Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

Reikia etiketes vestuviu tematika saldainiu popiereliui. Bet tokiem didesniem saldainiam (pvz kaip Nomeda).
Kur man toki rasti? arba- kur rasti pamokele, kaip paciai susikurti etikete?
Atsakyti
Laba 4u.gif
...gal kuri galit pagelbėti? Reikalingas png rėmelis su žiema, snaigėm ar su paukščiukais žiemą (sniegenom ar pan.) Pačiai nepavyko nieko panašaus surasti blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės, toks klausimėlis iškilo:
reikia šampano etiketės didesniam šampano buteliui - gal 1,5 l jis.
Gal kas turit tokią?

ar kažkaip reikia tą mažą didinti? g.gif

Truputį ne į temą:
kai klijuojat etiketę ant šampano butelio senąją nulupat ar ant viršaus?
kaip geriau ir ar jinai lengvai nusilupa? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 02 01, 13:04)
Truputį ne į temą:
kai klijuojat etiketę ant šampano butelio senąją nulupat ar ant viršaus?
kaip geriau ir ar jinai lengvai nusilupa? ax.gif

aš visada nulupu senąją nusilupa gan lengvai,palaikius vadnenyje šiltame smile.gif ir etiketes spausdinu ant lipdukų ,tada iškerpi ir klijuoji labai paprastą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2012 02 01, 13:11)
aš visada nulupu senąją nusilupa gan lengvai,palaikius vadnenyje šiltame  smile.gif ir etiketes spausdinu ant lipdukų ,tada iškerpi ir klijuoji labai paprastą. mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif
Atsiprašau už poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šauni temute.
man nelabai ismananciai iskilo klausimas, kur butu galima pasiskaityt apie sluoksnius ir darba su jais?
Pas mane open office, bet kiek suprantu programos panasios. Noriu suprasti darbo principa. Gal jau tai buvo nagrineta?
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
gal cia pamokos? pamokos
Papildyta:
Gal kuri žinot, iš kur paimti dideles raiškos moteriskus rubus? Is googlo netinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauragana: 03 vasario 2012 - 20:27
QUOTE(Lauragana @ 2012 02 03, 20:27)
Gal kuri žinot, iš kur paimti dideles raiškos moteriskus rubus? Is googlo netinka

o kokių butent reikia ax.gif ax.gif ax.gif ir kodėl netinka iš googlės blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vijolė1972 @ 2012 02 04, 15:58)
o kokių butent reikia  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ir kodėl netinka iš googlės  blush2.gif  blush2.gif

Googlėje visi vaizdeliai sumažinti, raiška yra prapuolusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lamer: 06 vasario 2012 - 13:00
QUOTE(Lamer @ 2012 02 06, 13:00)
Googlėje visi vaizdeliai sumažinti, raiška yra prapuolusi.

na kažkodėl mano visi daromi foto kostiumai yra paimti iš googlės ir yra normalios raiškos blush2.gif blush2.gif blush2.gif na nebent jums reikalingi 10000*10000 tokios raiškos tai jau tada sudėtinda g.gif g.gif o šiaip tai 1200*1000 tai tikrai yra pakankamai daug o paieškojus ir didesnių galima rasti 4u.gif 4u.gif

KOSTIUMAI
reikia tik keliasdešimt puslapių pavartyti ir tikrai rasite smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal kuri turite gimtadienio kepurėlės iškarpą? būčiau labai dėkinga jai kas pasidalintu 4u.gif
Atsakyti
labukas gal kas zinote koks turi buti remelio formatas kad gautusi kaip nuotrauka 10x15?
Atsakyti