Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

QUOTE(ausrine @ 2011 11 15, 07:46)
Decorative Vintage Frames
3 EPS Vector Files[I]


Atsiprašau, jei ne vietoje rašau, net kaip naudoti tuos EPS failus?.. g.gif Aplamai klausiu, nes niekad nesusidūriau su jais.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 11 15, 16:07)
Atsiprašau, jei ne vietoje rašau, net kaip naudoti tuos EPS failus?..  g.gif Aplamai klausiu, nes niekad nesusidūriau su jais..  blush2.gif

EPS- ne fotošopiniai failai...čia visai kitą temą reiktų atidaryti, bet vargiai ar to reik...
aš dirbu ir su jais, bet su programa Adobe Illustrator.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 15 lapkričio 2011 - 17:52
o kodėl man neišeina nieko daryti su gif failais? nei karpyti nei nu nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2011 11 15, 18:33)
o kodėl man neišeina nieko daryti su gif failais? nei karpyti nei nu nieko  doh.gif

konvertuokit į jpeg arba png...
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2011 11 15, 19:33)
o kodėl man neišeina nieko daryti su gif failais? nei karpyti nei nu nieko  doh.gif


Sapuskite CTRL A ir persikelkite ant kito fono, tada galėsite koreguoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 11 15, 18:52)
EPS- ne fotošopiniai failai...čia visai kitą temą reiktų atidaryti, bet vargiai ar to reik...
aš dirbu ir su jais, bet su programa Adobe Illustrator.

Dėkui smile.gif Jei tai ne fotošopiniai failai, tai tiek to smile.gif Man poreikio nėra. Kol kas užtenka ir fotošopo, tad su kitom programom nedirbu. Dar kartelį ačiū už atsakymą
Atsakyti
Labukas mamytėms-darbštuolėms. Žiūriu padedat daug kam, gal ir man pagelbėtumėt. blush2.gif
Artėja tas metas, kai įmonėse reikės rūpintis su artėjančiomis šventėmis. Norėčiau kažko originalesnio, nei atvirukai, pirkti pašte ar parduotuvėse. Gal būtų kokių patarimų? o gal yra kur atvirukų šablonų? Gal kuri turit ir galėtumėt pasidalinti? Būčiau begalo dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asia05 @ 2011 11 23, 22:40)
Labukas mamytėms-darbštuolėms. Žiūriu padedat daug kam, gal ir man pagelbėtumėt. blush2.gif
Artėja tas metas, kai įmonėse reikės rūpintis su artėjančiomis šventėmis. Norėčiau kažko originalesnio, nei atvirukai, pirkti pašte ar parduotuvėse. Gal būtų kokių patarimų? o gal yra kur atvirukų šablonų? Gal kuri turit ir galėtumėt pasidalinti? Būčiau begalo dėkinga. 4u.gif

padaryti nesunku, sunkiau sugalvoti ko reiktų...jei reikia specialaus atviruko įmonei- galima pritaikyt logotipą ar net įdėt kažokių nuotraukų fragmentus ir pan., ir visa tai apiforminti kalėdiniam fone...
žodžiu, terpė kūrybai neišsenkama...
Atsakyti
sveiki,nebera temeles remeliai nuotraukoms? kur budavo visokie kalendoriai,saldainiu popieriukai,sveikinimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wanile @ 2011 11 25, 14:56)
sveiki,nebera temeles remeliai nuotraukoms? kur budavo visokie kalendoriai,saldainiu popieriukai,sveikinimai? 4u.gif

"Kalendoriai" turi atskirą temą, o visokie "dalykėliai" ieškomi kur "viskas forošopui"- nepatingėkit pavartyt temas ir puslapius... smile.gif
Atsakyti
Photoshop User – December 2011 and January 2012
user posted image


Photoshop User Magazine is the official publication from the National Association of Photoshop Professionals (NAPP). It is created for members of the organisation by the other members themselves. Photoshop User is entirely devoted to helping readers improve their skills when using Photoshop and all the programs which are associated with it. There will be features on in-depth tutorials, news, reviews on the latest programs and how to illustrate and use designs more effectively.

parsisiusti
http://depositfiles....files/23mys97hg

http://www.filesonic...Dec11.Jan12.rar

Atsakyti
mielos mamyte turiu dideli prasyma blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
arteja mano mazosios pupos 4tasis gimtadienis....
gal kas turit sampanui etikeciu, saldainiu virseliu ir visko kas susija su Hello kitty mano mazoji didzioji gerbeja, tai noriu padaryti isimintina gimtadieni savo pupai.... noreciau pasidaryti, bet nelabai turiu kada, o beto ir nelabai moku.... tik moku foto isideti i remelius blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif gal kas turit jau gatavu sampano, saldainiu , medaliu, palinkejimo lapeliu su siuo personazu kur reiktu tik foto ideti, buciau begalo dekinga jum!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
jei kas turit al alit atsiusti man i elektronini pasta editalisauskiene@mail.com
dar karteli didelis jum aciu!!!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti