Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

Gal turit kas nors klipartu su pirsliu ar svocia?Arba gal zinot nuoroda kur galeciau tokiu rasti? Lenagold jau isnarsiau blush2.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif
gal kuri turetumt etikeciu sablona blush2.gif
reikia kremo sudeti uzrasyti,kazkaip eina paciai pasidaryti tuos sablonus g.gif ,bet reiketu kad kas parodytu ir ,t,t, o as nemoku blush2.gif
buciau labai dekinga 4u.gif jei kas neišmanėlei sitam reikale, padetu ax.gif

na kazko panasau i sita
user posted image
arba tokia
user posted image
Atsakyti
Laba,

is kur butu galima parsisiust photoshopa Applle kompiuteriui ir ar yra tokia galimybe?Kazkada jau esu dirbus su photoshopu,tik kitu kompiuteriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzinamaze @ 2012 04 03, 16:10)
Laba,

is kur butu galima parsisiust photoshopa Applle kompiuteriui ir ar yra tokia galimybe?Kazkada jau esu dirbus su photoshopu,tik kitu kompiuteriu ax.gif


Žinoma yra Photoshop ir skirtas Mac. Kaip ir su visomis programomis, arba pirkti, arba ieškoti internete. Photoshop visoms sistemoms brangiai kainuoja.
Atsakyti
o gal kazkas zino kur vaikucio 1-ojo gimtad diplomu pvz galima rast ? ax.gif
Atsakyti
O gal kas turi velyku progaa atviruku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2012 04 04, 16:55)
o gal kazkas zino kur vaikucio 1-ojo gimtad diplomu pvz galima rast ? ax.gif

ČIA NEBANDĖT IEŠKOTI? 4u.gif gal rasit ką tinkamo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MrRAT @ 2012 04 03, 17:42)
Žinoma yra Photoshop ir skirtas Mac. Kaip ir su visomis programomis, arba pirkti, arba ieškoti internete. Photoshop visoms sistemoms brangiai kainuoja.

O nemokamo ner?Seniau buvo gi is kur galima buvo atsisiust menesiui,na ne Mac bet vis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzinamaze @ 2012 04 05, 10:57)
O nemokamo ner?Seniau buvo gi is kur galima buvo atsisiust menesiui,na ne Mac bet vis ax.gif

šiaip tai yra tik reikia stebuklingus žodelius photoshop download googlėje suvesti ir pasiieškoti pagal savo poreikius ir atitinkančią windows sistemą čia tikrai be galo daug galima rasti nemokamai blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijolė1972: 05 balandžio 2012 - 14:32
QUOTE(dzinamaze @ 2012 04 05, 11:57)
O nemokamo ner?Seniau buvo gi is kur galima buvo atsisiust menesiui,na ne Mac bet vis ax.gif


Nesu užtikrintas, ar čia tau tiks šita nuoroda, aš kadangi iš windows, tai man siunčiasi .exe failas, pažiūrėk, gal tau pagal tavos sistemą tinkamą nuoroda gausis (geltonas download now mygtukas).

QUOTE(vijolė1972 @ 2012 04 05, 15:31)



kad pas ją ne Windows. Ir nuorodoj matau, kad dedi CS4, jau yra naujesnis - CS5.
Atsakyti
QUOTE(MrRAT @ 2012 04 05, 17:23)
Nesu užtikrintas, ar čia tau tiks šita nuoroda, aš kadangi iš windows, tai man siunčiasi .exe failas, pažiūrėk, gal tau pagal tavos sistemą tinkamą nuoroda gausis (geltonas download now mygtukas).
kad pas ją ne Windows. Ir nuorodoj matau, kad dedi CS4, jau yra naujesnis - CS5.

dėjau CS4 todėl , kad jos pasirinkimas pagal sistemas yra didesnis ax.gif ir beje ne tik CS5 bet ir CS6 jau yra blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Gal galit kas pagelbet 4u.gif Reikia etiketes ant sampano butelio su 60 jubiliejum, nu niekaip nepavyksta rasti doh.gif
Atsakyti