Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(hereja @ 2011 08 13, 14:49)
Sveikos,

Gal galit imesti kokia nuorodele ar aprasyma, kaip padaryti tokias akytes ax.gif



o kokios buvo iki?

QUOTE(Vasariss @ 2011 08 11, 13:14)
Sveikos, gal kas turite 2012 metų kalendoriaus tinklelį (lietuvišką arba anglišką) ?


user posted image

ar toks gerai bus? kiekvienas mėnuo atskiram sluoksnyje...jei tinka- įkelčiau .psd failą...???
ar kitaip ką perdaryt?

psd failas

labai daug nepakeisit, mėnesius pastumdysit, foną galit pakeist, paveiksliuką uždėt...jei reiks,-galiu šriftą ir spalvas kitas padaryti, bet tai jei kam labai reikės...-rašykit, jei ką.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 13 rugpjūčio 2011 - 17:06
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos, nezinau ar tiksliai rasau i reikiama temele, bet labai reikia jusu pagalbos.
Gal galetumete ikelti pamokele, kaip padaryti toki istysusi i apacia teksta? blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2011 08 27, 16:38)
Sveikos merginos, nezinau ar tiksliai rasau i reikiama temele, bet labai reikia jusu pagalbos.
Gal galetumete ikelti pamokele, kaip padaryti toki istysusi i apacia teksta?  blush2.gif

user posted image

man tai atrodo jog čia toks šriftas yra,kažką panašaus esu mačiusi smile.gif
Papildyta:
http://www.dafont.com/raptor-kill.font (va čia kažkas panašaus yra )
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2011 08 27, 17:21)
man tai atrodo jog čia toks šriftas yra,kažką panašaus esu mačiusi  smile.gif
Papildyta:
http://www.dafont.com/raptor-kill.font (va čia kažkas panašaus yra )

Dekui Jums labai 4u.gif
gal gbaletumete dar priminti kaip isikelti i photoshop cs4 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2011 08 27, 17:36)
Dekui Jums labai  4u.gif
gal gbaletumete dar priminti kaip isikelti i photoshop cs4  blush2.gif

mirksiukas.gif
mano kompiuteris, c diskas,programiniai failai,comon files,Adobe,Fonts ir ten sukelkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2011 08 27, 17:57)
mirksiukas.gif
mano kompiuteris, c diskas,programiniai failai,comon files,Adobe,Fonts ir ten sukelkit  smile.gif


Labai labai Jums aciu uz pagalba, viskas pavyko thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes. noriu padaryti krikstynu proga krikstateviams kalendoriu su sunelio foto.
bet kazkaip internete nelabai randu kalendoriu sablonu doh.gif
bandziau is cia parsisiusti bet raso kad failo galiojimo laikas jau pasibaiges verysad.gif
QUOTE(Irmavi @ 2011 08 14, 14:37)

Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2011 08 28, 14:49)
sveikutes. noriu padaryti krikstynu proga krikstateviams kalendoriu su sunelio foto.
bet kazkaip internete nelabai randu kalendoriu sablonu  doh.gif
bandziau is cia parsisiusti bet raso kad failo galiojimo laikas jau pasibaiges  verysad.gif

irmavi paprašyk ji turi smile.gif bet ji lyg kažur buvo ir įdėjusi tik gal kitoje temoje.
Atsakyti
Sakykit, prašau, gal ką vyriškam 60-mečiui turit? biggrin.gif Saldainiai? Gėrimų etiketės? Po biškiuką norėčiau pasiruošti 4u.gif
Atsakyti
Topaz DeNoise 5.0.0 for Windows
user posted image
Topaz DeNoise is a new and highly effective way to remove digital image noise.

It utilizes very recent developments in noise reduction technology that focuses on removing the most noise while preserving the most image detail. The extraordinary noise reduction and detail retention capabilities of Topaz DeNoise help photographers realize their artistic vision without worrying about technical details likeimage noise. Topaz DeNoise’s unique noise reduction technology examines the entire image to help determine the difference between noise and detail in a photo.

Low-light no-flash photography is notorious for having severe noise problems even with high-end cameras. Topaz DeNoise solves this problem by providing a complete noise elimination solution that still preserves every single detail.

http://www.failai.lt...0.0-Win.rar.htm



Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2011 08 28, 14:49)
sveikutes. noriu padaryti krikstynu proga krikstateviams kalendoriu su sunelio foto.
bet kazkaip internete nelabai randu kalendoriu sablonu  doh.gif
bandziau is cia parsisiusti bet raso kad failo galiojimo laikas jau pasibaiges  verysad.gif

ČIA ieskojai ?
Atsakyti