Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(vijolė1972 @ 2012 02 28, 13:43)
šiaip tai jie yra png formatu, o 7 neturiu

oj tikrai png doh.gif smile.gif kaip gaila kad 7 neturite, nes skaičiukai tai labai labai gražūs wub.gif
Atsakyti
Taqi prie bet kokio grazaus skaiciaus lengvai galima ,,prilipdyti" ta makvyna ar zmogu vora...Ir uztruks maziau laiko negu pacios paieskos su jau uzdetais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugile @ 2012 02 28, 15:02)
Taqi prie bet kokio grazaus skaiciaus lengvai galima ,,prilipdyti" ta makvyna ar zmogu vora...Ir uztruks maziau laiko negu pacios paieskos su jau uzdetais smile.gif

Tai kad net skaičių pačių gražių nerandu png formatu doh.gif mėlynos spalvos man reikia.
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2012 02 28, 16:28)
Tai kad net skaičių pačių gražių nerandu png formatu  doh.gif  mėlynos spalvos man reikia.

Parasykite savo mail man i AZ. Nemoku cia ikelti paveiksleliu, si ta turiu kompe, nezinau, gal kazkas tiks...Atsiusciau...
Atsakyti
Laba diena smile.gif
user posted image
Gal kas galetu paaiskinti,kaip siame remelyje tuose 50 skaiciuose sudeti nuotraukytes,kad butu jos atskirtos,kaip siame pvz.-
user posted image

Arba gal kas turite tik tuos skaicius 50 png formate,kad jau butu atskirtos nuotaukyciu vietos?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi toki relemi didesni?
http://i067.radikal....49d14cb6445.jpg
Atsakyti
QUOTE(Meege @ 2012 03 09, 17:54)

Gal jau nebeaktualu... unsure.gif Siek tiek kitoks.

user posted image

PARSISIUSTI

Atsakyti
QUOTE(sandriuxmin @ 2012 03 02, 18:15)
Arba gal kas turite tik tuos skaicius 50 png formate,kad jau butu atskirtos nuotaukyciu vietos?

nezinau, ar tiks jums, bet pabandau ikelti smile.gif
user posted image


zodziu, matau, kad formatas gaunasi jpg, tai parasykit man i az savo pasta, permesiu jeigu tinka toks
Papildyta:
Pirma karta bandau ikelt, tai nezinau, kuri ten nuoroda tinkama atidarymui kitam lange blush2.gif dar kai rusiskai ne bum bum doh.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _saulyte_: 29 kovo 2012 - 16:01
mergyckos o kaip ikist savo foto i kostiuma(kur sablonai yra)
Atsakyti
gal kas turit 60-čiui dailią etiketę degtinės buteliui?
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2012 03 31, 18:53)
mergyckos o kaip ikist savo foto i kostiuma(kur sablonai yra)

Na, čia taip paprastai manau, nesigautų nupasakoti. Pamėgink paieškoti pamokų youtube'j.
Esu dariusi, bet kažkaip manęs neužkabino labai tokie darbai, tai ir nebedarau, ir netgi nebeprisimenu. Bet buvau radusi pamokų internete (video), su visais paaiškinimais - tai ir dariau pagal nurodymus.
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2012 03 31, 17:53)
mergyckos o kaip ikist savo foto i kostiuma(kur sablonai yra)

jei tas šablonas yra PSD formatu tai veidui įdėti jau yra paruošta vieta tik tereikia savo foto parinkti ir įdėti kaip dedame į rėmelius ir tada tiesiog suvienodinti spalvas, o jei norite ko nors įmantresnio tai jau reikia ne vienerius metus padirbėti norint išmokti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti