Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

o čia kas sudėta išsisaugau ir spausdinu? blush2.gif niekada nesusidūriau. Labai reikia rytojui 18-am gimtadieniui padaryti šampaną ir saldainius. Neįsivaizduoju kaip verysad.gif gelbėkit 4u.gif
Atsakyti
Mergaites ...
Gal turite sokolado popierelio sablona "Diplomas"
Arba siaip koki kuri butu lengva modifikuoti sia tema. (PNG)
( noriu per vestuves apdovanoti svecius "diplomas mikliausiso kojeles" ir pan) tai tuo paciu butu diplomas ir dovanele. kitoj puses gal rasyti kad sokolado gamintojas "jaunieji"
Buciau dekinga uz bet kokia pagalba tiek kuryboje tiek sabloniukais.
Atsakyti
Sveikos,
gal gali kuri pasidalinti vestuviu sampano etikeciu sablonais,gali but be foto ,aciu!
Atsakyti
Čia visko labai daug smile.gif

Ir čia verta apsilankyti
Atsakyti
Sveikos paneles, prasau pagelbekit,labai reikia kalendoriuko sablonu siems ar kitiems metams. tokiu tinkanciu poreles nuotraukai idet.gal patarsite kur ju galima paziuret,ar tiesiog galit imest kelis variantus? is anksto aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Čia panaršyk,yra ir angliškų variantų,manau tikrai ką nors rasi.



Pernai dariausi kalendorių štai čia,laabai patenkinta likau,na gal kam pravers smile.gif http://www.pictureha.../lt/calendars2/
Atsakyti
mano naujausi darbeliai, gal kam patiks blush2.gif
user posted image
user posted image
ir keli is senesniu
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
aš su klausimu- pasidariau reikiamas etiketes pagal šablonus. išsisaugojau jpg formate. o kaip man juos persikelti į wordą, kad atitiktu popierėliaus parametrus atspausdinus? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 02 liepos 2012 - 09:11
QUOTE(Elzė @ 2012 07 02, 08:52)
aš su klausimu- pasidariau reikiamas etiketes pagal šablonus. išsisaugojau jpg formate. o kaip man juos persikelti į wordą, kad atitiktu popierėliaus parametrus atspausdinus?  ax.gif

Labas, o kam Jums kelt į wordą, jpg irgi puikiai spausdina, tik reik tinkamą dydį pasirinkt maketuojant. Aš pvz. tokius dalykus PS iš karto darausi ant A4 formato tai spausdinant nekyla jokių problemų
Atsakyti
nes neturiu namie kaip spausdinti spalvotai. o jei nesiu kur nors gi kaina uz A4 lapa, tai noretusi bent kelis ten ideti...
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2012 07 02, 13:00)
nes neturiu namie kaip spausdinti spalvotai. o jei nesiu kur nors gi kaina uz A4 lapa, tai noretusi bent kelis ten ideti...


tai Photoshope pasirinkus A4 formatą ir prisidėliosi 6 popieriukus, jei saldainiams "Ananasinių" tipo, užsaugai jpeg ir spausdini pasirinkus 100 proc. dydį. Nesu niekad kilnojus į wordą iš PS, per daug vargo smile.gif
Atsakyti
Labukas aš su vienu prašymu gal kuri turite saldainių maketą tuscia tik schema būsiu dėkinga
Atsakyti