Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

www.astrology.com
Atsakyti
o gal yra, kas daresi horoskopa pas Palmira? Jauciu kainos kosmines,otaip noretusi pasidaryti doh.gif
Atsakyti

При составлении личного гороскопа обязательно должны спросить - дата рождения, место рождения, место проживания, самые примечательные случаи из жизни (первый раз женился, первый ребенок, травмы...), если не изестно место рождения астролог сам высчитывает время. Вся проблема в том, что после того как вам составили верный гороскоп, совпадение по дням (иногда бывает небольшой сдвиг в несколько дней, который потом корректируется), совпадения очень точные doh.gif , но вся беда, что никогда вам не получиться изменить негативные ситуации. Затем вы будете жить и знать, что произойдет это и ничего вы не сможете сделать sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2004 11 23, 09:21)
Jei drauge daresi kelis metus is eiles, tai gal visai neprasta ta horoskopo sudarinetoja:) Laukiam:)


Tai ką ji kas met darosi asmeninį horoskopą? maniau, kad pasidarai vieną kartą ir visam gyvenimui))Na, nebent metines prognozes, o ne asm horoskopą ji darė.

Sever59, tu tuo neužsiimi? Sau nedarei? Aš irgi bijau to dalyko, kad viską žinai , nieko negali padaryti))

Iš tiesų labiausiai bijau, nes tikiu savo ateitimi. Gera ateitimi. O jei ten ims ir pasakys, kad tas blogai, kitas taip pat blogai, nesiseks, nepavyks... Tai kaip tada atgauti gyvenimo džiaugsmą? Kaip tikėti savimi? Iš kur stimulą gyventi rasti?
Atsakyti

Я не составляю гороскопы schmoll.gif , иногда бывает желание, но как вспомню doh.gif лучше не знать.
Atsakyti
QUOTE(Sever59 @ 2005 01 05, 14:02)
Я не составляю гороскопы schmoll.gif , иногда бывает желание, но как вспомню doh.gif  лучше не знать.


o aš norėčiau žinoti, o ne plavinėti patamsyje smile.gif , nors velniai žino ar tai tiesa, o gal tas astrologas tik užprogramuos tave visam likusiam gyvenimui... blink.gif blink.gif blink.gif
Vilnietės, padėkit išsirinkt gerą astrologą biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai nerekomenduoju uzsisakineti horoskopa internetu pas Saule www.horoskopas.lt

Buvau uzsisakiusi. Pervedziau pinigus, laukiau pusantro menesio ir ji man tuos pinigus atgal sugrazino horoskopo taip ir nepadariusi. Pasiteisino techninemis kliutimis, kompiuterio gedimu ir pan.
Taigi tiktai sugaisite laika.

Beje labai ieskau astrologo Kaune. Galbut galetumet kas rekomenduoti. Nes noriu to asmeninio horoskopo nors tu ka... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maza:): 05 sausio 2005 - 14:41
www.astrol.lt
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 01 05, 14:40)
Tikrai nerekomenduoju uzsisakineti horoskopa internetu pas Saule www.horoskopas.lt

Buvau uzsisakiusi. Pervedziau pinigus, laukiau pusantro menesio ir ji man tuos pinigus atgal sugrazino horoskopo taip ir nepadariusi. Pasiteisino techninemis kliutimis, kompiuterio gedimu ir pan.
Taigi tiktai sugaisite laika.

Beje labai ieskau astrologo Kaune. Galbut galetumet kas rekomenduoti. Nes noriu to asmeninio horoskopo nors tu ka... smile.gif

Blin, maza:) taip susigundziau uzsisakyti is Saules horoskopa, bet dabar paskaiciau tavo komentara, taip kazkaip atsaldei nora. Gal cia tau konkreciai taip atsitiko, pataikei ne tuo laiku. O ar seniai siuntei jai?Ar kas nors idomu jau yra bande Saules horoskopus?
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 01 05, 14:58)
www.astrol.lt



irgi nieko gero... galima paskaitineti tik savisvietai, kad suprastum kas yra kas... o asmeniniu horoskopu ar tikslesniu atsakymu neduoda, nes turi neuzbaigtu darbu.... Nesvarbu, kad ir gimimo laika ir vieta nurodai... ir kad raso, kad gali bet ko klausti...
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 01 05, 15:01)
Blin, maza:) taip susigundziau uzsisakyti is Saules horoskopa, bet dabar paskaiciau tavo komentara, taip kazkaip atsaldei nora. Gal cia tau konkreciai taip atsitiko, pataikei ne tuo laiku. O ar seniai siuntei jai?Ar kas nors idomu jau yra bande Saules horoskopus?



Pinigus grazino sausio 01 d. O uzsisakiau 2004-11-18. Buvo zadejusi padaryti per 15dienu. Tikrai tikrai nerekomenduoju... nes labai nusivyliau... laukiau laukiau ir pavede... mad.gif mad.gif

Nezinau, galbut cia man taip pasitaike... bet kai skambinau jai telefonu neistverusi, sake, kad reikia isiimti tuos uzsakymus, nes ja ten uzpludo prasymai ir ji nieko nespeja...
Pyktis ima, kad atnaujindama svetaine nieko apie tai neraso (kad nespeja) ir zmones mulkina...
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 01 05, 15:07)
Pinigus grazino sausio 01 d. O uzsisakiau 2004-11-18. Buvo zadejusi padaryti per 15dienu. Tikrai tikrai nerekomenduoju... nes labai nusivyliau... laukiau laukiau ir pavede... mad.gif  mad.gif

Nezinau, galbut cia man taip pasitaike... bet kai skambinau jai telefonu neistverusi, sake, kad reikia isiimti tuos uzsakymus, nes ja ten uzpludo prasymai ir ji nieko nespeja...
Pyktis ima, kad atnaujindama svetaine nieko apie tai neraso (kad nespeja)  ir zmones mulkina...

Nu, aisku.....o www.astrol.lt irgi dirba astrologas, nezinau, kaip jam su darbais dabar, bet sudarineja asmeninius horoskopus. Drauge daresi, tai 150lt. mokejo.Jai sake, kad patiko. Tiesa, sakant, nuramino:)
Atsakyti