Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshopui VI

...gal kuri norėsit paišdykaut su tokiu paveiksliuku?

user posted image

Viskas koreguojama.
Daugiasluoksnis PSD
Atsakyti
Merginos prasau ir as Jusu pagalbos blush2.gif
Man reikia perspiesti si pauksteli. Paveiksliukas turetu buti kuo panasesnis, nes tai bus firmos logotipas, o sio paveiksliuko rezoliucija labai maza verysad.gif
Jei kuri nors galite pagelbeti, parasykite man i AZ, zinoma uz paslaugele atsilyginsiu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2011 11 03, 20:19)
Merginos prasau ir as Jusu pagalbos  blush2.gif
Man reikia perspiesti si pauksteli. Paveiksliukas turetu buti kuo panasesnis, nes tai bus firmos logotipas, o sio paveiksliuko rezoliucija labai maza  verysad.gif
Jei kuri nors galite pagelbeti, parasykite man i AZ, zinoma uz paslaugele atsilyginsiu  4u.gif


o kompiuterinėm programom išdidint nenorit?
ir iki kokio dydžio (formato) reik?
Atsakyti
gal kuri pamenat iš kur parsisiųsti programėlę, kai į vieną foto galima kelias įdėt, perinstaliavo kompą ir nk neturiu, o kaip vadinas ir nepamenu doh.gif
va taip panašiai kad būtų:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2011 11 03, 21:12)
gal kuri pamenat iš kur parsisiųsti programėlę, kai į vieną foto galima kelias įdėt, perinstaliavo kompą ir nk neturiu, o kaip vadinas ir nepamenu doh.gif
va taip panašiai kad būtų:



Pati paprasčiausia redagavimo programėlė :
http://www.photoscap.../main/index.php

Parsisiuntimui:

http://www.photoscap...in/download.php

Labai paprastai daromi koliažai. Nemažai galimybių.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 11 03, 21:43)
o kompiuterinėm programom išdidint nenorit?
ir iki kokio dydžio (formato) reik?


Tai butu tiesiog idialu, bet as nemoku verysad.gif
Man reiketu, kad atspausdinus gautus mazdaug iki 50cm. Nes dabar kai siek tiek padidinu paveiksliuka jis liejasi, ir zinau kad kai atspausdinsiu jis bus neryskus ir issiliejes, o man reikia ryskaus verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 03 lapkričio 2011 - 22:46
QUOTE(vilmutee @ 2011 11 03, 22:44)
Tai butu tiesiog idialu, bet as nemoku  verysad.gif
Man reiketu, kad atspausdinus gautus mazdaug iki 50cm. Nes dabar kai siek tiek padidinu paveiksliuka jis liejasi, ir zinau kad kai atspausdinsiu jis bus neryskus ir issiliejes, o man reikia ryskaus  verysad.gif

50 cm gan didelis, gali ryškumo (šarpo) nepakakti...A4, A3 iš bėdos gautus dar daugmaž, nors pilnai idealiai nebūtų...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 11 04, 00:59)
50 cm gan didelis, gali ryškumo (šarpo) nepakakti...A4, A3 iš bėdos gautus dar daugmaž, nors pilnai idealiai nebūtų...


Jau radau mergaite kuri perpies thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksas11 @ 2011 11 03, 17:50)
labukas mielosios vel kreipiuosi i jus ,jau arteja Kaledos, gal zinote kuri nors is jusu ,kaip graziai pasidaryti saldainiu dezutes su vaikuciu foto ir gal turite kokias idomes dezutes 4u.gif  labai lauksiu ,aciu is anksto

Gal iš čia kas nors tiks Dėžutės

dar
Dar
Dar
Dar
Dar
Atsakyti
Tinkleliai kalendoriams.Ačiū Irmavi už programėlę kalendoriams(radau kitoj temoj įkeltą),čia ta programa daryti jie 4u.gif
A4 formatu
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Decorative Vintage Frames

user posted image
Decorative Vintage Frames
3 EPS Vector Files

DecorativeVintage.rar - 20.0 Mb
Atsakyti
Sveikos auksarankės. Domiuosi photoshop programa, viena atsisiunciau bet tikriausiai netinkama, tai dabar kompiuterį susitvarkysiu issitrinsiu nereikalingas programas ir mokinsiuosi viską daryti su šia programa, tikiuosi Jūsų pagalbos. 4u.gif
Atsakyti