Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

QUOTE(Sever59 @ 2005 01 08, 15:33)
На детей не боялись делать ohmy.gif


Vaikams daroma kosmograma, o ne horoskopas.
Ten pasakoma, kokioj srityj vaikas geriau save
gali realizuoti, koks bus harakteris ir galimi pavojai.
O su teiginiu, kad nieko negalima padaryti
Absoliuciai nesutinku. Viska ymanoma pakeisti ir
ko zmogus dvasingesnis, to lengviau.
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2005 01 08, 16:30)
As ir mano zmona dareme asmenini horoskopa pas labai gera astrologe Vilniuje. Ji tikra profesionale. Pavelo Globos mokine, kip ir Palmyra.


Kas ta astrologe?
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2005 01 08, 23:56)
Vaikams daroma kosmograma


O kiek uz toki daikta suplojot?
Atsakyti
QUOTE(Ugne @ 2005 01 08, 23:11)
O kiek uz toki daikta suplojot?


Apie 30lt
Atsakyti
O gal kau KAUNE zinote koki astrologa??
Buciau labai dekinga jeigu suteiktumete informacija smile.gif
Atsakyti
Sekmadieniais nuo 19 iki 21 val. radijo stotyje "Lietus" vyksta pokalbiai su astrologe Nijole Volmer "Kaip danguje, taip ir ant zemes". Galima jai skambinti, klausti, diskutuoti, idomesniems pasnekovams net atrodo ji sudaro horoskopus. Siaip isties idomu paklausyti.
Atsakyti
QUOTE(megana @ 2005 01 08, 15:54)
Man patinka astrologes Kelertiene,Volmer.Sios perku astrologinius Menulio kalendorius.Jame gali daug ka apie save suzinoti ir neuzsisakant asmeniniu horoskopu.Kas netingi pasiknaisiot biggrin.gif...tai siulau si puslapi
http://www.dharma.lt/astrologija.html
Yra daugybe aspektu,kurie lemia musu laime ir isbandymus-Selena(Baltasis Menulis),Lilit(Juodasis Menulis),zenklai ant kuno...Visa tai ten rasit...pagal savo gimimo data...Zinoma,ne taip smulkiai,kaip sudarant asmenini horoskopa pagal gimimo valanda(beje,ja reikia zinoti TIKSLIA,kad nebutu dideles paklaidos)


Aciu uz linka, labai idomu smile.gif (Nors kol perskaiciau, akis beveik issinarinau nuo to melyno fono) smile.gif

Palmira Kelertiene kazkodel labiau pasitikiu (gal kad Globos mokine), bet pamenu kad ju su Volmer buvo kazkoks susikirtimas. Man atrodo apie 29-aja menulio diena. Kelertiene raso (radau ir kitur) kad tai labai nemaloni, pavojinga diena, vadinasi "Hidra" arba "astuonkojis" (siame puslapyje irgi taip pat raso). Bet knygyne kur pardavineja Volmer kalendorius, rasoma kad ta diena dziaugsminga ir t.t. Tai vat toks neatitikimas.
Atsakyti
Tiesiog siaip idomu biggrin.gif

p.s atsiprasau kad nelietuviskomis raidemis 4u.gif
Atsakyti
pažiūrėsim kiek forume avinų,aš pirma biggrin.gif
Atsakyti
As pirmoji skorpione ax.gif
Atsakyti
QUOTE($kristina$ @ 2005 01 21, 21:58)
pažiūrėsim kiek forume avinų,aš pirma  biggrin.gif


Aš irgi avinėlis nekalčiausias ax.gif
Atsakyti
Aš irgi tipinis avinas wub.gif
Atsakyti