Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(Scarlette @ 2012 11 07, 16:01)
thumbup.gif liuks
Papildyta:

kaip įdomiai nėra man taip buvę  g.gif  pasirenku šriftą,ir rašau skaičius kaip pati noriu,savaime niekas nesirašo  g.gif


tai nesuprasi tada kas cia daros pas mane g.gif bandziau googlint bet ir neradau nieko
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 11 07, 16:03)
tai nesuprasi tada kas cia daros pas mane g.gif  bandziau googlint bet ir neradau nieko

na tikrai labai jau įdomiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2012 11 07, 16:05)
na tikrai labai jau įdomiai  g.gif

nu va jei dedu taskucius o ne tarpus ar bruksnelius tai leidzia rasyti, zodziu imantrumai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 11 07, 17:53)
nu va jei dedu taskucius o ne tarpus ar bruksnelius tai leidzia rasyti, zodziu imantrumai  biggrin.gif

biggrin.gif aš tai visada taškučius dedu smile.gif
Atsakyti
Scarlete, o tu čia save pačią prifotošopinai į juos gražius damų kostiumus? Ar čia tikros fotkės, ar monatažas, ar šiaip iš interneto merginos fotkės? Kažkaip susidomėjau
Atsakyti
QUOTE(Lefrais @ 2012 11 08, 10:22)
Scarlete, o tu čia save pačią prifotošopinai į juos gražius damų kostiumus? Ar čia tikros fotkės, ar monatažas, ar šiaip iš interneto merginos fotkės? Kažkaip susidomėjau

Čia tikros atlikėjos nuotraukos smile.gif ne montažai.
Atsakyti
jau nervicina tas PS doh.gif nu gerai data su taskuciais leido rasyt nes nu neteisingas formatas, bet man reik rasyt gimimo-mirties data, tai va vel prasideda, mirties data kelia pirmiau gimimo doh.gif kaip dabar apgaut ji ? biggrin.gif dedu tarpa - vel tarpa, bet netinka ponui doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 11 08, 13:48)
jau nervicina

Su nustatymais beda...pabandyk vienam sluoksni surasyt gimimo metus, kitam mirties smile.gif Gal pavyks apgaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2012 11 08, 14:17)
Su nustatymais beda...pabandyk vienam sluoksni surasyt gimimo metus, kitam mirties  smile.gif Gal pavyks apgaut  g.gif

taip ir darau, sitaip pavyksta apgaut , dekui uz minti biggrin.gif 4u.gif but gerai susitvarkyt tuos nustatymus bet dar zaloka as tame PS blush2.gif gal kada atkasiu netycia kur ta data
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 11 08, 12:48)
jau nervicina tas PS  doh.gif  nu gerai data su taskuciais leido rasyt nes nu neteisingas formatas, bet man reik rasyt gimimo-mirties data, tai va vel prasideda, mirties data kelia pirmiau gimimo  doh.gif  kaip dabar apgaut ji ? biggrin.gif  dedu tarpa - vel tarpa, bet netinka ponui  doh.gif  biggrin.gif

gal čia paties kompo nustatymų problema- ant kompo valdymo skydo (control panel ) pasižiūrėk "region and language" kas yra datos formate parašyta. Ten bandyk pasitaisyti, gal padės
Atsakyti
QUOTE(Lefrais @ 2012 11 08, 15:30)
gal čia paties kompo nustatymų problema- ant kompo valdymo skydo (control panel ) pasižiūrėk "region and language" kas yra datos formate parašyta. Ten bandyk pasitaisyti, gal padės

nu ten normaliai raso, metai, menuo, diena unsure.gif
Atsakyti
Merginos, pasakykit, kaip rašyti iš viršaus i apačią??? neberandu....
Atsakyti