Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(BEGALYBĖ @ 2011 12 17, 23:50)
Sveikutės,gal kartais turite ką nors transporto firmos vyrams įrėminti.Darysiu kalendorių jiems,bet niekaip neišgalvoju į ką sudėti jų veidukus  ax.gif  kad būtu juokinga ir prie profesijos...gal ką patarsit?  g.gif

...su vaikiškom mašinytėm galima prikurt... smile.gif
Atsakyti
sveikos,
gal galit pasakyt kur galeciau rast drakoniuku na kad butu galima idet nuotrauka zmogaus i ji smile.gif noriukolegoms padovanot ant sampano butelio etiketes su drakoniuku
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 12 18, 15:46)
...su vaikiškom mašinytėm galima prikurt... smile.gif


Labai dėkui už patarimus,bet niekaip nesikuria man kažkodėl...net vizijos neturiu g.gif foto kokybė labai prasta,telefonu fotografuota,gal todėl niekas nešauna mintin unsure.gif sakau gal iškirpus galvą kokius "įsakymus šefui" pritaikyti,na kad tipo iš jo burnos eina frazė,pvz. Šefas nešaukia-šefas akcentuoja savo pažiūras...
Bet vėl atsimušu į sieną ant kokio fono man tai įmontuoti g.gif gal ką patartumėt,nes net neįsivaizduoju kodėl,bet nelenda jokių idėjų. verysad.gif
Atsakyti
gal kas turi šabloną kalėdinio atviruko, kur tik nuotrauką butų galima įdėti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 12 18, 18:01)
sveikos,
gal galit pasakyt kur galeciau rast drakoniuku na kad butu galima idet nuotrauka zmogaus i ji smile.gif noriukolegoms padovanot ant sampano butelio etiketes su drakoniuku


Galit į kokį nors foną įterpti http://d.pr/g5gl
Atsakyti
Sveiki, laikas nuo laiko prisireikia graziu paveiksleliu su uzrasais ir labai noriu ismokti pati tai pasidaryti. Gal kas galetu pasakyti is kur butu galima parsisiusti fotoshopo programele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamux121 @ 2011 12 19, 16:49)
gal kas turi šabloną kalėdinio atviruko, kur tik nuotrauką butų galima įdėti? blush2.gif


gal tiks?

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BEGALYBĖ: 19 gruodžio 2011 - 23:38
QUOTE(Agneškė @ 2011 12 19, 22:57)
Sveiki, laikas nuo laiko prisireikia graziu paveiksleliu su uzrasais ir labai noriu ismokti pati tai pasidaryti. Gal kas galetu pasakyti is kur butu galima parsisiusti fotoshopo programele  4u.gif

Torentuose galima rasti mirksiukas.gif parašiau į až 4u.gif
Atsakyti
[quote=Irce6,2011 12 20, 08:06]


Sveikute Irce6, gal tu man padėsi juk esi labai meniška siela ,gal gali mestelti kokią mintį apie autotransporto įmonės darbuotojus... kažkaip neveža manęs šita tema,todėl turbūt ir galva tuščia be minčių...gal teko ką matyti ar pačiai daryti susijusio su tokia profesija,yra net 9 vyriokai,na ir kaip juos čia apipavidalinus g.gif patark ką nors,būsiu be galo dėkinga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BEGALYBĖ: 20 gruodžio 2011 - 11:28
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2011 12 20, 11:25)
Sveikute Irce6, gal tu man padėsi juk esi labai meniška siela ,gal gali mestelti kokią mintį apie autotransporto įmonės darbuotojus... kažkaip neveža manęs šita tema,todėl turbūt ir galva tuščia be minčių...gal teko ką matyti ar pačiai daryti susijusio su tokia profesija,yra net 9 vyriokai,na ir kaip juos čia apipavidalinus  g.gif  patark ką nors,būsiu be galo dėkinga  ax.gif

Nesu jau aš meniška...ir sunku ką patarti,nesu nieko panašaus dariusi g.gif gal kokius diplomus įteikti linksmesnius galima g.gif ar šiaip kokius raštus kiekvienam.Nelabai ir man galvojasi blush2.gif
Atsakyti
tiesą sakant, nematant nuotraukos, labai sunku nuspręst ką galima išgaut...nes,paprastai, kai yra paveiksliukas- pagal jį ir orientuojamės...
-taip manau...,nes patart galima įvairių dalykų, tačiau jie gali "neprilipti" prie esamos foto--- g.gif
Atsakyti
suprantu ką nori pasakyti Irmavi,man irgi taip pat pamatau foto ir jau žinau ką su ja daryčiau,o čia tiesiog darbinės foto iš darbo pažymėjimų schmoll.gif ir psio ale ot pastrigau,tai pastrigau...gal man kokia krizė doh.gif dar nėra taip buvę... blink.gif
gal kokius karikatūrinius pieštus kūnus prikabinti? Gal merginos žinot kur čia jų paieškojus? Na kažką tokio ir įdėti veidą žmogaus ir pakomentuoti,kad 2012m būsiu sveikuolis...ką manot?

user posted image
Atsakyti