Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

Sveikos, merginos,
gal turit ir galit pasidalinti vestuvinio brendžio ir degtinės etiketėmis? kankinuosi, nelabai ką randu g.gif arba ieškot nemoku biggrin.gif
Atsakyti
merginos, fotoshope paspaudziau netycia mygtuka ir panaikinau kairej pusej kur buna irankiu juosta (ten kur teptukai, trintukai ir .t.t) doh.gif ... kaip man ja atgal sugrazint... prasimakalavau - neberandu sad.gif
Atsakyti
nebereikia, radau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas turite stalo irankiu sablona? Esu radus pavyzduka, bet sablono nerandu, aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal turite kuri nuorodele rusisko puslapiuko, kur visokiu gerybiu photoshopui yra. klub materinstvo vadinasi lyg? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

gal kas turite ir galite pasidalinti lankstinuko psd? Google nerandu (: Dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kikimara1983 @ 2013 02 26, 18:10)
Sveikos mamytes, gal turite kuri nuorodele rusisko puslapiuko, kur visokiu gerybiu photoshopui yra. klub materinstvo vadinasi lyg? 4u.gif

http://forum.materinstvo.ru/ 4u.gif
Atsakyti
sveikos
gal galite patrti kur geriausiai ieskoti ivairiu klipartu? man reikia krikstynoms angeliuku, kur LT puslapiuose ziuriu tokie man jau pabode gal rusiska foruma galite parasyti?

http://forum.materinstvo.ru/ sitam nerandu arba tiksliau nemoku doh.gif truoti reikia?
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2013 03 25, 17:51)
sveikos gal galite patrti kur geriausiai ieskoti ivairiu klipartu?

Sveika, įrašyk į google ,,ангелы клипарт", tiek daug visokiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas turit sampano ir degtines etikeciu 25 gimtadieniui, gali but ir be 25. (PNG formatu) ACIU
Atsakyti
QUOTE(sandra313 @ 2013 03 28, 22:32)
Sveikos,
gal kas turit sampano ir degtines etikeciu 25 gimtadieniui, gali but ir be 25. (PNG formatu) ACIU

Gal tokia tiks?
user posted image
Tik nezinau kodel ikelia JPG formatu? Jei tinka, parasykit i az, permesiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karolux321: 29 kovo 2013 - 00:42
Laba. LABAI reikia zurnalo "zmones" pavadinimo kliparto. Gal kas turit, pasidalinkit?
Atsakyti