Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(Lauragana @ 2012 11 11, 21:30)
Merginos, pasakykit, kaip rašyti iš viršaus i apačią??? neberandu....

viršuje reikia paspausti kur yra T raidė ir rodiklytės mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip padaryti paveiksliuka blanku? nu toki link permatomumo? su photoscape moku o cai nea blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 11 12, 09:37)
o kaip padaryti paveiksliuka blanku? nu toki link permatomumo? su photoscape moku o cai nea  blush2.gif

Ten kur yra šone dešiniam apačioje layeriai yra 100 % skaičiukai,jie mažinasi ir paveiksliukas darosi permatomas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2012 11 12, 10:12)
Ten kur yra šone dešiniam apačioje  layeriai yra  100 % skaičiukai,jie mažinasi ir paveiksliukas darosi permatomas. smile.gif

dekui, sito zuraso kaip tik ieskojau nes toj photoscape taip vadinas , bet ne ten ieskojau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikciukee: 12 lapkričio 2012 - 09:37
Sveikos, man iškilo problema, niekaip nebeišeina apibrėžti paveikslėlio. Na pvz reikia tiksliai apvesti mėnulį, na ir niekaip sad.gif gal patarsite su kuo tai galima lengvai padaryti. Aišku aš dar tik mokausi, tai gal klausimas ir juokingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamukas@ @ 2012 11 12, 11:47)
Sveikos, man iškilo problema, niekaip nebeišeina apibrėžti paveikslėlio. Na pvz reikia tiksliai apvesti mėnulį, na ir niekaip sad.gif gal patarsite su kuo tai galima lengvai padaryti. Aišku aš dar tik mokausi, tai gal klausimas ir juokingas smile.gif

cia iskirpti ta menuli noresit? su pen tool tada manau reik apzymeti, google isiveskit daiktu iskirpimas su pen tool, man ir skaidriu ir vaizdu ir visko ismeta, nes as ir is besimokanciu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamukas@ @ 2012 11 12, 11:47)
Sveikos, man iškilo problema, niekaip nebeišeina apibrėžti paveikslėlio. Na pvz reikia tiksliai apvesti mėnulį, na ir niekaip sad.gif gal patarsite su kuo tai galima lengvai padaryti. Aišku aš dar tik mokausi, tai gal klausimas ir juokingas smile.gif


Jei aiškus kontūras, tai patogiausia su magnetic laso tool. Jei ne aiškus, tai tada pagal situaciją - galima su mask daryti arba su color select (jei ryškus objektas ir vienintelis tokios spalvos paveikslėlyje), galima su pen tool arba su paprastu lasso tool. Nu žodžiu, priklauso nuo objekto ir aplinkos. Googl'as pilnas pamokų įvairiems jų. Konkrečiau pasakyt, kuris įrankis geresnis Jūsų situacijoj galima būtų tik nuotrauką matant iš kurios kirpt norit mastau.gif
Atsakyti
Gal kas turite skaiciu 10 png formatu (tokio tipo kaip tas 50 )? mirksiukas.gif
Ar gal kokia pamokele yra,kaip pasidaryti?
Aciu 4u.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(sandriuxmin @ 2012 11 13, 11:03)
Gal kas turite skaiciu 10 png formatu (tokio tipo kaip tas 50 )?  mirksiukas.gif
Ar gal kokia pamokele yra,kaip pasidaryti?
Aciu  4u.gif
user posted image

Jei norėsite į skaičius foto sudėlioti- tai nesvarbu koks formatas...-ten visai kita darbo procedūra.
Ar vien tik subraukyti skaičiai reikalingi ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2012 11 13, 19:47)
Jei norėsite į skaičius foto sudėlioti- tai nesvarbu koks formatas...-ten visai kita darbo procedūra.
Ar vien tik subraukyti skaičiai reikalingi ?  smile.gif

Taip,noreciau nuotraukas deti.Noreciau,kad tas 10 skaiciukas butu subruksniuotas smile.gif
Atsakyti
labukas reikia jusu pagalbos,gal kas zinote kaip su photoshopu panaikinti nedidelius randus ant veido?
Atsakyti
QUOTE(bangele R @ 2012 11 15, 12:25)
labukas reikia jusu pagalbos,gal kas zinote kaip su photoshopu panaikinti nedidelius randus ant veido?


Naudokit Healing brush tool Pvz. arba Clone stamp tool Pvz. Pasibandykit, kuris labiau tinka Jūsų nuotraukai.
Atsakyti