Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

Laba diena,
skaičiau skaičiau ir supratau, kad esat visos čia profesionalės, o man reikia labai nedaug - dukra nori paprasčiausio photoshopo kompiuteryje, kad galėtų pažaisti su esamom nuotraukom blush2.gif gal galit pasakyti, kur tokį rasti? biggrin.gif
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2013 10 11, 21:27)
Laba diena,
skaičiau skaičiau ir supratau, kad esat visos čia profesionalės, o man reikia labai nedaug - dukra nori paprasčiausio photoshopo kompiuteryje, kad galėtų pažaisti su esamom nuotraukom  blush2.gif gal galit pasakyti, kur tokį rasti?  biggrin.gif
Ačiū


Internete nemokamai lai pasibando pirma, kad pažiūrėt ar tikrai jai jo reikia. Yra daug paprastesnių ir ne ką prastesnių programų su nuotraukom žaisti... O nemokamai jei jau vis tiek nori, tai turbūt linkomanijoj arba piratebay ieškot reikia ir iš ten siųstis. Nu arba oficialią versiją pirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 12 spalio 2013 - 09:21
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Labas, photoshopo profesionalės bei megėjos.
Kreipiuosi į Jus su tokiu klausimu. Senam savo kompiuteryje turėjau Photoshopo versiją, kuri kaip ir atlikdavo savo funkciją. Įsigijus naują kompiuterį, niekaip nepavyksta instaliuoti man tos versijos. Neįsivaizduoju kame problema, bet dabar turiu visai kitą problemytę.Man žūtbūt reikia pakoreguoti kelias nuotraukas. Gal kas galėtų man pagelbėti šiuo klausimu? Jei atsiras tokių gerų žmonių, brukštelkit man, prašau į až - konkrečiau papasakosiu ko man reikia. Ačiū iš anksto. 4u.gif
Atsakyti
labukas gal kas turite kalendoriu maketu 2014 metams ar saldainiu tuscia maketa ?buciau dekinga
Atsakyti
Sveikos merginos, pradejau mokintis naudoti photoshopa, buciau labai dekinga, jei pasakytumet, kur rasti skubiai kalediniu remeliu .Aciukas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zyvy @ 2013 11 13, 18:59)
Sveikos merginos, pradejau mokintis naudoti photoshopa, buciau labai dekinga, jei pasakytumet, kur rasti skubiai kalediniu remeliu .Aciukas wink.gif

Google smile.gif ieskokit prie norimo zodzio prideje psd arba png formatus (pvz.: christmas frames psd)
Png formtas bus su paruoštu rėmeliu ir skyle nuotraukai, o Psd formatas dažniausiai būna su sluoksniais, kur kiekvieną rėmelio elemtą ar užrašą galima keisti, trinti ir t.t.
Atsakyti
Sveiki. Gal kas turi Toffifee saldainių dėžutės sabloniuką,būčiau labai dėkinga..
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Labai reikia pagalbos smile.gif gal kas galite nebrangiai sumaketuot saldainių popieriukus, šampano etiketę? Greit mažylės 1 gimtadienis, o pačiai išmokti dar neina sad.gif jei kas galėtų, parašykit į až, dėkui 4u.gif
Atsakyti
Laba, gal kam teko susidurti su tokia problema, kad išsaugant nuotrauką neleidžia pasirinkti formato jgp, o tik duoda išsaugoti photoshop formatu. Kažką ne taip būsiu pridariusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauroxy @ 2013 11 23, 20:00)
Sveikos, mamytės. Labai reikia pagalbos smile.gif gal kas galite nebrangiai sumaketuot saldainių popieriukus, šampano etiketę? Greit mažylės 1 gimtadienis, o pačiai išmokti dar neina sad.gif jei kas galėtų, parašykit į až, dėkui  4u.gif



pas mane ir ta pati beda tik man krikstynom reikia as kelias naktis naktineju vis bandydama sluoksniais uzdeti nuotrauka ant etikes bet niekaip nesigauna ga kas galetu man pagelbeti nes jau puolusi i nevilti esu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegal @ 2013 11 24, 21:18)
Laba, gal kam teko susidurti su tokia problema, kad išsaugant nuotrauką neleidžia pasirinkti formato jgp, o tik duoda išsaugoti photoshop formatu. Kažką ne taip būsiu pridariusi  ax.gif

yra man taip buvę, ir kiek pamenu, man atrodo nieko ir nepadarysi, tik nežinau kodėl įdomu būtų sužinoti nuo ko čia priklauso ax.gif
Atsakyti