Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

Laba 4u.gif

Gal kuri turit ir galit pasidalinti rėmeliu su "Ratų" mašinytėmis, kad būtų galima įdėti 3 foto? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NeLina @ 2011 12 01, 18:44)
Laba  4u.gif

Gal kuri turit ir galit pasidalinti rėmeliu su "Ratų" mašinytėmis, kad būtų galima įdėti 3 foto? Ačiū  4u.gif

..padariau šiokį tokį "ant greitųjų"...

user posted image

bet čia bus PSD failas.

Baigiamieji darbai fotošopu !
Atsakyti
O dar man toks klausimas kilo:
jūs tuos rėmelius gražiuosius po to kaip spausdinat: ar darot nuotraukas? ar reklamos firmoj kaip diplomus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2011 12 01, 20:52)
O dar man toks klausimas kilo:
jūs tuos rėmelius gražiuosius po to kaip spausdinat: ar darot nuotraukas? ar reklamos firmoj kaip diplomus? ax.gif

biggrin.gif ...niekada nespausdinau spaustuvėj ar kitur...ir nuotraukų nedariau...aš tik fotošopą kankinu ir tiek... smile.gif man pats procesas įdomus...

...gal kam prireiks bekuriant vestuvinį albumą...tinka albumo viršeliui...
user posted image

Daugiasluoksnis PSD, raiška 3000x2400 px. , 67Mb.
Koreguokitės kaip tinkamos... smile.gif

Failas

...ir dar vienas darbelis ta pačia tema:
user posted image
Failas
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 12 02, 10:34)

labute o gal turite be foto toki remuka?
Atsakyti
QUOTE(bangele R @ 2011 12 02, 11:02)
labute o gal turite be foto toki remuka?


daugiasluoksnis PSD failas ! taigi pasiimat kiek reikia... (foto keičiama...,arba trinama) biggrin.gif

Šampano etiketės...
user posted image
Archyve 3 daugiasluoksniai PSD failai. Viskas koreguojama...

Kažkada jau siųliau tokį spalvų pažaidimą fotošope- plaginą Tintii, dabar naują versiją jums įkėliau:
išryškinam norimas spalvas, jas keičiam ir t.t., labai originaliai galima paveiksliuką padaryt...
user posted image

Viskas archyve , nepamirškit paskaityt pagalbos failą...
Atsakyti
LAbas visoms kurios naudoja photoshopa. As ir noriu pradeti juo naudotis, tai pirmiausia noriu paklausti kaip reikia atsisiusti photoshop elements 10 programa?
Labai buciau dekinga jei kuri mestels nuorodele kur galeciau pasisakityti ar ikels nuoroda. Esu "zala" del programu instaliavimo-tai man reiketu kaip sakant step by step blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 12 02, 12:55)
Šampano etiketės...
Archyve 3 daugiasluoksniai PSD failai. Viskas koreguojama...

Dabar kilo tokia mintis, kad nebloga idėja būtų Naujiems metams padovanoti kokį šamapaną su šeimos nuotrauka ir palinkėjimais smile.gif Arba kokį kalėdinio vyno butelį smile.gif
Na fantazijai ribų nėra. Jei, Irmavi, kažką tokios turėsit, tai pasidalinkite prašau mirksiukas.gif
Tik įdomu kur spausdina žmonės tas etiketes buteliams, kad tikroviškesnės būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2011 12 03, 17:02)
Dabar kilo tokia mintis, kad nebloga idėja būtų Naujiems metams padovanoti kokį šamapaną su šeimos nuotrauka ir palinkėjimais smile.gif  Arba kokį kalėdinio vyno butelį smile.gif
Na fantazijai ribų nėra. Jei, Irmavi, kažką tokios turėsit, tai pasidalinkite prašau mirksiukas.gif
Tik įdomu kur spausdina žmonės tas etiketes buteliams, kad tikroviškesnės būtų g.gif

jei peržiūrėt fotošopinius puslapiukus- čia nemažai etikečių sukelta...
dėl spausdinimo- tikrai žinau, kad yra merginų, kurios parašys, kur ,kas ir po kam...(kai prisijungs) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2011 12 03, 17:02)
Dabar kilo tokia mintis, kad nebloga idėja būtų Naujiems metams padovanoti kokį šamapaną su šeimos nuotrauka ir palinkėjimais smile.gif  Arba kokį kalėdinio vyno butelį smile.gif
Na fantazijai ribų nėra. Jei, Irmavi, kažką tokios turėsit, tai pasidalinkite prašau mirksiukas.gif
Tik įdomu kur spausdina žmonės tas etiketes buteliams, kad tikroviškesnės būtų g.gif

jei turi spausdintuva kuris gerai spausdina tai gali ir pati atsispausdinti ant lipnaus popieriaus kurį galima nusipirkti bet kurioje kanceliarinių prekių parduotuvėje arba jei nori kad būtų labai geros kokybės tai nešk į spaustuvę nes dauguma ten spausdina 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aišku, ačiū mergaitės 4u.gif
Na tas photoshopas tai tikrai kaip liga, kuo toliau tuo labiau užkrečia lotuliukas.gif

Mergytes,
perkuičiau tris temas, bet nerandu kalėdinių naujametinių šampano ar vyno etikečių ax.gif
Gal kas turit kur užsislėpę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2011 12 05, 21:23)
Mergytes,
perkuičiau tris temas, bet nerandu kalėdinių naujametinių šampano ar vyno etikečių ax.gif
Gal kas turit kur užsislėpę? 4u.gif

Aš tik be vietos nuotraukai turiu,šampanui 0,7.Pati dariausi ax.gif o turint laiko tų etikečių galima prikurti mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti