Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

Sveikos photoshopininkes 4u.gif

Tikriausiai labai kvailas klausimas, bet jau koki pusvalandi ieskau Burn tool (CS3 versija). Nu niekur nerandu, paspaudus 'O' atsiranda dodge tool, bet burn tool vistiek nera doh.gif Gal zinot kaip/kur dar surasti ?
Atsakyti
QUOTE(*Pasaulio~Piliete* @ 2012 11 21, 23:30)
Sveikos photoshopininkes  4u.gif

Tikriausiai labai kvailas klausimas, bet jau koki pusvalandi ieskau Burn tool (CS3 versija). Nu niekur nerandu, paspaudus 'O' atsiranda dodge tool, bet burn tool vistiek nera  doh.gif Gal zinot kaip/kur dar surasti ?

Burn tool, paprasciau tariant, yra zymimas kaip rankyte. Jis paprastai buna prie dodle tool. Ant irankio kampucio yra juoda rodiklyte, tai ja paspaudus ir issiskleidzia daugiau irankiu, ir pamatom burn tool mirksiukas.gif Nezinau ar aiskiai parasiau...
Atsakyti
Sveikutės,
Kitą mėnesį turime kvietimą į bendruomenės namų įkurtuves...gal turite kokių minčių ką sumaketuoti, kad būtu gražus prisiminimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugile @ 2012 11 21, 20:40)
Burn tool, paprasciau tariant, yra zymimas kaip rankyte. Jis paprastai buna prie dodle tool. Ant irankio kampucio yra juoda rodiklyte, tai ja paspaudus ir issiskleidzia daugiau irankiu, ir pamatom burn tool mirksiukas.gif  Nezinau ar aiskiai parasiau...


Ach kame reikalas pakastas, katik paspaudziau netycia su desiniu peles klavisu ant dodge tool ir tada atsirado pasirinkimas burn ir sponge tool thumbup.gif jegele 4u.gif
Atsakyti
tai kad yra atskira photoshopo plepaliuku tema, cia juk keliame tik paveiksliukus, nuorodas ar pns g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -kitsune-: 23 lapkričio 2012 - 15:11
QUOTE(-kitsune- @ 2012 11 23, 16:10)
tai kad yra atskira photoshopo plepaliuku tema, cia juk keliame tik paveiksliukus, nuorodas ar pns  g.gif

tikrai taip,bet,kad niekas čia nieko nekelia ax.gif smile.gif
Atsakyti
Skubiai reikia padaryti dovanų kuponą. Gal kas turit ar matėt kur darbinį variantą? 4u.gif

Arba bent jau rėmelių tokio formato kaip dovanų kuponai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TomaKa: 06 gruodžio 2012 - 21:35
QUOTE(TomaKa @ 2012 12 06, 22:08)
Skubiai reikia padaryti dovanų kuponą. Gal kas turit ar matėt kur darbinį variantą? 4u.gif

Arba bent jau rėmelių tokio formato kaip dovanų kuponai...


Nu tai atsidarykit naują PS dokumentą, nustatykit kokio tik reikia dydžio (centimetrais užrašykit, kokio aukščio ir pločio norit kad būtų) ir tada uždėkit tinkamą foną (kad atitiktų pagal temą arba tiesiog kokią vientisą spalvą) ir užrašykit "Dovanų kuponas" ar pan... Nu nebent Jūs kažko labai specifinio norit mastau.gif

Arba nusikopinkit kokį tinkantį iš Google'o - ten kiek tik norit jų, jei reikia pasikoreguokit dydį (image - canvas size berods) ir pasitvarkykit, jei ką pakeist reikia...
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2012 12 07, 11:02)
Nu tai atsidarykit naują PS dokumentą, nustatykit kokio tik reikia dydžio (centimetrais užrašykit, kokio aukščio ir pločio norit kad būtų) ir tada uždėkit tinkamą foną (kad atitiktų pagal temą arba tiesiog kokią vientisą spalvą) ir užrašykit "Dovanų kuponas" ar pan... Nu nebent Jūs kažko labai specifinio norit mastau.gif

Arba nusikopinkit kokį tinkantį iš Google'o - ten kiek tik norit jų, jei reikia pasikoreguokit dydį (image - canvas size berods) ir pasitvarkykit, jei ką pakeist reikia...

Tai bandžiau nukopinti iš googlo png formatą, bet man neduoda atskirų sluoksnių tvarkyti..
Jei daryti iš naujo norėčiau, kad aplink būtų kažkoks gražus rėmelis - nžn iš kur gauti jį...
Na nesu aš specė fotošopo - mokinė, todėl ir sunkiau, bet stengtis reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 12 07, 11:07)
Tai bandžiau nukopinti iš googlo png formatą, bet man neduoda atskirų sluoksnių tvarkyti..
Jei daryti iš naujo norėčiau, kad aplink būtų kažkoks gražus rėmelis - nžn iš kur gauti jį...
Na nesu aš specė fotošopo - mokinė, todėl ir sunkiau, bet stengtis reikia smile.gif

remeliai, gal cia ka rasit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 12 07, 11:07)
Tai bandžiau nukopinti iš googlo png formatą, bet man neduoda atskirų sluoksnių tvarkyti..
Jei daryti iš naujo norėčiau, kad aplink būtų kažkoks gražus rėmelis - nžn iš kur gauti jį...
Na nesu aš specė fotošopo - mokinė, todėl ir sunkiau, bet stengtis reikia smile.gif


O Jums tikrai rėmelio reikia? Ką po juo (į jį) dėsit? Nuotrauką? Gal paprasčiau būtų pasiieškoti gražaus fono (background ar wallpaper galit ieškot) ir tada gražiu šriftu užrašą uždėt g.gif

Be to sunku įdėti nuorodą į kažką "gražaus" biggrin.gif Kas man gražu, Jums baisu gali būt biggrin.gif Gal galit bent pvz. parodyt, ką Jūs norėtumėt padaryt, tada būtų lengviau patart ar padėt 4u.gif
Atsakyti
Na gal kažkas panašaus į šitą galvoju:
user posted image

arba

http://www.ametista.lt/index.php?id=55
Atsakyti