Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

QUOTE(Libra @ 2005 06 18, 22:50)



Libra, gal tu savo sąskaitą čia paskelk, na pinigai niekam nemaišo, o tokį laiką brangų mums sugaišti, kol viską ištiri.
Atsakyti
mirksiukas.gif aha, sutikčiau ir sumokėti jei kas ką tikrai naudingo į ausį šnipšteltų wink.gif
Atsakyti
Azalija, kitoj temoj rasei kad leidziasi terorizuojama.
Zinai del ko? Siek tiek snipstelsiu biggrin.gif
Tokiu budu zmones is taves pasikrauna energijos, kadangi tu jos turi labai daug smile.gif Kitaip sakant, esi donoras. Pats sunkiausiais laikotarpsi pas tave buvo apie 35 metus, tai kazkur 2002-2004 metai. Dabar situacija pamazu taisosi, ir taip bus iki 45 metu.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 06 27, 12:22)
Azalija, kitoj temoj rasei kad leidziasi terorizuojama.
Zinai del ko? Siek tiek snipstelsiu  biggrin.gif
Tokiu budu zmones is taves pasikrauna energijos, kadangi tu jos turi labai daug  smile.gif Kitaip sakant, esi donoras. Pats sunkiausiais laikotarpsi pas tave buvo apie 35 metus, tai kazkur 2002-2004 metai. Dabar situacija pamazu taisosi, ir taip bus iki 45 metu.
smile.gif

Libra, gal ir apie mane ką nors šnipšteltum? verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 06 27, 12:27)
Libra, gal ir apie mane ką nors šnipšteltum? verysad.gif  unsure.gif


Reikia tavo gimimo datos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 06 27, 12:27)
Libra, gal ir apie mane ką nors šnipšteltum? verysad.gif  unsure.gif

o apie mane blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 06 27, 10:34)
Reikia tavo gimimo datos smile.gif


Nematau apie save sad.gif Ar ne ten ieškau?
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2005 06 28, 08:56)
Nematau apie save sad.gif  Ar ne ten ieškau?


Ten ten, tik as dar nespejau atsakyti.
Bet butinai atsakysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 06 28, 07:04)
Ten ten, tik as dar nespejau atsakyti.
Bet butinai atsakysiu  smile.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Aidar tau smile.gif

Pagal tavo matrica matau, kad tu nekonfliktiska asmenybe, bet tau siek tiek truksta pastovumo.
Tau patinka stiprus vyrai, kurie priimtu atsakomybe uz seima. Pagrindiniai reikalavimai kandidatui, kad suprastu tave ir butu patikimas. Galimi santykiai ne is meiles. Seksui irgi dideles reiskmes neteiki. Todel idealus variantas butu ne vyras-meiluzis, bet vyras-draugas.
Sie metai tau labai svarbus, tai yra permainu metai. Kiti metai geri santuokai.
Labai sudetingas laikotarpis tavo gyvenimo buvo 20-25 metai, jauteisi tarsi aklaveteje - panasu i begima vietoje. Dabar situacija taisosi. Nuo 25 iki 35 metu gyvybes kreive kyla aukstyn, labai geras laikotarpis. thumbup.gif Labai dideliu problemu gyvenime nematau, tik va reikai atkreipti demesi i 50-55 m. laikotarpi, galimos problemos su sveikata.
Trumpai tiek smile.gif
Atsakyti
laba diena Libra ir as labai noreciau suzinot apie save ir savo drauga gal butu galima blush2.gif nes man labai idomu tokie dalykai
Atsakyti
Elinai

Turbut neturi kitu problemu kaip depresuoti? biggrin.gif Kaip tu sau nori, bet as tavo matricoje visai nematau polinkio depresijai ar kazkokiems tai psichologinems problemoms.
Problema gali buti tame, kad bet kokiu budu nori pritraukti prie saves demesi. mirksiukas.gif Turbut tevas tave labai mylejo, tu buvai pagrindinis zmogus jo gyvenime? Tokia princese, ir staiga viso to netekai. na bedrai, cia ir tevo data reikai ziureti.
Energijos tai pas tave mazoka ir sveikatos nuo gimimo neduota, todel ir visokie negalavimai. Energijai papildyti tau patartinas ramus sportas, t.y. kvepavimo pratimai, joga.
Energijos galima pasisemti ir is meno. Tau turetu sektis rankdarbiai ir piesimas. Pagalvok apie tai smile.gif
Atsakyti