Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

New Years ClipArt - bags with gifts, star, toys, ribbons, frames
user posted image

New Years ClipArt - bags with gifts, star, toys, ribbons, frames
90 Png | 1385 x 1212 | 300 dpi | 54,9 MB
Author: Tramplin

parsisiusti

http://depositfiles....files/64096u1ca New years clipart1071.rar
Atsakyti
sveikos, merginos gal kokia knyga galit rekomenduoti, kad butu imanoma susipazinti su tuo photoshopu, nes atsidarius ta programa tai zales miskas, kolkas nieko neina suprasti, manau gal literatura po nosim kiek nors gelbetu tai pradziai smile.gif Kiek googlinau, tai meta tu knygu bet kuria griebt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leja_ @ 2011 12 29, 22:03)
sveikos, merginos gal kokia knyga galit rekomenduoti, kad butu imanoma susipazinti su tuo photoshopu, nes atsidarius ta programa tai zales miskas, kolkas nieko neina suprasti, manau gal literatura po nosim kiek nors gelbetu tai pradziai smile.gif  Kiek googlinau, tai meta tu knygu bet kuria griebt  g.gif

kažkada rašiau,kad knyga ne geriausias būdas susipažinimui su PS, nors ir netrukdo.
Aš, pvz, išaugau vien iš pamokų youtubėj, video iš torrentų, specializuotų saitų ir pan.- matai, bandai atkartoti, tuo pačiu ir mokaisi...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 12 30, 01:39)
kažkada rašiau,kad knyga ne geriausias būdas susipažinimui su PS, nors ir netrukdo.
Aš, pvz, išaugau vien iš pamokų youtubėj, video iš torrentų, specializuotų saitų ir pan.- matai, bandai atkartoti, tuo pačiu ir mokaisi...

Aš irgi taip mokiausi. Kažkur nete radau mokomąją-pažinitnę programėlę rusų kalba, kur supažindino su pagrindiniais PS įrankiais, sluoksniais. O paskui jau radusi nete kažkokią pamokėlę mėgindavau daryti žingsnis po žingsnio. Aišku dar daug ko nemoku, bet tiek, kiek man reikia man užtenka smile.gif O pradėjau mokytis, nes norėjau savo vestuvėms pasidaryti šampano etiketes, nes gaila buvo mokėti 40 lt už šabloną (bent jau tuo metu buvau tokias kainas radusi).
Atsakyti
Labutis. Gal kas netyciukais pagelbes: nemoku anglu kalbos, zinau kad per sluoksnius reikia uzdeti remeli ant nuotraukos. Noreciau padaryti: na kad nuotraukoje aplink pvz. koki zmogiuka butu uzdetas remelis. remeliu turiu parsisiuntusi, tik niekaip neiseina ju patalpinti. Visa diena suku galva, o kai anglu nelabai bumbum tai ir nerandu kaip tos funkcijos atlikti. Gal kas netingesit parasyt. ax.gif 4u.gif labai aciu is anksto ax.gif
Atsakyti
atsidarot rėmelį per fotošopą, einat layer, dublicate layer, einat ant pirmo layer (dešinėj) ir dedat foto kokią norit.. tikiu kad atsiras kas ir aiškiau paaiškins biggrin.gif jai ką až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irtisa @ 2011 12 30, 15:33)
Labutis. Gal kas netyciukais pagelbes: nemoku anglu kalbos, zinau kad per sluoksnius reikia uzdeti remeli ant nuotraukos. Noreciau padaryti: na kad nuotraukoje aplink pvz. koki zmogiuka butu uzdetas remelis. remeliu turiu parsisiuntusi, tik niekaip neiseina ju patalpinti. Visa diena suku galva, o kai anglu nelabai bumbum tai ir nerandu kaip tos funkcijos atlikti. Gal kas netingesit parasyt.  ax.gif  4u.gif  labai aciu is anksto  ax.gif

koks rėmelio failas- png, ar kaip šeipas jis? kokia failo galūnė?
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 12 30, 18:05)
koks rėmelio failas- png, ar kaip šeipas jis? kokia failo galūnė?

Jpg paveikslėlis ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irtisa @ 2011 12 30, 18:25)
Jpg paveikslėlis  ax.gif  4u.gif

su jpeg turėsit vargo- jis neskaidrus...
pasirinkit geriau rėmelių čia, ten png (skaidrūs) formate.
Turėtumėt susitvarkyti, manau.
Atsakyti
Gal ir kvaila klausima mokancioms uzduosiu: idet remeli ant foto isejo siaip ne taip, bet ar imanoma kai yra sluoksniai: t.y. foto ir remelio viename paveiksliuke kazkaip patampyti ar tai nuotrauka ar tai remeli na kad ar tai centruotai ar tai pvz. kairiau butu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irtisa: 30 gruodžio 2011 - 20:19
QUOTE(Irtisa @ 2011 12 30, 20:18)
Gal ir kvaila klausima mokancioms uzduosiu: idet remeli ant foto isejo siaip ne taip, bet ar imanoma kai yra sluoksniai: t.y. foto ir remelio viename paveiksliuke kazkaip patampyti ar tai nuotrauka ar tai remeli na kad ar tai centruotai ar tai pvz. kairiau butu  ax.gif

aktyvuotas sluoksnis tampomas, mažinamas, didinamas, transfornuojams...ir t.t. -ką norit-tą darot...taigi> aktyvuokit sluoksnį su kuriuo dirbsit- ir pirmyn... smile.gif
Atsakyti
norejau paklausti, kaip kuriant remeli issiimti viena paveiksliuka is viso tokio parsisiusto paveiksliuko. atsiunčiu pvz.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BalBal: 31 gruodžio 2011 - 15:00