Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(gaga* @ 2012 09 12, 07:35)
sveikutes, susiduriau su problemele  blush2.gif  ....Labai prasau help.gif pagalbos.... Pasidalinkite ismintimi kaip rasote photoshope teksta.... man reikia surasyt krikstynom įsakymus krikstateviams, padekas.... problema, kad kai prirašau eilute teksto paspaudziu ENTER man perkelia kita eilute i kita sluoksni, padaro tarp eiluciu dideli tarpa, tarp kuriu tilptu dar viena eilute... ir kairys sonas nelygus.... kaip jus rasot? ar neimanoma rasyt taip, kad visas tekstas butu viename sluoksnyje??? LABAI PRAŠAU. ŠIANDIEN TURIU SURAŠYT TEKSTUS.... PADEKIT....  notworthy.gif

...aš rašau ant naujo permatomo sluoknio (jei po apačia bus foninis pav.), pasirenku šriftą, jo dydį...ir rašau...
Jei reikia pasikoreguot tarpus ir pan. dalykus rašymui- tam yra nustatymai skirti darbui su tekstu :

user posted image

Pasidarykit kaip jums reik įėję į character ir paragraph skiltis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 12 rugsėjo 2012 - 09:13
QUOTE(Irmavi @ 2012 08 30, 09:33)
Tai gal ir mes pradedam naujus mokslo metus ?  biggrin.gif  ...
Pamokų tvarkaraštis...Koreguotis galima pilnai, nes daugiasluoksnis PSD.


kaip piesiat linijas lentelese? nu nieks man nesigauna, dingsta doh.gif su pen tool bandziau
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 09 19, 16:23)
kaip piesiat linijas lentelese? nu nieks man nesigauna, dingsta  doh.gif su pen tool bandziau

Čia gal padės?
Atsakyti
QUOTE(Lamer @ 2012 09 19, 16:49)
Čia gal padės?

dekui, kaip suprantu su line tool reik, bet kodel man taip brezia? blink.gif
user posted image
Atsakyti
Pasakoju:
Lygi linija brėžiama pasirenkant pieštuką (Pencil Tool (ten kur teptukai ir pieštukai)), bei prilaikant Shift klavišą.
Pieštukas , kairysis peliuko klavišas + Shift...ir brėžkit...-gausit lygią liniją...ok?
4u.gif Į sveikatą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 19 rugsėjo 2012 - 17:03
QUOTE(Irmavi @ 2012 09 19, 17:48)
Pasakoju:
Lygi linija brėžiama pasirenkant pieštuką (Pencil Tool (ten kur teptukai ir pieštukai)), bei prilaikant Shift klavišą.
Pieštukas , kairysis peliuko klavišas + Shift...ir brėžkit...-gausit lygią liniją...ok?
4u.gif Į sveikatą smile.gif

dekui, gaunas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 09 19, 17:56)
dekui, gaunas  bigsmile.gif

...būtų keista nei nesigautų standartinė procedūra... biggrin.gif , sėkmės tvarkaraščiuose... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 19 rugsėjo 2012 - 19:16
vis de to nelabai gavos nes neradau kaip pakeist spalva, nejo man jo judint, tampyt ir pan tai dabaigiau photo scape blush2.gif
galiu parodyt blynuka biggrin.gif tvarkarastis
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 09 19, 19:17)
vis de to nelabai gavos nes neradau kaip pakeist spalva, nejo man jo judint, tampyt ir pan tai dabaigiau photo scape  blush2.gif
galiu parodyt blynuka biggrin.gif tvarkarastis

o Jūs norėtot, kad kaip per sviestą? Photoshop- ne ta programa...bet jei dieną- kitą pasėdėtumėt prie tvarkaraščio, padirbėtumėt su sluoksniais, spalvom, kitom funkcijom...-pavyktų daugiau..
Užsispyrimo reik...ir noro...ir kantrybės...
O dėl to,kad nesigauna- pasakysiu atvirai,-reik perprasti sluoksnių darbą- tai Fotošopo esmė...Jei numatote mintyse, kaip guls visa kompozicija, jus tiesiog žinosite darbo eigą...Perpratus šitą reikaliuką , toliau eisis labai sparčiai- matysit į priekį savo "sumuštinio" dėliones... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 19 rugsėjo 2012 - 20:45
QUOTE(Irmavi @ 2012 09 19, 21:36)
o Jūs norėtot, kad kaip per sviestą? Photoshop- ne ta programa...bet jei dieną- kitą pasėdėtumėt prie tvarkaraščio, padirbėtumėt su sluoksniais, spalvom, kitom funkcijom...-pavyktų daugiau..
Užsispyrimo reik...ir noro...ir kantrybės...


na 3 dienas lipdziau sita, nors neatrodo....
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 09 19, 21:50)
na 3 dienas lipdziau sita, nors neatrodo....

Gal ir nesimato, bet tik jus žinot, kiek laiko ir pastangų tam įdėjote smile.gif O tai svarbiausia. Jei yra noras ir užsiispyrimo, po biški darbas eisis vis lengviau. Man pirmi darbai, labai netikę dabar atrodo, nors kažin ar ir dabartiniai baisiai jau patobūlėję, bet esmė, kad tiek kiek man reikia - aš moku ir galiu padaryti smile.gif O mokytis ir tobulėti visada yra kur wink.gif Bet kokioje srityje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 09 19, 22:23)
Gal ir nesimato, bet tik jus  žinot, kiek laiko ir pastangų tam įdėjote smile.gif O tai svarbiausia. Jei yra noras ir užsiispyrimo, po  biški darbas  eisis vis lengviau. Man pirmi darbai, labai netikę dabar atrodo, nors  kažin ar ir dabartiniai baisiai jau patobūlėję, bet esmė, kad tiek kiek man reikia - aš moku ir galiu padaryti smile.gif O mokytis ir tobulėti visada yra kur wink.gif Bet kokioje srityje smile.gif

na taip, ypac kai kiekvienam zingsny googlini, bet kol kas turiu sioki toki tiksla tai bandau eit jo link kol turiu laiko, tik neaisku ar ta kantrybe nepaves, na bet po truputi gal perprasiu kas kaip, but neblogai normalu turet PS o ne nepilna, na bet tiks kol kas tas, tik kad sunkiau randu ko reik rolleyes.gif
Atsakyti