Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

Sveikos 4u.gif

Kokią komandą naudoti, kad įsikėlus foto į photoshop (dirbama ant kažkokio kito jpg) nuotrauką ją galima būtų mažinti išlaikant proporcijas? turėtų būt ctrl + kažkas, bet nepamenu kas g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuminesa @ 2012 09 30, 18:33)
Sveikos  4u.gif

Kokią komandą naudoti, kad įsikėlus foto į photoshop (dirbama ant kažkokio kito jpg) nuotrauką ją galima būtų mažinti išlaikant proporcijas? turėtų būt ctrl + kažkas, bet nepamenu kas  g.gif  4u.gif

Shift ispauskit ir mažinkit/didinkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2012 09 19, 21:36)
O dėl to,kad nesigauna- pasakysiu atvirai,-reik perprasti sluoksnių darbą- tai Fotošopo esmė...
Geras, pažiūrėjusi tvarkaraštį, pagalvojau taip pat - kad žmogus viską "matė" viename sluoksnyje. ax.gif
Atsakyti
mergaites, gal galetumete pasakyti, kaip su PS uzdeti uzlaidas? blush2.gif g.gif mano lapas yra A5 formato (148,5*210), man reikia po 4mm is kiekvienos puses uzlaidu, tai ar gerai bus jei per image --> image size (padarius merge visible) padarysiu 156,5*218 mm? g.gif aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forti @ 2012 10 07, 12:29)
mergaites, gal galetumete pasakyti, kaip su PS uzdeti uzlaidas?  blush2.gif  g.gif mano lapas yra A5 formato (148,5*210), man reikia po 4mm is kiekvienos puses uzlaidu, tai ar gerai bus jei per image --> image size (padarius merge visible) padarysiu 156,5*218 mm? g.gif aciu uz atsakymus  4u.gif
Ne, ne per "Image size", o per "Canvas size" (išmatavimai tokie, kokius parašėt). Atsiras baltos užlaidos, kurias sutvarkykit, atsižvelgdama į situaciją: užpilkit fonu, pratęskit nuotrauką ar pan.

Jeigu naudosit "Image size" padidinsit visą vaizdą ir gali būti, kad tekstas pernelyg priartės prie krašto, arba kas nors reikalingo "nusikirs".
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 10 07, 15:39)
Ne, ne per "Image size", o per "Canvas size" (išmatavimai tokie, kokius parašėt). Atsiras baltos užlaidos, kurias sutvarkykit, atsižvelgdama į situaciją: užpilkit fonu, pratęskit nuotrauką ar pan.

Jeigu naudosit "Image size" padidinsit visą vaizdą ir gali būti, kad tekstas pernelyg priartės prie krašto, arba kas nors reikalingo "nusikirs".

labai labai jums aciu 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mititėja @ 2012 10 07, 15:39)
Ne, ne per "Image size", o per "Canvas size" (išmatavimai tokie, kokius parašėt). Atsiras baltos užlaidos, kurias sutvarkykit, atsižvelgdama į situaciją: užpilkit fonu, pratęskit nuotrauką ar pan.

Jeigu naudosit "Image size" padidinsit visą vaizdą ir gali būti, kad tekstas pernelyg priartės prie krašto, arba kas nors reikalingo "nusikirs".

neseniai susidraugavau su PS, todel pabandziau Jusu patarima, isejo viskas gerai, bet kaip reikia tas uzlaidas nuspalvint pagal fona? pas mane jie spalvoti... tai cia su brush`u derint spalvas?ar yra koks paprastesnis variantas? g.gif atsiprasau uz kvaila klausima 4u.gif blush2.gif
as dabar pazymiu su magic tool (ar kaip ten tas vadinasi) tuomet uzpilu pagrindine spalva fono o kur tarkim debeseliai su teptuku pamakaluoju blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forti: 07 spalio 2012 - 14:52
QUOTE(Forti @ 2012 10 07, 15:50)
neseniai susidraugavau su PS, todel pabandziau Jusu patarima, isejo viskas gerai, bet kaip reikia tas uzlaidas nuspalvint pagal fona? pas mane jie spalvoti... tai cia su brush`u derint spalvas?ar yra koks paprastesnis variantas? g.gif atsiprasau uz kvaila klausima  4u.gif  blush2.gif
as dabar pazymiu su magic tool (ar kaip ten tas vadinasi) tuomet uzpilu pagrindine spalva fono o kur tarkim debeseliai su teptuku pamakaluoju  blush2.gif
Kaip jau sakiau - priklausomai nuo situacijos. Jeigu fonas buvo "vienspalvis". t.y. užpiltas viena spalva, tai tiesiog su pipete jį "pasiimkit" ir užpilkit. Jeigu koks paveiksliukas, galite atitinkamai "priklonuoti" arba nusikopijuoti tinkantį "lopą" ir jį gražiai priklijuoti. Neužmirškit, kad užlaidos nusikirps, todėl nesimatys, ką jūs ten "pridailinsit", bet tai turi kuo mažiau spalviškai ir faktūriškai skirtis, kad pasislinkus kirtimo linijai neatsirastų balto (raudono, mėlyno, ar kokio kito - nė į tvorą, ne į mietą) rėmelio.
Tikiuosi, aiškiau, o ne painiau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 10 07, 16:51)
Kaip jau sakiau - priklausomai nuo situacijos. Jeigu fonas buvo "vienspalvis". t.y. užpiltas viena spalva, tai tiesiog su pipete jį "pasiimkit" ir užpilkit. Jeigu koks paveiksliukas, galite atitinkamai "priklonuoti" arba nusikopijuoti tinkantį "lopą" ir jį gražiai priklijuoti. Neužmirškit, kad užlaidos nusikirps, todėl nesimatys, ką jūs ten "pridailinsit", bet tai turi kuo mažiau spalviškai ir faktūriškai skirtis, kad pasislinkus kirtimo linijai neatsirastų balto (raudono, mėlyno, ar kokio kito - nė į tvorą, ne į mietą) rėmelio.
Tikiuosi, aiškiau, o ne painiau...  doh.gif


aiskiau aiskiau thumbup.gif aciu smile.gif ir dar paklausiu o jei tiesiog as ta fona pazymejus patampysiu? jis man neissikraipo o svarbiausia lape - tekstas, jis juk nepakinta ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Forti @ 2012 10 07, 20:16)
aiskiau aiskiau  thumbup.gif  aciu smile.gif ir dar paklausiu o jei tiesiog as ta fona pazymejus patampysiu? jis man neissikraipo o svarbiausia lape - tekstas, jis juk nepakinta  ax.gif rolleyes.gif
TAIP, jeigu fonas yra atskirame sluoksnyje ir galite jį patampyti nepriklausomai nuo teksto ir kitų detalių, o jo piešinys/raštas/motyvas irgi nesusidarko - tai pati geriausia išeitis.
Atsiprašau, nepaminėjau šios galimybės, kažkodėl sumąsčiau, kad turite viską viename sluoksnyje. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2012 10 07, 20:24)
TAIP, jeigu fonas yra atskirame sluoksnyje ir galite jį patampyti nepriklausomai nuo teksto ir kitų detalių, o jo piešinys/raštas/motyvas irgi nesusidarko - tai pati geriausia išeitis.
Atsiprašau, nepaminėjau šios galimybės, kažkodėl sumąsčiau, kad turite viską viename sluoksnyje.  rolleyes.gif

o tai saunu thumbup.gif dar karta labai labai aciu 4u.gif as tu sluoksiu gal 50 prisikuriu - atskirai kiekvienai detaliai, atskirai kiekvienam tekstui ar pavadinimui, taip ir maketuot lengviau blush2.gif tik kad tvarkos nera schmoll.gif ax.gif kaip as sakau ir velnias galva nusisuktu blush2.gif na bet tada spalvom layerius pasizymiu ta spalva prie to, kita prie kito ir t.t. blush2.gif
dar karteli aciu labai - begu darbuotis clap_1.gif yess.gif
Atsakyti
Atgaivinsiu truputį temą,nes ji skirta paveikslėliams , rėmeliams,klipartams ir t.t....
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Labas, mamytės ir ne tik
Jau ne kartą man pagelbėjot, tai gal ir šį kartą ištiesit pagalbos ranką...
gal kas turi ką nors boso dienos progai? kokių įrėmintų taisyklių, etikečių?
labai skubiai reikia, o laiko visai nėra...pleaaaase help
Atsakyti