Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

labas arteja kristaduktes 13 gimtadienis,reiketu sampano etiketes su jos nuotrauka gal kas galetu pagelbeti buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Mergytės, būkit geros, pasidalinkit saldainių popierėliu vyresniam vyrui 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ab8 @ 2011 09 23, 11:27)
labas arteja kristaduktes 13 gimtadienis,reiketu sampano etiketes su jos nuotrauka gal kas galetu pagelbeti buciau labai dekinga 4u.gif

Parasykit savo emaila, jei dar niekas nepadare tos etiketes jums biggrin.gif
Atsakyti
gal kas turi remelius vaikuciui 0-12me smile.gif noreciau dar parary ir antriems jau metukams tokia nuotraukyte su menesiukais
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 09 26, 18:34)
gal kas turi remelius vaikuciui 0-12me smile.gif  noreciau dar parary ir antriems jau metukams tokia nuotraukyte su menesiukais

Atsiuskite emeila i AZ, atsiusiu 4u.gif
Atsakyti
Nežinau kur kelti, bet galbūt pataikiau ir galbūt kažkam pravers 4u.gif
Kalendoriams tinkleliai 2012 metams 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Daugiau visko galite rasti čia
Atsakyti
QUOTE(SDG @ 2011 09 27, 14:51)
Nežinau kur kelti, bet galbūt pataikiau ir galbūt kažkam pravers  4u.gif
Kalendoriams tinkleliai 2012 metams  4u.gif

[

O kodel JPG formate sitos grozybes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrine @ 2011 09 16, 17:49)
Retro Design Elements 26
5 EPS | + JPEG Preview
user posted image
parsisiusti
Stock_Vector_-_Retro_Design_Elements_26.rar - 57.9 Mb



O kaip juos naudoti reikia? Aš irgi jų prisisiuntusi, bet nemoku įsikelti į photoshopą verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 29 rugsėjo 2011 - 11:39
QUOTE(seimuke @ 2011 09 27, 21:52)
O kodel JPG formate sitos grozybes? ax.gif

O todėl, kad duota nuoroda į kitą forumą, ten reik registruotis, būt aktyviai (tai yra pliurpti per dienas forume daryti darbelius rodyti ką padarei), tada kai tapsite sava ar patikima ar nežinau kokia, tada ir gausite tas grožybes PNG. mirksiukas.gif
Nenorėkite tokių grožybių už dyką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čiaro @ 2011 09 29, 19:28)
O todėl, kad duota nuoroda į kitą forumą, ten reik registruotis, būt aktyviai (tai yra pliurpti per dienas forume daryti darbelius rodyti ką padarei), tada kai tapsite sava ar patikima ar nežinau kokia, tada ir gausite tas grožybes PNG.  mirksiukas.gif
Nenorėkite tokių grožybių už dyką 4u.gif

Tai kam tada cia dalintis jomis??? blink.gif Tai tas pats kas laizyt ledus per stikla lotuliukas.gif Juk cia irgi forumas ir dalinames tuo kuo turimes:) o ne parodom ka turim ir sakom, negausit doh.gif Nieko, isgyvensim ir be siu kalendoriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2011 09 29, 11:30)
O kaip juos naudoti reikia? Aš irgi jų prisisiuntusi, bet nemoku įsikelti į photoshopą  verysad.gif

EPS, AI- aš dirbu ir su šiais failais, tačiau tam reikalinga programa Adobe Illustrator. Tokio tipo failais daugiau naudojasi dizaineriai (su Corel Draw), todėl nemanau, kad jie šioj temoj tokie failiukai bus populiarūs.
Papildyta:
QUOTE(čiaro @ 2011 09 29, 18:28)
O todėl, kad duota nuoroda į kitą forumą, ten reik registruotis, būt aktyviai (tai yra pliurpti per dienas forume daryti darbelius rodyti ką padarei), tada kai tapsite sava ar patikima ar nežinau kokia, tada ir gausite tas grožybes PNG.  mirksiukas.gif
Nenorėkite tokių grožybių už dyką 4u.gif

"nenorėkit už dyką"...o tai ką- ten pridėta daug darbo, kad išgaut tas "grožybes"?
aš galiu , jei tų tinklelių realiai kam reik- nors po 10 vnt. į dieną čia išklot, kiek png, tiek psd formatais- ir visiškai nemokamai. Tokie daiktai daromi kelių minučių bėgyje...
O dėl to forumo...tiek to- buvau ten...nekomentuosiu... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 30 rugsėjo 2011 - 03:25
QUOTE(Irmavi @ 2011 09 30, 04:36)
"nenorėkit už dyką"...o tai ką- ten pridėta daug darbo, kad išgaut tas "grožybes"?
aš galiu , jei tų tinklelių realiai kam reik- nors po 10 vnt. į dieną čia išklot, kiek png, tiek psd formatais- ir visiškai nemokamai. Tokie daiktai daromi kelių minučių bėgyje...
O dėl to forumo...tiek to- buvau ten...nekomentuosiu... biggrin.gif

Visiskai pritariu, jei dalinames cia tai dalinkimes tuo, ka ir kiti gali panaudoti:) As dar nesu taip patobulejus, kad pati pasidaryciau ta tinkleli ax.gif Tai jei jums nesunku, Irmavi, padarykit viena koki idomesnio isdestymo kalendoriuka kitiems metams 4u.gif Buciau dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti