Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(wendigute @ 2013 07 03, 09:35)
Sveikutės smile.gif  norėjau paklausti, gal žinote kur galėčiau rasti etikečių brendžio buteliui... Skubiai reikia 55 metų jubiliejaus proga dėdei... Jau kelios dienos kaip ieškau, bet niekur nerandu  help.gif  help.gif  help.gif

pvz. paimame bet kurį psd failą (etiketę) ir pakoreguojame pagal save. pvz. pridedu:
http://www.failai.lt.../55_brendis.zip
Atsakyti
Sveikutes, gal kuri turite MERGVAKARIO sampano etikete, su fotoshopu nemoku dirbti tik su wordu galiu pasikoreguoti, man nebutinai reikia, kad su nuotrauka butu, svarbiausia, kad zodziai butu Ernestos mergvakario sampanas, gal kuri pagelbetu, buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
sveikos, labai reikia jusu pagalbos, gal zinote kur rasti fonui krintanciu blizguciu, ar taskuciu, kazka panasaus. Darau krikstynoms isakyma ir noreciau pagrazinti sonus, kad tusciai neatrodytu. buciau labai dekinga. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunojimistika24 @ 2013 07 05, 12:09)
sveikos, labai reikia jusu pagalbos, gal zinote kur rasti fonui krintanciu blizguciu, ar taskuciu, kazka panasaus. Darau krikstynoms isakyma ir noreciau pagrazinti sonus, kad tusciai neatrodytu. buciau labai dekinga. ax.gif

Aš Brush-ų parsisiuntus,tai pasipaišau kai man reikia smile.gif
ČIA IŠ INTERNETO TURIU PARSISIUNTUS,GAL PANAUDOSI

O šiaip tikrai gražiau,kai pati pasipaišai ko tau reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2013 07 05, 18:18)
Aš Brush-ų parsisiuntus,tai pasipaišau kai man reikia  smile.gif
ČIA IŠ INTERNETO TURIU PARSISIUNTUS,GAL PANAUDOSI

O šiaip tikrai gražiau,kai pati pasipaišai ko tau reikia  4u.gif


Labai didelis aciu, thumbup.gif thumbup.gif blush2.gif , daryciau pati zvaigzdutes, bet dar nemoku. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunojimistika24 @ 2013 07 05, 17:20)
Labai didelis aciu, thumbup.gif  thumbup.gif  blush2.gif , daryciau pati zvaigzdutes, bet dar nemoku.  verysad.gif

Nėra už ką 4u.gif prie norų galima visko išmokti smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal turite degtinės butelio šabloną? 4u.gif Ilgai ieškojau, radau vyno, brendžio, bet ne degtinės. Jei kam butų nesunku, būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Persikele @ 2013 09 07, 19:05)
Sveiki,
gal turite degtinės butelio šabloną?  4u.gif  Ilgai ieškojau, radau vyno, brendžio, bet ne degtinės. Jei kam butų nesunku, būčiau labai dėkinga  smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos,

gal galite kuri įmesti saldainių popieriuko šabloną su teletabiais ? ax.gif

Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

reik nedidukės pagalbos. Nuotrauką iš png persaugot į jpeg, padidinti formatą ir šiek tiek pašviesint. Naminis kompas numiro pas meistrą, o darbiniam negaliu jokiu tokių redag programų dėt be administratoriaus. A galit kuri padėt?
Į AZ
Atsakyti
labas, anoj temoj rasiau, bet taip niekas man ir nepadejo...photoshope cs6 isijungiau camera raw , bet neberandu kaip ji isjungti... blush2.gif
Atsakyti
Sveiki.

Perinstaliavo kompa, isirasiau PS CS4, ir ziuriu, kad jame truksta RAW formato. Gal kas galit imesti nuoroda is kur parsisiust? Arba pasidalinti tuo pluginu.
Atsakyti