Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(Irce6 @ 2013 06 13, 14:09)
Eini į LAYER-ių lentelę,dešinėje pusėje,rasi OPACITY tai va ten ir mažini skaičiukus  smile.gif

Aciu, jau susimazinau wink.gif 4u.gif Sita langa seniai zinojau, bet jis buvo neaktyvus. Pavyko vistiek iveikti sia uzduoti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
noriu padaryti kūdikio albumui skaičius, na 12 mėnesių, bet niekur nerandu gražių skaičių, gal kas žinote kur galima rasti. Ačiū labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2013 06 25, 10:46)
Sveikos,
noriu padaryti kūdikio albumui skaičius, na 12 mėnesių, bet niekur nerandu gražių skaičių, gal kas žinote kur galima rasti. Ačiū labai  smile.gif

Pažiurėkit čia ir čia 4u.gif
Dar čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karolux321: 25 birželio 2013 - 22:54
Sveikos,
gal kuri galetu pagelbeti; pakeisti nuotrauka ant iv. etikeciu ir pan. Sablona turiu, tik foto kitos reikia.
Jei ka galit per az. 4u.gif
Aciu!!!
Atsakyti
QUOTE(karolux321 @ 2013 06 25, 23:51)
Pažiurėkit čia ir čia  4u.gif
Dar čia

Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brima* @ 2013 06 26, 23:28)
Sveikos,
gal kuri galetu pagelbeti; pakeisti nuotrauka ant iv. etikeciu ir pan. Sablona turiu, tik foto kitos reikia.
Jei ka galit per az.  4u.gif
Aciu!!!

parašiau až mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif aš su tokiu klausimu, ar eina iš fono panaikinti nereikalingą detalę, bet kad neliktų tuščia vieta o fono vaizdas ? aš iškerpu nereikalingą detalę bet man ir lieka tuščia vieta o aš noriu kad liktų galinis fono vaizdas, ar neina taip. tikiuosi supratot klausimą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuksx @ 2013 06 29, 10:18)
Sveikos, 4u.gif  aš su tokiu klausimu, ar eina iš fono panaikinti nereikalingą detalę, bet kad neliktų tuščia vieta o fono vaizdas ? aš iškerpu nereikalingą detalę bet man ir lieka tuščia vieta  o aš noriu kad liktų galinis fono vaizdas, ar neina taip. tikiuosi supratot klausimą  biggrin.gif


Priklausomai nuo detalės dydžio ir fono, reiktų naudoti clone tool, healing brush tool arba panašius įrankius. Iškirpti taip, kad po apačia būtų fonas tikrai neis, bet klonuoti foną ir jį uždėti ant nereikalingos detalės tikrai nėra sudėtinga 4u.gif
pavyzdys
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 06 29, 09:47)

Labai ačiū !pavyko pagaliau 4u.gif
Atsakyti
o dar gal kas turit dangaus fon1 arba debesi ( noriu ant debesies savo mergaiciuke paguldyt) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgiuksx @ 2013 06 29, 23:43)
o dar gal kas turit dangaus fon1 arba debesi ( noriu ant debesies savo mergaiciuke paguldyt)  4u.gif

Pažiurėkit čia debesys ir čia yra kai kas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif norėjau paklausti, gal žinote kur galėčiau rasti etikečių brendžio buteliui... Skubiai reikia 55 metų jubiliejaus proga dėdei... Jau kelios dienos kaip ieškau, bet niekur nerandu help.gif help.gif help.gif
Atsakyti