Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

As taip pat pasidariau uz 150-man patiko, ir beje, nepasake nieko labai naujo, bet ateiti daugmaz nurode iki 2010 metu. Kai kas nebuvo labai malono, bet kai delikaciai pasako-ka darysi... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Kažkada klausiau meilu Šulijienės apie asmeninį horoskopą, tai ji sakė, kad iš pradžių jai atsiunti visas jos prašomas datas, o po kokios savaitės susitinkat ir ji apie kokią valandą-pusantros tau viską papasakoja. Kadangi tik smalsavau be rimtų ketinimų, tai dabar net nepamenu, iš kur jos meilą buvau gavus ir net nežinau, ar kainos klausiau unsure.gif
Atsakyti
O gal kas nors pas palmira Kelertiene daretes? Idomu butu suzinot, kokia kaina, kokie ispudziai. Kai per telika kalba, ji man patinka biggrin.gif
Atsakyti
rasyte31 o pas ka dareisi? pas ta kur www.astrol.lt? Ar reikejo asmeniskai susitikti ar atsiunte e-mail'u?
Atsakyti
Ten ir dariausi. Buvau asmeniskai susitikusi-apie 2,5 valandos kalbejome-po to visa vakara buvau transo busenos...
Atsakyti
[COLOR=blue]
QUOTE(rasyte31 @ 2005 01 06, 18:19)
Ten ir dariausi. Buvau asmeniskai susitikusi-apie 2,5 valandos kalbejome-po to visa vakara buvau transo busenos...



Bet kiek suprantu jis Siauliuose randasi... sad.gif? O as Kaune.... tai dabar man i Siaulius vaziuoti?
Atsakyti
Taip, jis Siauliuose, bet gal ir atvyksta i Kauna? O tu parasyk jam elektronini laiska ir paklausk-tada zinosi. Sekmes ir parasyk kaip sekesi!
Atsakyti
As ir mano zmona dareme asmenini horoskopa pas labai gera astrologe Vilniuje. Ji tikra profesionale. Pavelo Globos mokine, kip ir Palmyra. Tik ima daug pigiau. Bet reikia bent 2 men. palaukti. Ir vaikui padareme kosmograma. Vienam zmogui kainuoja ne daugiau 100lt. Viskas yra smulkiai surasoma, o kai gauni, kalbiesi apie 2 valandas. Tik ji rusakalbe ir viskas rusu kalba. Bet tikrai uz kokybe galiu garantuoti. Galit paskambinti jai tel.: 2463346, 861538560
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2005 01 08, 16:30)
As ir mano zmona dareme asmenini horoskopa pas labai gera astrologe Vilniuje. Ji tikra profesionale. Pavelo Globos mokine, kip ir Palmyra. Tik ima daug pigiau. Bet reikia bent 2 men. palaukti. Ir vaikui padareme kosmograma. Vienam zmogui kainuoja ne daugiau 100lt. Viskas yra smulkiai surasoma, o kai gauni, kalbiesi apie 2 valandas. Tik ji rusakalbe ir viskas rusu kalba. Bet tikrai uz kokybe galiu garantuoti. Galit paskambinti jai tel.: 2463346, 861538560


На детей не боялись делать ohmy.gif
Atsakyti
Man patinka astrologes Kelertiene,Volmer.Sios perku astrologinius Menulio kalendorius.Jame gali daug ka apie save suzinoti ir neuzsisakant asmeniniu horoskopu.Kas netingi pasiknaisiot biggrin.gif...tai siulau si puslapi
http://www.dharma.lt/astrologija.html
Yra daugybe aspektu,kurie lemia musu laime ir isbandymus-Selena(Baltasis Menulis),Lilit(Juodasis Menulis),zenklai ant kuno...Visa tai ten rasit...pagal savo gimimo data...Zinoma,ne taip smulkiai,kaip sudarant asmenini horoskopa pagal gimimo valanda(beje,ja reikia zinoti TIKSLIA,kad nebutu dideles paklaidos)
Atsakyti
P.S.Pamirsau paminet,kad labai svarbu,kur gimimo metu buvo KARMINIAI MAZGAI.
http://www.dharma.lt/karm_mazgai.html
Atsakyti
aš nežinau tikslaus laiko, kada gimiau. Kaip sužinot? Kiek laiko gimdymo namai saugo tokią informaciją?
Atsakyti