padidinu, ta prasme pritraukiu, tai viskas pradeda plaukti, gal su photošopu galima ka padaryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mars: 02 gruodžio 2013 - 11:13
QUOTE(mars @ 2013 12 02, 11:12)
ačiū, bandysim ką nors pasidaryt, darn orėjau paklaust ar galima iš nuotraukos kuri padaryta visu ugiu, ta prasme biški iš tolo, padaryt kaip portretine, ta prasme veidus tik  , kad įdėt į rėmelį? jei šiaip tą nuotrauką padidinu, ta prasme pritraukiu, tai viskas pradeda plaukti, gal su photošopu galima ka padaryt

Viskas yra įmanoma 4u.gif apkerpat foto kiek reikia ir viskas.Svarbu būtų tinkamo dydžio,ta prasme pikselių,kad pakaktų.
Atsakyti
Sveiki, noriu su PS pasidaryti koliazus. Ar yra kazkas specialaus tam? Gal eina pasidaryt kazkokius remelius ir po jais kaisioti nuotraukas? Nes dabar temoku nuotraukas viena salia kitos delioti paliekant tarpus... Bet nesigauna visiskai taip kaip noriu. Kazkur reikia foto paartinti, pakarpyti... Kaikur tada nebeatitinka dydis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JEma @ 2013 12 02, 14:52)
Sveiki, noriu su PS pasidaryti koliazus. Ar yra kazkas specialaus tam? Gal eina pasidaryt kazkokius remelius ir po jais kaisioti nuotraukas? Nes dabar temoku nuotraukas viena salia kitos delioti paliekant tarpus... Bet nesigauna visiskai taip kaip noriu. Kazkur reikia foto paartinti, pakarpyti... Kaikur tada nebeatitinka dydis  blush2.gif

Galima pačiai pasidaryti rėmelius,o galima parsisiūsti jau padarytų,internete visko pilna 4u.gif
Vėliau įdėsiu nuorodėlę,jei reikės.
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2013 12 02, 16:19)
Galima pačiai pasidaryti rėmelius,o galima parsisiūsti jau padarytų,internete visko pilna  4u.gif
Vėliau įdėsiu nuorodėlę,jei reikės.

Busiu labai dekinga uz nuoroda wink.gif Tik man ne foto remeliu ten visokiu su drugeliais, gelytemis reikia o grynai koliazams smile.gif Nes tu remeliu tai ir pati www platybese randu, nors ju nelabai man ir reikia.
Atsakyti