Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(pyragaitis @ 2012 08 03, 08:57)
Sveiki,

Skaičiau temą, buvo apie tai rašyta, bet vistiek nesigauna. Gal kas padės.

Žodžiu, darau saldainiams popierėlius. Atsisiunčiau iš SM PNG formatą popieriukų. Susikuriu fotoshope A4 formatą ir ten man puikiai išsidėlioja 6 popieriukai (10x8,5 matmenys). Iš šonų lieka po 0,5 cm. Toliau, ar užsaugau JPG formatu, ar PDF, niekaip neatsispausdina man taip, kad jie realiai būtų po 10x8,5.....kur darau klaidą? unsure.gif
Dėkui  smile.gif


kai spausdini patikrink visus spausdintuvo nustatymus gal ten bus kokie nustatymai kurie neatitinka paruošto maketo ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragaitis @ 2012 08 03, 10:57)
Žodžiu, darau saldainiams popierėlius. Atsisiunčiau iš SM PNG formatą popieriukų. Susikuriu fotoshope A4 formatą ir ten man puikiai išsidėlioja 6 popieriukai (10x8,5 matmenys). Iš šonų lieka po 0,5 cm. Toliau, ar užsaugau JPG formatu, ar PDF, niekaip neatsispausdina man taip, kad jie realiai būtų po 10x8,5.....kur darau klaidą? unsure.gif

Kelk i word dokumenta ne Copy-paste, bet per insert 4u.gif

Labai reikia Nomedos saldainio maketelio, gal kas galetu pagelbeti?aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,labai labai labai reikėtų pagalbos,situacija tokia,kad kątik pakrikštijome dukrytę,ir tik po to kai jau žiūrėjome foto,labai nuliūdau,nes taip ir nenusifotografavome nei vienos foto su sūneliu,ta prasme kur būtumėme visa šeima protas iš paskos vaikšto... doh.gif kažkaip visur labai vėlavom,visur greitai geitai,paskubom,tad ir nei vienam į galvą nešovė,tokią foto pasidaryti,o dabar labai gailiuosi verysad.gif gal būtų įmanoma iš kelių sumaketuoti kažką panašaus,kur visi esame,pakeisti pvz foną? aš pati visiškai nemoku tokia programa dirbti,nelabai ir laiko yra,tad ieškau mamytės,kuri gerai moka su photoshopu dirbti ir gal būt galėtų pagelbėti ,aišku jei tai įmanoma 4u.gif blush2.gif ax.gif Geriau būtų į až,nes retai čia užsuku,iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,labai reikia banknoto,i kuri galeciau ykelti nuotrauka.nesisivaziduoju,kur man ji rasti.gal galite padeti? 4u.gif
as kalbu apie toki dalyka,kai ant pvz 200lt banknoto buna ikelta zmogaus nuotrauka. 4u.gif
Atsakyti
tokie dalykai atskirai daromi...galima ir šabloną padaryt, bet gausis nelabai "tikroviškai" schmoll.gif

pabandžiau pažaisti ir aš-(nekruopščiai ir ant greitųjų) biggrin.gif ...:

p.s. su doleriu mažiau vargo nei su litais ... lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 27 rugpjūčio 2012 - 12:32
aciu jums uz pagalba 4u.gif o sakykit,gal kur uzmatet pamoku tvarkarasciu su the vampire dyares?
Atsakyti
QUOTE(lauruze123 @ 2012 08 28, 14:36)
aciu jums uz pagalba 4u.gif o sakykit,gal kur uzmatet pamoku tvarkarasciu su the vampire dyares?

čia šneka eina apie filmą "Vampire Diaries"? taigi juk nesunku sukombinuot kad ir paprastą tvarkaraštį ir patalpint kažkiek vaizdelių pagal savo skonį ?
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2012 08 28, 16:34)
čia šneka eina apie filmą "Vampire Diaries"? taigi juk nesunku sukombinuot kad ir paprastą  tvarkaraštį ir patalpint kažkiek vaizdelių pagal savo skonį ?

na taip taip,as netaip suformulavau klausima,man reiketu to pacio tvarkarascio sablono,ar kaip ji pavadinti?
Atsakyti
na manau supratau apie ka jus kalbate.bandau daryti pati.taigi,ispradziu uzsidejau png formato fona,ir viskas,bandau det logotipa to serjalo,ir kai uzedu man neduoda keist visai jo dydzio ir nei pasukt nieko,bandau ir su free transform,bet nesigauna.ka ne taip darau?
pavyko!pati uzsidejau.bet va vel klausimas,kaip man padaryta vieta nuotraukai?ir kaip man ta tvarkarasti,su kokiu sriftu kurti?ju sablonu nebuna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauruze123: 28 rugpjūčio 2012 - 16:02
QUOTE(lauruze123 @ 2012 08 28, 15:39)
na taip taip,as netaip suformulavau klausima,man reiketu to pacio tvarkarascio sablono,ar kaip ji pavadinti?

pradžioj, paieškokit tų šablonų internete, pageidautina, PSD faile, kad panaikintumėt visus nereikalingus piešinius ir uždėsit tada savo...
aš taip pat (artėjant MM) neužilgo ruošiausi čia patalpint kelis tvarkaraščių variantus, manau iki sekmadienio gausis...
o kol kas pabandykit po inetą prasivažiuot- kažkur kažką tikrai rasit...
Papildyta:
QUOTE(lauruze123 @ 2012 08 28, 15:58)
na manau supratau apie ka jus kalbate.bandau daryti pati.taigi,ispradziu uzsidejau png formato fona,ir viskas,bandau det logotipa to serjalo,ir kai uzedu man neduoda keist visai jo dydzio ir nei pasukt nieko,bandau ir su free transform,bet nesigauna.ka ne taip darau?

pabandykite dubliuoti sluoksnius (CTRL+J) ir dirbt su dubliais...


Tai gal ir mes pradedam naujus mokslo metus ? biggrin.gif ...
Pamokų tvarkaraštis...Koreguotis galima pilnai, nes daugiasluoksnis PSD.
user posted image
Atsisiųsti

Dar vienas tvarkaraštis...tiesa, ten sluoksniai betvarkėj- teks pavargt, jei sumanysit redaguoti... smile.gif
user posted image
Daugiasluoksnis PSD
kas tingi redaguoti, ir ką patenkina esamas variantas: tada siunčiamės JPEG failą (3508 x 2480 px).

Papildyta:
...na ir dar:

Archyve daugiasluoksnis PSD ir JPEG... Siųstis
user posted image

user posted image
Archyve daugiasluoksnis PSD ir JPEG
Atsakyti
Gal yra toks remelis tik be žiedu? unsure.gif
http://img507.images...63f00745c6d.png
Atsakyti
sveikutes, susiduriau su problemele blush2.gif ....Labai prasau help.gif pagalbos.... Pasidalinkite ismintimi kaip rasote photoshope teksta.... man reikia surasyt krikstynom įsakymus krikstateviams, padekas.... problema, kad kai prirašau eilute teksto paspaudziu ENTER man perkelia kita eilute i kita sluoksni, padaro tarp eiluciu dideli tarpa, tarp kuriu tilptu dar viena eilute... ir kairys sonas nelygus.... kaip jus rasot? ar neimanoma rasyt taip, kad visas tekstas butu viename sluoksnyje??? LABAI PRAŠAU. ŠIANDIEN TURIU SURAŠYT TEKSTUS.... PADEKIT.... notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaga*: 12 rugsėjo 2012 - 07:36