Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(Hmmm... @ 2012 11 15, 12:39)
Naudokit Healing brush tool Pvz. arba Clone stamp tool Pvz. Pasibandykit, kuris labiau tinka Jūsų nuotraukai.


kazkaip niekas nepavyksta
sad.gif


Click on Alt and then click on the “Good” skin next to the spot, this will be the skin we use to cover the spot.

Do this next to each spot you wish to cover.
nesuprantu ka reikia spausti poto kai paspaudi ALT?
Atsakyti
QUOTE(bangele R @ 2012 11 15, 15:49)
Click on Alt and then click on the “Good” skin next to the spot, this will be the skin we use to cover the spot.

Do this next to each spot you wish to cover.
nesuprantu ka reikia spausti poto kai paspaudi ALT?


Paspaudžiat Alt (laikot jį paspaudę) ir tuo pačiu su pele paspaudžiat ant "švarios" odos. Viską atleidžiat ir pele spaudžiat ant randelio ar dėmės ar strazdanos ar dar ko. Efektas turi matytis iš karto. Pastebėjimas mano - kuo artimesnis "švarios" odos atspalvis tam, kuris turėtų būti taisomos odos vietoje, tuo natūraliau viskas gaunasi. Tai pvz. kaktos odą taisyti geriau iš gretimo kaktos odos lopinėlio nei iš žando kokio smile.gif Nu pabandykit, viskas čia tikrai paprasta, kai perprasit mirksiukas.gif Jei kas nesigauna, klauskit dar, tikrai atsiras, kas padės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 15 lapkričio 2012 - 16:26
QUOTE(Hmmm... @ 2012 11 15, 16:26)
Paspaudžiat Alt (laikot jį paspaudę) ir tuo pačiu su pele paspaudžiat ant "švarios" odos. Viską atleidžiat ir pele spaudžiat ant randelio ar dėmės ar strazdanos ar dar ko. Efektas turi matytis iš karto. Pastebėjimas mano - kuo artimesnis "švarios" odos atspalvis tam, kuris turėtų būti taisomos odos vietoje, tuo natūraliau viskas gaunasi. Tai pvz. kaktos odą taisyti geriau iš gretimo kaktos odos lopinėlio nei iš žando kokio smile.gif Nu pabandykit, viskas čia tikrai paprasta, kai perprasit mirksiukas.gif Jei kas nesigauna, klauskit dar, tikrai atsiras, kas padės 4u.gif

aciu tikrai dabar pavyko dekutis:)
Atsakyti
Sveikos, mamytes
Gal ne čia parašiau, bet nežinau kur blush2.gif
Ir as susigundziau pasimokinti padirbėti šia programa. Tik bėda, kad nežinau, iš kur parsisiųsti. Arba 30d, arba parsisiuntus neatsidaro arba prašo kodų suvest i:(

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gada: 15 lapkričio 2012 - 17:04
QUOTE(Gada @ 2012 11 15, 18:03)
Sveikos, mamytes
Gal ne čia parašiau, bet nežinau kur  blush2.gif
Ir as susigundziau pasimokinti padirbėti šia programa. Tik bėda, kad nežinau, iš kur parsisiųsti. Arba 30d,  arba parsisiuntus neatsidaro  arba prašo kodų suvest i:(

4u.gif


Iš Linkomanijos smile.gif
Atsakyti
Neturiu ten prieigos verysad.gif
Atsakyti
is kalendoriaus temos parsisiunciau psd tinkleli, bet kaip paryskint skaicius ar dydi pakeist dienu? nes ne per T kaip suprantu ir kiek bandau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 11 16, 14:42)
is kalendoriaus temos parsisiunciau psd tinkleli, bet kaip paryskint skaicius ar dydi pakeist dienu? nes ne per T kaip suprantu ir kiek bandau  blush2.gif

PSD failas dažniausiai būna daugiasluoksnis... Įsijunkit Layer'ius, ten turėtų būti teksto sluoksniai, kuriuos pažymėjus bus galima redaguoti.
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2012 11 16, 17:13)
PSD failas dažniausiai būna daugiasluoksnis... Įsijunkit Layer'ius, ten turėtų būti teksto sluoksniai, kuriuos pažymėjus bus galima redaguoti.

man menesio sluoksnyje ji visa pazymi, kaip lentele, cia gal kazkaip kitaip darosi tie kalendoriai blush2.gif tekstinio sluoksnio nera
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 11 16, 18:57)
man menesio sluoksnyje ji visa pazymi, kaip lentele, cia gal kazkaip kitaip darosi tie kalendoriai blush2.gif tekstinio sluoksnio nera


Parsisiųskit kitą. Jei tekstiniai sluoksniai ten paversti į paprastus, tai tada šrifto nepakeisit.
Papildyta:
QUOTE(Gada @ 2012 11 16, 15:35)
Neturiu ten prieigos  verysad.gif


Atsiųskit į AŽ savo email'ą.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2012 11 16, 21:07)
Parsisiųskit kitą. Jei tekstiniai sluoksniai ten paversti į paprastus, tai tada šrifto nepakeisit.


aisku, reik ieskotis tada kito 4u.gif
Atsakyti
Pabandžiau daryti nuotraukų montažus ne JPG formate, o pasirinkus funkciją Convert to smart objekt Tada neišsikraipo nuotrauku rezoliucija mažinant, o paskui vėl didinat objektus,bet va iškilo klausimuks- smart objekt formate neveikia "Smoodge tool", kuris man atrodo nepamainomas tvarkant įkelto (apkirpto) objekto kraštus, priderinant juos prie naujos aplinkos... kažin kodel? gal visgi veikia, o aš nežinau kaip?
Atsakyti